Nepalūžę dainaviečiai namuose įveikė „Trakų B“ jaunimą

2017-03-11

Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ futbolininkai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną sužaidė jau penktąsias kontrolines rungtynes besiruošiant LFF I lygos pirmenybėms. Šįkart Alytaus dirbtinės dangos stadione dainaviečiai susitiko su I lygoje rungtyniausiančia „Trakų B“ ekipa.

Rungtynės dainaviečiams prasidėjo liūdnai – jau 8-ąją pirmojo kėlinio minutę po alytiškių klaidos į priekį įsiveržė svečiai.

Po šalto dušo DFK „Dainava“ nesutriko ir pradėjo aktyviai spausti varžovų gynėjų grandį. Spaudimas atnešė vaisių ir jau pirmojo kėlinio viduryje komandos legionierius iš Brazilijos – Patrik Oiaran išlygino rezultatą.

Nepraėjus nė 5 minutėms, savo susikurtą progą išnaudojo ir Alytaus „Dainavos“ saugas Karolis Gvildys, persvėręs rezultatą dainaviečių naudai.

Antrajame kėlinyje žiūrovai įvarčių neišvydo, o rungtynių teisėjas užfiksavo DFK „Dainavos“ pergalę rezultatu 2:1.

Šiame draugiškame susitikime alytiškių gretose debiutavo ekipos naujokai – gynėjas Lukas Čerkauskas ir po menisko traumos atsigaunantis ukrainietis Kyrylo Silich.

LFF Pirmos lygos pirmenybių startas numatomas kovo 25-26 dienomis.

DFK „Dainava“ sudėtis: M. Melecis, L. Čerkauskas, O. Lukošiūnas, M. Fridrikas, I. Tsyvilko, K. Heh, P. Oiaran, K. Silich, K. Gvildys, G. Kruša, L. Baranauskas.
Po keitimo aikštėje pasirodė: A. Spelman, M. Žukovas, E. Baranauskas, M. Jodelis, R. Banevičius, A. Panka.

KITOS NAUJIENOS
Alytaus „Dainava“ namuose sutriuškino lygos autsaiderius ir tapo vienvalde lygos lydere
Šeštadienį, Alytaus dirbtinės dangos stadione, DFK „Dainava“iškovojo 4-ąją pergalę iš eilės Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse. Donato Vencevičiaus auklėtiniai 4:0 įveikė Rimanto Žvingilo treniruojamą Klaipėdos „Koralą“ ir pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą. Savo pranašumą dainaviečiai įrodė, kai per pirmąsias 20...
„Dainavos“ brazilas Victor Hugo: „Galime kovoti dėl aukščiausių vietų“
Alytaus DFK „Dainavos“ legionierius iš Brazilijos Victor Hugo prie komandos prisijungė vasarį ir jau spėjo apšilti kojas. Puolėjas Pirmoje lygoje pasižymėjo dviem įvarčiais ir tiki, jog tai tik pradžia. V.Hugo pasidalino mintimis apie savo karjerą, Lietuvos futbolo lygį ir sezono tikslus....
LFF taurės turnyro pirmajame etape – dzūkų derbis
Šiandien LFF būstinėje Vilniuje ištraukti Taurės turnyro pirmojo etapo burtai. Garsaus Lietuvos futbolininko Sauliaus Mikoliūno ranka lėmė dzūkišką derbį, kuriame Alytaus DFK „Dainava“ išvykoje susitiks su trečiojoje pagal pajėgumą lygoje žaidžiančiais Varėnos „Merkio“ futbolininkais. Šiemet LFF taurės turnyro dalyvaus 40 komandų,...