Sugrįžimas paženklintas nesėkme (FOTO, VIDEO)

2016-04-10
Dainaviečiai patyrė pirmą nesėkmę LFF I lygoje. Lauro Baranausko nuotr.

Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai grįžo į Alytų, tačiau pirmosios Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos rungtynės namuose baigėsi nesėkmingai – 0:1 nusileista svečiams iš Vilniaus – „Vyčio“ futbolininkams.

Centrine trečiojo turo dvikova vadintos rungtynės turėjo pateisinti kiekvieno – ir stadione, ir futbolo.tv transliaciją stebinčio – žiūrovo lūkesčius. Alytaus Dainavos pagrindinės mokyklos dirbtinės dangos stadione susirinko apie pusę tūkstančio žiūrovų – dauguma tiesiog stovėjo.

Stadione susirinkę „Dainavos“ gerbėjai nuo pat pirmų rungtynių minučių turėjo matyti, ką ir kaip sugeba jų palaikomos komandos žaidėjai. Vieną po kitos dainaviečiai kūrė progas, tačiau fortūna šiandien nuo DFK „Dainavos“ žaidėjų buvo nusisukusi.

Beveik visus dainaviečių bandymus įmušti gesindavo „Vyčio“ vartų sargas Tomas Dudėnas, sugavęs arba atmušęs visus alytiškių smūgius. Dainaviečiai rungtynėse kėlė daugiau nei dešimt kampinių, žaidimas vyko beveik vien tik „Vyčio“ aikštės pusėje, tačiau pirmasis ir vienintelis rungtynių įvartis krito į Mariaus Šalkausko vartus. Lemiamą įvartį 75-ąją minutę po sėkmingos kontratakos pelnė Tomas Misiūnas – „Vyčio“ žaidėjas, kuris pasiruošimą šiam sezonui pradėjo būtent Alytuje.

Iškart po praleisto įvarčio dainaviečiai apgulė svečių vartus, tačiau išlyginti rezultato taip ir nepavyko, o vien dėl „Dainavos“ legionieriaus Oleksij Šuliak pastangų visas stadionas atsiduso, kad neteko pamatyti ir dar vieno įvarčio, krentančio į mylimos „Dainavos“ vartus.

Išlyginti rezultato nepadėjo ir paskutinėmis minutėmis į „Vyčio“ aikštės pusę išbėgusio dainaviečio Mariaus Šalkausko bandymas. Po pakelto kampinio jo siųstas kamuolys skriejo už vartų. Šis vartininko bandymas buvo palydėtas gausiais žiūrovų plojimais.

Po pralaimėtų rungtynių DFK „Dainava“ apsistojo 7-oje LFF I lygos turnyrinės lentelės vietoje ir kitą savaitę dėl pergalės kovos su „Trakų“ antrąją komanda. Rungtynės vyks Alytuje, Dainavos pagrindinės mokyklos dirbtinės dangos stadione. Jų pradžia – 13:00 val.

RUNGTYNIŲ NUOTRAUKOS>>>

RUNGTYNIŲ SANTRAUKA>>>

KITOS NAUJIENOS
Antrosiose kontrolinėse rungtynėse skaudžiai nusileista FK „Jonavos“ ekipai
Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai praėjusį šeštadienį sužaidė jau antrąsias pasiruošimo šių metų Pirmos lygos sezonui rungtynes. Daugybė Dzūkijos futbolo klubo peržiūroje dalyvaujančių žaidėjų Marijampolės ARVI manieže turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą A lygos pirmenybėms besiruošiančiai FK „Jonavos“ vienuolikei – 1:7. Nuo pirmųjų...
„Dainavos“ vadovai ir Lietuvos rinktinės treneris susitiko su Alytaus meru
Alytaus „Dainavos“ futbolo klubo vadovai ir treneris Donatas Vencevičius kartu su nacionalinės Lietuvos rinktinės treneriu Edgaru Jankausku lankėsi Alytaus miesto savivaldybėje ir susitiko su Dzūkijos sostinės meru Vytautu Grigaravičiumi bei miesto tarybos nariais. Susitikime buvo kalbėta apie Alytaus futbolą, „Dainavos“...
Pirmosiose kontrolinėse rungtynėse – pralaimėjimas svečiams iš Lenkijos
Vasario 10 dieną, šeštadienį, Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes besirengiant 2018 metų sezono Pirmos lygos pirmenybėms. Alytaus apskrities futbolo federacijos stadione rezultatu 1:3 pranašesni buvo svečiai iš Lenkijos – Suvalkų „Wigry“ futbolininkai. Susitikimas prasidėjo aukštu tempu – jau...