Namuose nušluota FK „Šilutė“

Alytaus DFK „Dainava“ Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse 7:0 sutriuškino FK „Šilutės“ futbolininkus. Tris įvarčius pridėjo legionierius iš Ukrainos Oleksii Šuliak.

Pirmojo įvarčio reikėjo laukti 22 minutes. Mindaugo Straukos į baudos aikštelę siųstas kamuolys pasiekė O. Šuliaką, kuris galingu smūgiu į dešinį vartų kampą atidarė dainaviečių įvarčių sąskaitą.

Po 11 minučių Marius Šarkelis bandė skersuoti kamuolį link FK „Šilutės“” vartų, perdavimas atsimušė į šilutiškių futbolininkus, o atsimušusį kamuolį pagavęs Darius Cibulskas padvigubino rezultatą. Po trijų minučių D. Cibulskas galva dar kartą sušaudė FK „Šilutės“ vartininką – rezultatyvų perdavimą galva atliko aukštai iššokęs Ronaldas Solominas. Pirmasis kėlinys tuo ir baigėsi – užtikrinta dainaviečių persvara 3:0.

Antrajame kėlinyje šilutiškių traiškymą pratęsė jaunasis dainavietis Rytis Padegimas. Išsiveržęs vienas prieš vartininką jis nesugebėjo pasiųsti kamuolio į vartus, tačiau vartininko atmuštą kamuolį jis be gailesčio dūrė į kairįjį vartų kampą.

Po penkių minučių turbūt gražiausią šio turo įvartį pelnė legionierius iš Ukrainos Serhii Lozinskyi. Tikrą įvartį gražuolį jaunasis „Dainavos“ puolėjas smeigė iš maždaug 35 metrų. Po įvarčio S. Lozinskyi į futbolo.tv kameras nukreipė iš pirštų sudėtą širdelę – vėliau jis atskleidė, kad šį įvartį ir simbolinį palinkėjimą skyrė mamai, kuri stebi rungtynes tiesiogiai internetu.

Dar du įvarčius po maždaug 10 minučių pridėjo O. Šuliakas ir tapo rezultatyviausiu dainaviečių žaidėju – jo sąskaitoje 6 tikslūs smūgiai, Darius Cibulskas savo sąskaitoje turi 4 tikslius smūgius. Po pergalės „Dainava“ pakilo į aštuntąją turnyrinės lentelės vietą.