Sezono pradžia vainikuota lygiosiomis

Dainaviečiai penktadienio vakarą Gargžduose metė rimtą iššūkį LFF I lygos favoritais vadintiems vietos „Bangos“ futbolininkams. Teisėjo švilpukas, skelbiantis rungtynių pabaigą, užfiksavo dėsningą rezultatą 1:1.

Pirmą rungtynių įvartį 25-ąją minutę po pakelto kampinio pelnė gynėjas Darius Cibulskas. Klastingas smūgis suklaidino patyrusį ir aukščiausio lygio futbolo ragavusį „Bangos“ vartų sargą Mantą Galdiką.

Vis dėlto, dainaviečiai džiaugėsi vos 12 minučių. „Bangos“ futbolininkai užspaudė alytiškius baudos aikštelės prieigose po kampinio ir po saugo Andriaus Butkaus perdavimo vienas prieš dainaviečių vartininką atsidūrė Gerardas Žukauskas. Nors „Dainavos“ vartų sargas Marius Šalkauskas ir bandė nukreipti kamuolį kita linkme, tačiau jis vis tiek atsidūrė vartų tinkle – 1:1.

Lygus rezultatas išliko ir iki pertraukos, po kurios abi komandos turėjo aštrių progų pasižymėti, ir iki galutinio rungtynių arbitro švilpuko. Prie pagrindinio laiko pridėtos keturios minutės nė vienai komandai nepadėjo išplėšti pergalės.

„Aukšto lygio futbolas, greitos ir kovingos rungtynės, tai – A lygos komandų dvikova“, – panašiais pastebėjimais dalinosi ne vienas rungtynes tiek gyvai, tiek internetu stebėjęs žiūrovas.