image desctription

Pirmoji pergalė – prieš vicečempionus (VIDEO)

Dainaviečiai sėkmingai išlaikė Vilniaus „Žalgirio“ B egzaminą. Rezultatu 3:1 DFK „Dainava“ įveikė žalgiriečius ir pakilo keliomis vietomis aukščiau turnyrinėje Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos lentelėje.

Žalgiriečiai – praėjusio sezono vicečempionai, todėl Vilniuje laukė varginanti kova. Tam, kad dainaviečiai į Alytų parvežtų pirmuosius šio sezono tris taškus, reikėjo išlieti paskutinius prakaito lašus.

Pirmi rungtynėse pasižymėjo alytiškiai – ir vėl galva, ir vėl Darius Cibulskas 31-ą rungtynių minutę nuginklavo perspektyvų žalgiriečių vartų sargą Karolį Čirbą. Vis dėlto, kiek vėliau, po 12-kos minučių, žalgiriečiai rezultatą išlygino – galingu smūgiu visus voratinklius iš Mariaus Šalkausko ginamų vartų tinklo iškrapštė puolėjas Simonas Stankevičius.

Lygiai – 1:1 – baigėsi pirmasis kėlinys, kuriame užtikrintai dominavo DFK „Dainavos“ futbolininkai, tačiau kartas nuo karto dainaviečių kantrybę vis bandydavo „Žalgirio“ jaunimo kontratakos.

Antrajame kėlinyje klaidų negailėjo nei alytiškiai, nei vilniečiai ir pergalingų dainaviečių įvarčių reikėjo laukti bemaž iki rungtynių pabaigos. Po sumaišties „Žalgirio“ dublerių baudos aikštelėje krūtine kamuolį į vartus pasiuntė Darius Zachaževskis. Tai buvo pirmasis taiklus dešiniojo krašto gynėjo smūgis ir, kaip parodė netolima ateitis, rungtynių lūžio taškas.

Dar po trijų minučių DFK „Dainavos“ pergalę užtvirtino legionierius iš Ukrainos Oleksis Šuliakas. Tai irgi buvo pirmasis rezultatyviausio pasiruošimo ciklo žaidėjo tikslus smūgis šiame sezone.

Dainaviečiai iš Vilniaus išvyko jau gyvendami ateinančių rungtynių su Vilniaus „Vyčiu“ nuotaikomis – iki jų liko lygiai savaitė. Po dviejų turų DFK „Dainava“ savo sąskaitoje turi 4 taškus ir rikiuojasi penktoje turnyrinės lentelės vietoje.

RUNGTYNIŲ SANTRAUKA>>>.

TRENERIO KOMENTARAS>>>.