Repeticijos užbaigtos pergale

2016-03-21
Labiausiai įsiminusi pergalė – prieš Kazlų Rūdos „Šilą“.

Atgimstantis legendinis Alytaus futbolo klubas paskutinėse pasiruošimo LFF Pirmai lygai rungtynėse 2:1 įveikė FK „Panevėžio“ futbolininkus.

Ambicingus planus artėjančiam Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos sezonui kurpianti Alytaus DFK „Dainava“ užbaigė pasiruošimo čempionatui ciklą. Dainaviečiai iš viso sužaidė 8 draugiškas rungtynes: po 4 mačus namuose ir išvykoje.

Trys pralaimėjimai

Nors pirmosios pasiruošimo rungtynės ir baigėsi nesėkmingai – 0:5 buvo nusileista Kazlų Rūdos „Šilui“, draugiškų rungtynių rezultatai nuteikia daugiau nei teigiamai – DFK „Dainava“ iškovojo 5 pergales ir 3 kartus turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Dainaviečius šį sezoną dar įveikė FK „Trakų“ antroji komanda, kuri, pasistiprinusi ir pagrindinės sudėties žaidėjais, DFK „Dainavą“ palaužė 1:0. Pralaimėta buvo ir pirmose tarptautinėse draugiškose rungtynėse – dainaviečiai Rygoje nusileido ambicingai ir konkurencingai Latvijos aukščiausiosios lygos komandai FC „Riga“.

Įveikti pretendentai į medalius

DFK „Dainava“ savo progresą treniruotėse sugebėjo įrodyti ir draugiškose rungtynėse prieš potencialius LFF I lygos favoritus. Ambicingų vizijų turinčios I lygos komandos tiek Alytuje, tiek savo aikštėse turėjo pripažinti dainaviečių pranašumą.

Alytiškiams labiausiai įsiminė pergalė namuose 2:1 prieš Kazlų Rūdos „Šilą“. Be to, svečiuose DFK „Dainava“ 1:0 nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“, o paskutinėse rungtynėse, nors ir itin žiemiškomis sąlygomis, dainaviečiai 1:0 sugebėjo įrodyti pranašumą svečiuose prieš FK „Panevėžio“ futbolininkus.  Alytaus Dainavos pagrindinės mokyklos dirbtinės dangos stadione 8:1 buvo sutriuškinti „Kauno Žalgirio“ dubleriai ir 4:0 – FBK „Kauno“ futbolininkai.

„Komandos rengiasi čempionatui, tačiau ypatingai nesureikšmina rezultatų. Žinoma, pergalės svarbios tiek žiūrovams, tiek žaidėjams, tiek treneriams, tačiau čempionatas viską sustatys į savo vietas“, – mintimis dalijosi DFK „Dainava“ vyr. treneris Ričardas Grigaliūnas.

Rezultatyviausias – ukrainietis

DFK „Dainava“ – labiau puolanti komanda. Toks įspūdis gali susidaryti paskaičiavus įmuštus ir praleistus įvarčius. Per pasiruošimo sezonui ciklą dainaviečiai praleido 11, tačiau įmušė 17 įvarčių – daugiau nei po 2 per rungtynes.

Rezultatyvumu komandoje išsiskyrė 25-erių metų legionierius iš Ukrainos Aleksejus Šuliakas. Futbolininko duonos ir Zaporožės „Metalurg“ ragavęs puolėjas iš viso 6 kartus privertė varžovų vartininkus traukti kamuolį iš tinklo. Po du įvarčius pelnė ilgametis dainavietis Darius Cibulskas ir klubo naujokas iš FK „Trakų“ komandos atvykęs Ronaldas Solominas.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.
KITOS NAUJIENOS
FA „Dainava“ sezoną baigė pergale ir bronzos medaliais
Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ auklėtiniai sezoną baigė pergale 1:0 prieš Vilniaus „Žalgirį“ ir iš šios komandos, prieš susitikimą turėjusios tašku daugiau, išplėšė medalius. Tai – Lietuvos jaunių elitinės lygos „Sharp“ U-19 čempionato bronza. Šį apdovanojimą dainaviečiai pelnė antrus metus iš eilės. Pergalingą...
EJL Savaitės žaidėjas R. Banevičius: „Šis sezonas buvo neįprastas“
Likus paskutiniam SHARP Elitinės jaunių lygos turui sirgalius prikaustys lemiamas mūšis dėl medalių. Alytiškis Renatas Banevičius su FA „Dainavos“ komanda padarė viską, kad dvikovoje su „Žalgiriu“ spręstųsi EJL U19 diviziono trečios vietos likimas. 18-metis saugas pelnė EJL Savaitės žaidėjo titulą,...
Su DFK „Dainava“ neatsisveikinęs D. Vencevičius: „Tokio palaikymo Alytuje nesitikėjau“
„Laikas pailsėti, kad išvalius galvą su geromis nuotaikomis grįžtume į darbus“, – praėjusį šeštadienį po antrųjų pereinamųjų rungtynių kalbėjo Alytaus „Dainavos“ strategas Donatas Vencevičius. Jo vadovaujama komanda, kuri Pirmoje lygoje liko per tašką nuo nugalėtojų titulo, žaidė dvejas rungtynes dėl...