DFK „Dainava“ neprilygo „Stumbro B“ futbolininkams

2017-03-05

Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai šeštadienį sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes Alytuje, kur susitiko su taip pat LFF Pirmos lygos sezonui besiruošiančia Kauno „Stumbro B“ ekipa.

Dzūkijos futbolo klubo gretose be ekipos senbuvių bei jaunųjų alytiškių žaidė ir puikiai Lietuvos futbolo gerbėjams žinomi, peržiūroje dalyvaujantys Ilya Tsivylko, Audrius Brokas ir kiti. Šie žaidėjai atvyko iš Kazlų Rūdos „Šilo“, pasitraukusio iš ne tik A lygos, bet ir Lietuvos komandų žemėlapio.

Savo ruožtu kauniečių sudėtyje žaidė artimiausias rezervas ir tie, kurie A lygos starte prieš „Trakus“ aikštėje pasirodė nebent po keitimo.

Pirmąjį kėlinį aktyviau pradėjo kauniečiai, kurie turėjo dvi pusproges jau pačioje susitikimo pradžioje. Abu kartus atakos smaigalyje atsidūrė prancūzas Nasro Boucharebas, tačiau kartą jis smūgiavo šalia vartų, o kartą gražiame šuolyje galva smūgiavo šalia vartų.

Žaidimas iki pertraukos buvo apylygis ir nei viena komanda neturėjo ryškaus žaidybinio pranašumo. Vienintelį įvartį kėlinio pabaigoje įmušė Audrius Brokas, kuris preciziškai tiksliai atliko baudos smūgį, pasiųsdamas kamuolį į vartų devyniukę.

Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė – „Stumbras“ akivaizdžiai perėmė iniciatyvą ir šeimininkai pradėjo remtis praktiškai vien kontratakomis. Kauniečiai sukūrė ne vieną pavojingą progą, o abu įvarčius įmušė svečių puolėjas Diogo. Kartą jis realizavo progą vienas prieš vartininką, o kartą technišku smūgiu vienu lietimu iš sudėtingos padėties.

DFK „Dainavos“ ekipoje pasirodė: M. Melecis, M. Žukovas, O. Lukošiūnas, M. Fridrikas, A. Spelman, I. Tsivylko, K. Gvildys, G. Kruša, A. Brokas, L. Baranauskas, K. Heh, P. Oiaran.

Paulius Jakelis, fcstumbras.lt inf. ir foto

KITOS NAUJIENOS
Antrosiose kontrolinėse rungtynėse skaudžiai nusileista FK „Jonavos“ ekipai
Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai praėjusį šeštadienį sužaidė jau antrąsias pasiruošimo šių metų Pirmos lygos sezonui rungtynes. Daugybė Dzūkijos futbolo klubo peržiūroje dalyvaujančių žaidėjų Marijampolės ARVI manieže turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą A lygos pirmenybėms besiruošiančiai FK „Jonavos“ vienuolikei – 1:7. Nuo pirmųjų...
„Dainavos“ vadovai ir Lietuvos rinktinės treneris susitiko su Alytaus meru
Alytaus „Dainavos“ futbolo klubo vadovai ir treneris Donatas Vencevičius kartu su nacionalinės Lietuvos rinktinės treneriu Edgaru Jankausku lankėsi Alytaus miesto savivaldybėje ir susitiko su Dzūkijos sostinės meru Vytautu Grigaravičiumi bei miesto tarybos nariais. Susitikime buvo kalbėta apie Alytaus futbolą, „Dainavos“...
Pirmosiose kontrolinėse rungtynėse – pralaimėjimas svečiams iš Lenkijos
Vasario 10 dieną, šeštadienį, Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes besirengiant 2018 metų sezono Pirmos lygos pirmenybėms. Alytaus apskrities futbolo federacijos stadione rezultatu 1:3 pranašesni buvo svečiai iš Lenkijos – Suvalkų „Wigry“ futbolininkai. Susitikimas prasidėjo aukštu tempu – jau...