Pirmas išbandymas – Gargžduose

2016-03-24
Prieš pirmąsias sezono rungtynes – komandos pristatymas.

Alytuje laukiama futbolo atgimimo – legendinio klubo tradicijų tęsėja DFK „Dainava“ pasiruošusi startuoti Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje. Pirmas dainaviečių varžovas – Gargždų „Banga“.

Titanų dvikova

Dar prieš porą metų abu klubai varžėsi LFF A lygoje. Nuo 2011 m. klubai sužaidė 17 rungtynių – 15 A lygoje ir 2 – LFF taurėje. 11 kartų pergales iškovojo būtent „Bangos“ futbolininkai, dainaviečiai pergalės skonį pajuto 4 kartus, o 2 mačai baigėsi lygiosiomis.

Rungtynės tarp šių dviejų komandų visuomet pasižymėdavo puikia atmosfera: abu klubai galingai palaikomi savo ultrų bendruomenių. DFK „Dainavą“ palaiko „Dzūkų tankai“, o Gargždų „Banga“ – „Tigrų ekipa“. Abu klubai puoselėja ilgametę futbolo tradiciją, tad rungtynių baigties dažniausiai nuspėti neįmanoma.

Ambicingi tikslai

Gargždų „Banga“ šiemet išsikėlė vienintelį tikslą – laimėti LFF I Lygą. Kitos spalvos medaliai gargždiškių netenkina – apie tai visai neseniai kalbėjo ir klubo vyr. treneris Vaidas Žutautas. Vis dėlto, būsimų varžovų strategas kaip vieną iš pagrindinių priešininkių įvardino būtent DFK „Dainavą“.

Į Alytų sugrįžo dauguma A lygos duonos ragavusių alytiškių – Linas Savastas, Darius Cibulskas, Mindaugas Strauka. Prie komandos prisijungė keletas pajėgių futbolininkų ir iš kitų Lietuvos miestų – ką tik gimtadienį atšventęs Ronaldas Solominas, Marius Šalkauskas, Mantas Makutunovičius. Be to, komandą sustiprino ir keletas legionierių iš Ukrainos, kurių vienas – Oleksei Šuliak – buvo rezultatyviausias pasiruošimo šiam sezonui žaidėjas, įmušęs 6 įvarčius.

Prieš rungtynes – komandos pristatymas

Alytuje atgimsta legendinis futbolo klubas, todėl mieste – didelė šventė. Jau šiandien, 16:00 val., Alytaus miesto savivaldybėje vyks DFK „Dainava“ pristatymas. Klubo atstovai ir žaidėjai dalinsis ateinančio sezono planais ir įžvalgomis, bus pristatytos komandos aprangos ir rėmėjai.

Kiekvieną alytiškį kviečiame apsilankyti komandos pristatyme ir palinkėti klubui sėkmės ateinančiose pirmose šio sezono rungtynėse Gargžduose.

KITOS NAUJIENOS
„Dainavos“ vadovai ir Lietuvos rinktinės treneris susitiko su Alytaus meru
Alytaus „Dainavos“ futbolo klubo vadovai ir treneris Donatas Vencevičius kartu su nacionalinės Lietuvos rinktinės treneriu Edgaru Jankausku lankėsi Alytaus miesto savivaldybėje ir susitiko su Dzūkijos sostinės meru Vytautu Grigaravičiumi bei miesto tarybos nariais. Susitikime buvo kalbėta apie Alytaus futbolą, „Dainavos“...
Pirmosiose kontrolinėse rungtynėse – pralaimėjimas svečiams iš Lenkijos
Vasario 10 dieną, šeštadienį, Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes besirengiant 2018 metų sezono Pirmos lygos pirmenybėms. Alytaus apskrities futbolo federacijos stadione rezultatu 1:3 pranašesni buvo svečiai iš Lenkijos – Suvalkų „Wigry“ futbolininkai. Susitikimas prasidėjo aukštu tempu – jau...
DFK „Dainavos“ pasiruošimas sezonui įgauna pagreitį
Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ praėjusią savaitę pradėjo pasiruošimą artėjančioms Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Pirmos lygos pirmenybėms. Alytaus futbolo federacijos stadione prakaitą lieja dalis praėjusiais metais „Dainavai“ padėjusių alytiškių, tačiau tarp jų netrūksta ir daug naujų veidų. Su komanda šiuo metu sportuoja dvi...