Dainaviečių kelionę link Taurės sustabdė „Džiugas“

LFF taurės turnyro trečiojo etapo rungtynėse DFK „Dainava“ rezultatu 3:5 turėjo pripažinti Telšių „Džiugo“ futbolininkų pranašumą.

Rungtynes Alytaus dirbtinės dangos stadione aktyviau pradėjo alytiškiai ir jau po kelių minučių turėjo puikią progą įsiveržti į priekį, tačiau Sergėjaus Ložinskio smūgį atrėmė telšiškių vartininkas. Artėjant prie pirmojo kėlinio pabaigos, svečiai išnaudojo DFK „Dainavos“ gynėjų klaidą ir rezultatą persvėrė savo naudai – 0:1.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo blankiu dainaviečių žaidimu, ko pasekoje, Telšių „Džiugo“ futbolininkai padvigubino savo pranašumą – 0:2. Tačiau alytiškiai ginklų nesudėjo ir po dešimties minučių sušvelnino rezultatą, o kėlinio viduryje, po greitos DFK „Dainavos“ kontratakos rezultatas tapo lygus – 2:2. Džiaugsmą greitai nutraukė dar vienas sėkmingas telšiškių puolėjo reidas, vėl padidinęs svečių pranašumą. Iki mačo pabaigos likus dešimčiai minučių, alytiškius galutinai palaužė du „Džiugo“ taiklūs smūgiai iš toli. „Dainavos“ futbolininkai jau per pridėtą laiką trečiąsyk sėkmingai nuginklavo varžovų vartininką – 3:5 .

Deja, bet šįkart tenka pripažinti svečių pranašumą, kuris lemia, jog dainaviečių kelionė link LFF taurės baigėsi turnyro šešioliktfinalyje.