Dainaviečiai kontrolinėse rungtynėse nusileido Marijampolės „Sūduvos“ ekipai

Penktadienį DFK „Dainava“ sužaidė jau trečiąsias kontrolines rungtynes pasirengimo LFF I lygos sezonui cikle. Šįkart dainaviečių varžovais tapo kaimynai iš Marijampolės – „Sūduvos“ futbolininkai. Pirmajame kėlinyje praleisti du įvarčiai nulėmė suvalkiečių pergalę rezultatu 2:0.

Dvikovą aktyviau pradėjo suvalkiečiai. Jos pradžioje po užsitęsusios atakos patogioje pozicijoje su kamuoliu atsidūrė „Sūduvos“ puolėjas K.Laukžemis, tačiau jo į artimąjį vartų kampą smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į „Dainavos“ vartininko Marcio Melecio vartų virpstą.

Vėliau marijampoliečiai surengė ataką kairiuoju kraštu. Su kamuoliu baudos aikštelės prieigose buvęs Vaidas Slavickas pastebėjo priešingame aikštės krašte laisvą esantį Andro Švrljugą. Pastarasis pamėgino kaire koja nuginkluoti varžovų vartininką iš maždaug 16 metrų atstumo, tačiau „Dainavos“ vartininkas kamuolį sugavo.

Kėlinio viduryje „Sūduvos“ futbolininkai išsiveržė į priekį. Alytaus „Dainavos“ baudos aikštelėje gražią kombinaciją sužaidę marijampoliečiai į smūgio poziciją išvedė Robertą Vėževičių, kuris tiksliu smūgiu nuginklavo alytiškių vartininką.

33-ią minutę Marijampolės ekipa padvigubino persvarą. Dešiniame DFK „Dainavos“ baudos aikštelės krašte kamuolį gavęs „Sūduvos“ puolėjas K. Laukžemis stovėjo nugara į vartus, tačiau besisukdamas tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Antrojo kėlinio pradžioje, pakėlus kampinį, kamuolį išsaugojo šeimininkai. Krašte kamuolį gavęs Andro Švrljuga atliko aštrų perdavimą į baudos aikštelę, tačiau atakos smaigalyje atsidūręs Povilas Leimonas kamuolio galva nepasiekė.

Labai panašioje situacijoje po keliolikos minučių atsidūrė R. Vėževičius. Po tolimo ir aukšto V. Slavicko perdavimo iš aikštės gilumos į baudos aikštelę įkirtęs Marijampolės ekipos saugas kamuolio galva nepasiekė.

80-ą minutę atakos smaigalyje atsidūrė pats V. Slavickas. „Sūduvos“ futbolininkai atliko keletą perdavimų dainaviečių  baudos aikštelėje ir kairiame krašte kamuolį gavęs gynėjas kaire koja smūgiavo link tolimojo vartų kampo, tačiau DFK „Dainavos“ gynėjas kamuolį lietė ir šis prariedėjo visai šalia vartų.

Startinė DFK „Dainavos“ sudėtis: M. Melecis, A. Spelman, M. Fridrikas, M. Žukovas, A. Panka, L. Savastas, G. Kruša, P. Oiaran, K. Gvildys, R. Banevičius, L. Baranauskas.

Po keitimų aikštėje pasirodė: A. Trinkūnas, M. Jodelis, E. Baranauskas, S. Geležūnas, B. Paulėkas, D. Kumeta, D. Ivanauskas, J. Stankevičius.