Kretingoje pasiekta sunki pergalė

Alytaus sporto ir rekreacijos centro viešųjų ryšių specialistas LAURAS BARANAUSKAS

Šiemet naują puslapį atvėrusios DFK DAINAVOS laivas pamažu įsibėgėja. Vėlyvą antradienio vakarą Ričardo Grigaliūno vadovaujami alytiškiai išvykoje rezultatu 2:1 (1:0) palaužė Kretingos „Minijos“ pasipriešinimą. Tai buvau jau trečioji Dzūkijos sostinės atstovų pergalė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos čempionate bei ketvirtoji, jei įskaitytume Vilniuje pasiektą pergalę taurės varžybose prieš „Vytį“.

Alytaus futbolininkus į priekį 34 minutę išvedė pirmąjį savo įvartį šiose pirmenybėse įmušęs ukrainietis Viktoras Dovbysh. Praėjus kiek mažiau nei pusvalandžiui (58 min.) svečių persvarą įtvirtino jo tautietis Oleksii Shuliak. Tai buvo jau septintasis tikslus ukrainiečio smūgis šiemet ir pagal šį statistikos rodiklį jis yra geriausias Alytaus komandos žaidėjas. DFK DAINAVOS ramybę Kretingoje 75 minutę prislopino Andriaus Paulausko įmuštas įvartis (2:1 priekyje alytiškiai), tačiau dzūkams pavyko išlaikyti turėtą persvarą ir įsirašyti dar tris taškus.

Po šios pergalės alytiškiai išlieka ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje, o Palangos miesto komandos kluptelėjimas jiems leido dar labiau priartėti iki geriausių klubų trejeto. Sekančiose LFF I lygos rungtynėse Ričardo Grigaliūno auklėtiniai birželio 17 d. (penktadienį) 19.30 val. namuose kovos prieš Kėdainių FK „Nevėžį“. Prieš tai dar laukia LFF taurės III etapo dvikova su Telšių „Džiugu“, kuri preliminariais duomenimis vyks jau šį šeštadienį, 19 valandą, Alytaus dirbtinės dangos stadione.

Minija (Kretinga) – DFK Dainava (Alytus) 1:2 (0:1)
Kretingos stadionas, 150 žiūrovų
Teisėjas – V. Gerasimov (Klaipėda)
Įvarčiai: 75 min. A. Paulauskas (Minija); 34 min. V. Dovbysh, 58 min. O. Shuliak (DFK Dainava)
Įspėti: 89 min. V. Grigaitis (Minija); 86 min. M. Šalkauskas (DFK Dainava)