image desctription

Po dainaviečių pabūklais krito ir „Lokomotyvas“

Šeštadienį Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai viešėjo Radviliškyje, kur LFF Pirmos lygo 10-ojo turo rungtynėse įveikė „Lokomotyvo“ ekipą. 4:1 – tokiu rezultatu buvo pasiekta pergalė.

PIRMASIS. Prasidėjus antrajam kėliniui, dainaviečiai iškart šturmavo „Lokomotyvo“ vartus. Pirmojo įvarčio reikėjo laukti vos keturias minutes, kai namų komandos baudos aikštelėje kilo sumaištis ir dainavietis Vladislav Terentiev galva išvedė alytiškius į priekį. Tai buvo pirmasis tikslus legionieriaus iš Ukrainos smūgis šiame čempionate.

VILTIS. Atrodė, kad viskas – „Dainava“ netrukus padvigubins savo pranašumą, tačiau radviliškiečiai, grubiai suklydus „Dainavos“ gynėjams sugebėjo rezultatą išlyginti – 1:1. 63-ią minutę įmušto įvarčio autorius Deividas Maciulevičius.

LŪŽIS. Po praleisto įvarčio dainaviečiai ir toliau tęsė „Lokomotyvo“ vartų šturmą – praėjus vos minutei rezultatą persvėrė Renaldas Stankevičius, dar prieš tai demonstravęs kamuolio valdymo įgūdžius ir tampęs nervus radviliškiečių gynybai.

SALTO. Į Lietuvos Sąjūdžio stadioną susirinkę žiūrovai išvydo ir legendinį Ronaldo Solomino salto. 81-ąją minutę saugas meistriškai nuginklavo „Lokomotyvo“ vartų sargą ir kaip mat palei galinę liniją pademonstravo tobulus akrobatinius sugebėjimus. 3:1 – „Dainava“ užtikrino pranašumą.

VINIS. Paskutinį smūgį į „Lokomotyvo“ vartus dūrė Serhii Lozinskyi. Legionierius iš Ukrainos meistriškai „uždarė“ ataką ir jam pasiųstas kamuolys suspurdėjo vartų tinkle.

DISPEČERIS. Jo vardas ir pavardė – Linas Savastas, rungtynėse sėkmingai ir patikimai skirstęs kamuolius komandos draugams. Linas rungtynėse atliko du rezultatyvius perdavimus.

ČEMPIONŲ LYGA. Po rungtynių dainaviečiai drauge su „Dzūkų tankais“ Kaune stebėjo UEFA Čempionų lygos finalą, nes rungtynių laikas buvo toks, kad komanda nesuspėjo iki jo grįžti į mylimą Alytų. Nuotaikos įvairios – vieni džiaugėsi „Real“ sėkme, kiti gyrė „Atletico“ kovingumą, tačiau vis vien labiausiai visi mėgavosi „Dainavos“ pergale.

Radviliškio „Lokomotyvas“ – Alytaus DFK „Dainava“ 1:4 (0:0)
Radviliškio Lietuvos Sąjūdžio stadionas, 93 žiūrovai

Įvarčiai: 49 min. V.Terentiev, 64 min. R. Stankevičius, 81 min. R. Solominas, 83 min. S. Lozinskyi („Dainava“); 63 min. D. Maciulevičius („Lokomotyvas“).

ĮVARČIAI>>>

SANTRAUKA>>>

RUNGTYNĖS>>>

KOMENTARAI>>>