Sugrįžimas paženklintas nesėkme (FOTO, VIDEO)

2016-04-10
Dainaviečiai patyrė pirmą nesėkmę LFF I lygoje. Lauro Baranausko nuotr.

Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai grįžo į Alytų, tačiau pirmosios Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos rungtynės namuose baigėsi nesėkmingai – 0:1 nusileista svečiams iš Vilniaus – „Vyčio“ futbolininkams.

Centrine trečiojo turo dvikova vadintos rungtynės turėjo pateisinti kiekvieno – ir stadione, ir futbolo.tv transliaciją stebinčio – žiūrovo lūkesčius. Alytaus Dainavos pagrindinės mokyklos dirbtinės dangos stadione susirinko apie pusę tūkstančio žiūrovų – dauguma tiesiog stovėjo.

Stadione susirinkę „Dainavos“ gerbėjai nuo pat pirmų rungtynių minučių turėjo matyti, ką ir kaip sugeba jų palaikomos komandos žaidėjai. Vieną po kitos dainaviečiai kūrė progas, tačiau fortūna šiandien nuo DFK „Dainavos“ žaidėjų buvo nusisukusi.

Beveik visus dainaviečių bandymus įmušti gesindavo „Vyčio“ vartų sargas Tomas Dudėnas, sugavęs arba atmušęs visus alytiškių smūgius. Dainaviečiai rungtynėse kėlė daugiau nei dešimt kampinių, žaidimas vyko beveik vien tik „Vyčio“ aikštės pusėje, tačiau pirmasis ir vienintelis rungtynių įvartis krito į Mariaus Šalkausko vartus. Lemiamą įvartį 75-ąją minutę po sėkmingos kontratakos pelnė Tomas Misiūnas – „Vyčio“ žaidėjas, kuris pasiruošimą šiam sezonui pradėjo būtent Alytuje.

Iškart po praleisto įvarčio dainaviečiai apgulė svečių vartus, tačiau išlyginti rezultato taip ir nepavyko, o vien dėl „Dainavos“ legionieriaus Oleksij Šuliak pastangų visas stadionas atsiduso, kad neteko pamatyti ir dar vieno įvarčio, krentančio į mylimos „Dainavos“ vartus.

Išlyginti rezultato nepadėjo ir paskutinėmis minutėmis į „Vyčio“ aikštės pusę išbėgusio dainaviečio Mariaus Šalkausko bandymas. Po pakelto kampinio jo siųstas kamuolys skriejo už vartų. Šis vartininko bandymas buvo palydėtas gausiais žiūrovų plojimais.

Po pralaimėtų rungtynių DFK „Dainava“ apsistojo 7-oje LFF I lygos turnyrinės lentelės vietoje ir kitą savaitę dėl pergalės kovos su „Trakų“ antrąją komanda. Rungtynės vyks Alytuje, Dainavos pagrindinės mokyklos dirbtinės dangos stadione. Jų pradžia – 13:00 val.

RUNGTYNIŲ NUOTRAUKOS>>>

RUNGTYNIŲ SANTRAUKA>>>

KITOS NAUJIENOS
Alytaus „Dainavos“ legionierius iš Japonijos Y. Koike: „Esu laimingas žaisdamas Alytuje“
Vasario mėnesį Yudai Koike paliko gimtuosius namus Tolimuosiuose Rytuose ir atvyko į Alytaus „Dainavos“ klubą. Tai – pirmoji 22 metų japono karjeros stotelė. Donato Vencevičiaus pripažinimą  greitai užsitarnavęs ir startinės sudėties žaidėju tapęs Y. Koike pasidalino mintimis, kaip jam sekasi Alytuje. Yudai,...
Alytaus „Dainava“ Kupiškyje užtikrintai sugrįžo į pergalių kelią
Trečiadienį Donato Vencevičiaus treniruojami Alytaus „Dainavos“ futbolininkai svečiavosi Kupiškyje, kur sužaidė atkeltas Pirmos lygos 13-ojo turo rungtynes su vietos „Kupiškio“ vienuolike. Po legionierių įvarčių desanto antrajame kėlinyje dainaviečiai nutraukė nesėkmių seriją ir iškovojo užtikrintą pergalę 6:2. Pirmasis susitikimo įvarčių sąskaitą...
Turo varžovas: išimties teise į lygą patekę „Kupiškio“ futbolininkai
Praėjusį penktadienį Vilniuje lygiosiomis sužaidę Alytaus „Dainavos“ futbolininkai trečiadienį keliaus į Aukštaitiją, kur sieks nutraukti pergalių badą. Pirmos lygos 13-ojo turo rungtynėse dainaviečiai susitiks su lygos debiutantais – „Kupiškio“ futbolininkais. Išimties teise į Pirmą lygą priimti Kupiškio miesto futbolininkai savo...