Pirmas išbandymas – Gargžduose

2016-03-24
Prieš pirmąsias sezono rungtynes – komandos pristatymas.

Alytuje laukiama futbolo atgimimo – legendinio klubo tradicijų tęsėja DFK „Dainava“ pasiruošusi startuoti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje. Pirmas dainaviečių varžovas – Gargždų „Banga“.

Titanų dvikova

Dar prieš porą metų abu klubai varžėsi LFF A lygoje. Nuo 2011 m. klubai sužaidė 17 rungtynių – 15 A lygoje ir 2 – LFF taurėje. 11 kartų pergales iškovojo būtent „Bangos“ futbolininkai, dainaviečiai pergalės skonį pajuto 4 kartus, o 2 mačai baigėsi lygiosiomis.

Rungtynės tarp šių dviejų komandų visuomet pasižymėdavo puikia atmosfera: abu klubai galingai palaikomi savo ultrų bendruomenių. DFK „Dainavą“ palaiko „Dzūkų tankai“, o Gargždų „Banga“ – „Tigrų ekipa“. Abu klubai puoselėja ilgametę futbolo tradiciją, tad rungtynių baigties dažniausiai nuspėti neįmanoma.

Ambicingi tikslai

Gargždų „Banga“ šiemet išsikėlė vienintelį tikslą – laimėti LFF I Lygą. Kitos spalvos medaliai gargždiškių netenkina – apie tai visai neseniai kalbėjo ir klubo vyr. treneris Vaidas Žutautas. Vis dėlto, būsimų varžovų strategas kaip vieną iš pagrindinių priešininkių įvardino būtent DFK „Dainavą“.

Į Alytų sugrįžo dauguma A lygos duonos ragavusių alytiškių – Linas Savastas, Darius Cibulskas, Mindaugas Strauka. Prie komandos prisijungė keletas pajėgių futbolininkų ir iš kitų Lietuvos miestų – ką tik gimtadienį atšventęs Ronaldas Solominas, Marius Šalkauskas, Mantas Makutunovičius. Be to, komandą sustiprino ir keletas legionierių iš Ukrainos, kurių vienas – Oleksei Šuliak – buvo rezultatyviausias pasiruošimo šiam sezonui žaidėjas, įmušęs 6 įvarčius.

Prieš rungtynes – komandos pristatymas

Alytuje atgimsta legendinis futbolo klubas, todėl mieste – didelė šventė. Jau šiandien, 16:00 val., Alytaus miesto savivaldybėje vyks DFK „Dainava“ pristatymas. Klubo atstovai ir žaidėjai dalinsis ateinančio sezono planais ir įžvalgomis, bus pristatytos komandos aprangos ir rėmėjai.

Kiekvieną alytiškį kviečiame apsilankyti komandos pristatyme ir palinkėti klubui sėkmės ateinančiose pirmose šio sezono rungtynėse Gargžduose.

KITOS NAUJIENOS
FA „Dainava“ sezoną baigė pergale ir bronzos medaliais
Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ auklėtiniai sezoną baigė pergale 1:0 prieš Vilniaus „Žalgirį“ ir iš šios komandos, prieš susitikimą turėjusios tašku daugiau, išplėšė medalius. Tai – Lietuvos jaunių elitinės lygos „Sharp“ U-19 čempionato bronza. Šį apdovanojimą dainaviečiai pelnė antrus metus iš eilės. Pergalingą...
EJL Savaitės žaidėjas R. Banevičius: „Šis sezonas buvo neįprastas“
Likus paskutiniam SHARP Elitinės jaunių lygos turui sirgalius prikaustys lemiamas mūšis dėl medalių. Alytiškis Renatas Banevičius su FA „Dainavos“ komanda padarė viską, kad dvikovoje su „Žalgiriu“ spręstųsi EJL U19 diviziono trečios vietos likimas. 18-metis saugas pelnė EJL Savaitės žaidėjo titulą,...
Su DFK „Dainava“ neatsisveikinęs D. Vencevičius: „Tokio palaikymo Alytuje nesitikėjau“
„Laikas pailsėti, kad išvalius galvą su geromis nuotaikomis grįžtume į darbus“, – praėjusį šeštadienį po antrųjų pereinamųjų rungtynių kalbėjo Alytaus „Dainavos“ strategas Donatas Vencevičius. Jo vadovaujama komanda, kuri Pirmoje lygoje liko per tašką nuo nugalėtojų titulo, žaidė dvejas rungtynes dėl...