Akistatoje su Palangos klubu – kovingos lygiosios

Centriniame miesto stadione Alytaus DFK „Dainava“ žaidė rungtynes su „Palangos“ futbolininkais. Atkakli dvikova baigėsi kovingomis lygiosiomis 2:2.

Rungtynių pradžia DFK „Dainavai“ nieko gero nežadėjo. Nesužaidus nė minutės, alytiškių baudos aikštelėje kamuolys pataikė į dainaviečių gynėjo ranką – buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Dzūkų laimei, varžovų puolėjo Gvido Juškos muštas kamuolys skriejo virš vartų. Viso pirmojo kėlinio metu abi ekipos keitėsi pavojingomis atakomis, o viena buvo tiksli – 45-ąją minutę svečius į priekį išvedė Donatas Navikas.

Po pertraukos DFK „Dainavos“ nepasidavė ir stengėsi kuo greičiau išlyginti rezultatą. 70-ąją mačo minutę analogišką 11 metrų baudinį uždirbo ir dainaviečiai. Šansą išlyginti rezultatą nuo 11 metrų žymos sėkmingai išnaudojo alytiškis Darius Cibulskas, kuriam tai buvo septintasis sezono įvartis. Tiesa, lygus rezultatas Alytaus miesto stadiono švieslentėje neužsibuvo – nepraėjus nė penkioms minutėms, „Palangos“ puolėjas Gvidas Juška taikliu smūgiu iš toli antrąkart išvedė svečius į priekį. Emocijos neaprimo iki pat paskutinių rungtynių minučių. Dainaviečiai nepasidavė ir begalinio atsidavimo dėka 87-ąją minutę Lukas Baranauskas pelnė išlyginamąjį įvartį 2:2!

Po šių rungtynių Dzūkijos sostinės futbolininkai su 33 taškais turnyrinėje lentelėje užima 8-ąją vietą.

Kitas rungtynes DFK „Dainava“ šeštadienį žais Šilutėje. Pirmajame lygos rate Alytuje dainaviečiai nepasigailėjo pamario futbolininkų ir juos nugalėjo rezultatu 7:0.

Alytaus DFK „Dainava“ – FK „Palanga“
Teisėjai: Artūras Šnekutis, Fiodoras Petrovas, Aidas Vingilys
Alytaus miesto stadionas, 400 žiūrovų
Įspėti: 78 min. Marius Šalkauskas (DFK Dainava)
Įvarčiai: 45 min. Donatas Navikas, 74 min. Gvidas Juška (FK Palanga); 70 min. Darius Cibulskas, 87 min. Lukas Baranauskas (DFK Dainava)