Trakuose iškovoti svarbūs trys taškai

Antradienį Trakuose Alytaus DFK „Dainava“ žaidė LFF Pirmos lygos XIX turo rungtynes  su Trakų futbolo klubo antrąja ekipa.

Alytiškių pergalę nulėmė komandos naujoko Luko Sendžiko ir kapitono Lino Savasto įvarčiai. Pirmasis sėkmingai pasižymėjo prieš pat pirmojo kėlinio finalinį švilpuką. Rezultatą antrojo kėlinio pradžioje padvigubino alytiškis Linas Savastas. Nors Trakų futbolininkai ginklų nesudėjo ir 89 minutę pasiuntė įvartį į DFK „Dainavos“ vartus, tačiau svarbius tris taškus iškovojo būtent dainaviečiai.

Po šios pergalės Dzūkijos sostinės futbolininkai laikinai pakilo į 8-ąją turnyrinės lentelės vietą, savo sąskaitoje turėdami 29 taškus.

Artimiausias rungtynes Alytaus DFK „Dainava“ vėl žais išvykoje. Rugpjūčio 13 dieną, šeštadienį, alytiškiai viešės Kaune, kur priims vietos FBK-Kauno futbolininkų iššūkį. Pirmajame lygos rate dzūkai namuose iškovojo triuškinamą pergalę – 6:0.

„Trakai B“ – Alytaus DFK „Dainava“
Teisėjai: Dalius Ramanauskas, Ieva Ramanauskienė, Vaiva Skipitienė
Trakų miesto stadionas, 70 žiūrovų
Įspėti: 19 min. Renaldas Stankevičius, 27 min. Linas Savastas (DFK Dainava)

Įvarčiai: 89 min. Justinas Marazas (Trakai B); 45 min. Lukas Sendžikas, 56 min. Linas Savastas (DFK Dainava)