Nepalūžę dainaviečiai namuose įveikė „Trakų B“ jaunimą

2017-03-11

Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ futbolininkai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną sužaidė jau penktąsias kontrolines rungtynes besiruošiant LFF I lygos pirmenybėms. Šįkart Alytaus dirbtinės dangos stadione dainaviečiai susitiko su I lygoje rungtyniausiančia „Trakų B“ ekipa.

Rungtynės dainaviečiams prasidėjo liūdnai – jau 8-ąją pirmojo kėlinio minutę po alytiškių klaidos į priekį įsiveržė svečiai.

Po šalto dušo DFK „Dainava“ nesutriko ir pradėjo aktyviai spausti varžovų gynėjų grandį. Spaudimas atnešė vaisių ir jau pirmojo kėlinio viduryje komandos legionierius iš Brazilijos – Patrik Oiaran išlygino rezultatą.

Nepraėjus nė 5 minutėms, savo susikurtą progą išnaudojo ir Alytaus „Dainavos“ saugas Karolis Gvildys, persvėręs rezultatą dainaviečių naudai.

Antrajame kėlinyje žiūrovai įvarčių neišvydo, o rungtynių teisėjas užfiksavo DFK „Dainavos“ pergalę rezultatu 2:1.

Šiame draugiškame susitikime alytiškių gretose debiutavo ekipos naujokai – gynėjas Lukas Čerkauskas ir po menisko traumos atsigaunantis ukrainietis Kyrylo Silich.

LFF Pirmos lygos pirmenybių startas numatomas kovo 25-26 dienomis.

DFK „Dainava“ sudėtis: M. Melecis, L. Čerkauskas, O. Lukošiūnas, M. Fridrikas, I. Tsyvilko, K. Heh, P. Oiaran, K. Silich, K. Gvildys, G. Kruša, L. Baranauskas.
Po keitimo aikštėje pasirodė: A. Spelman, M. Žukovas, E. Baranauskas, M. Jodelis, R. Banevičius, A. Panka.