DFK „Dainava“ neprilygo „Stumbro B“ futbolininkams

2017-03-05

Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai šeštadienį sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes Alytuje, kur susitiko su taip pat LFF Pirmos lygos sezonui besiruošiančia Kauno „Stumbro B“ ekipa.

Dzūkijos futbolo klubo gretose be ekipos senbuvių bei jaunųjų alytiškių žaidė ir puikiai Lietuvos futbolo gerbėjams žinomi, peržiūroje dalyvaujantys Ilya Tsivylko, Audrius Brokas ir kiti. Šie žaidėjai atvyko iš Kazlų Rūdos „Šilo“, pasitraukusio iš ne tik A lygos, bet ir Lietuvos komandų žemėlapio.

Savo ruožtu kauniečių sudėtyje žaidė artimiausias rezervas ir tie, kurie A lygos starte prieš „Trakus“ aikštėje pasirodė nebent po keitimo.

Pirmąjį kėlinį aktyviau pradėjo kauniečiai, kurie turėjo dvi pusproges jau pačioje susitikimo pradžioje. Abu kartus atakos smaigalyje atsidūrė prancūzas Nasro Boucharebas, tačiau kartą jis smūgiavo šalia vartų, o kartą gražiame šuolyje galva smūgiavo šalia vartų.

Žaidimas iki pertraukos buvo apylygis ir nei viena komanda neturėjo ryškaus žaidybinio pranašumo. Vienintelį įvartį kėlinio pabaigoje įmušė Audrius Brokas, kuris preciziškai tiksliai atliko baudos smūgį, pasiųsdamas kamuolį į vartų devyniukę.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė – „Stumbras“ akivaizdžiai perėmė iniciatyvą ir šeimininkai pradėjo remtis praktiškai vien kontratakomis. Kauniečiai sukūrė ne vieną pavojingą progą, o abu įvarčius įmušė svečių puolėjas Diogo. Kartą jis realizavo progą vienas prieš vartininką, o kartą technišku smūgiu vienu lietimu iš sudėtingos padėties.

DFK „Dainavos“ ekipoje pasirodė: M. Melecis, M. Žukovas, O. Lukošiūnas, M. Fridrikas, A. Spelman, I. Tsivylko, K. Gvildys, G. Kruša, A. Brokas, L. Baranauskas, K. Heh, P. Oiaran.

Paulius Jakelis, fcstumbras.lt inf. ir foto

KITOS NAUJIENOS
Alytaus „Dainava“ namuose sutriuškino lygos autsaiderius ir tapo vienvalde lygos lydere
Šeštadienį, Alytaus dirbtinės dangos stadione, DFK „Dainava“iškovojo 4-ąją pergalę iš eilės Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse. Donato Vencevičiaus auklėtiniai 4:0 įveikė Rimanto Žvingilo treniruojamą Klaipėdos „Koralą“ ir pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą. Savo pranašumą dainaviečiai įrodė, kai per pirmąsias 20...
„Dainavos“ brazilas Victor Hugo: „Galime kovoti dėl aukščiausių vietų“
Alytaus DFK „Dainavos“ legionierius iš Brazilijos Victor Hugo prie komandos prisijungė vasarį ir jau spėjo apšilti kojas. Puolėjas Pirmoje lygoje pasižymėjo dviem įvarčiais ir tiki, jog tai tik pradžia. V.Hugo pasidalino mintimis apie savo karjerą, Lietuvos futbolo lygį ir sezono tikslus....
LFF taurės turnyro pirmajame etape – dzūkų derbis
Šiandien LFF būstinėje Vilniuje ištraukti Taurės turnyro pirmojo etapo burtai. Garsaus Lietuvos futbolininko Sauliaus Mikoliūno ranka lėmė dzūkišką derbį, kuriame Alytaus DFK „Dainava“ išvykoje susitiks su trečiojoje pagal pajėgumą lygoje žaidžiančiais Varėnos „Merkio“ futbolininkais. Šiemet LFF taurės turnyro dalyvaus 40 komandų,...