Antrasis turas: pirmoji išvyka – į Vilnių

2017-03-31

Pirmąją pergalę prieš LFF I lygos vicečempionus iškovoję DFK „Dainavos“ futbolininkai tęsia kelią svajonės link. Antrasis jėgų išbandymas – jau šį sekmadienį, 14 valandą, LFF stadione.

Šiemet, kaip ir praėjusį sezoną, antrosios „Dainavos“ rungtynės bus žaidžiamos Vilniuje. Nors Trakai ir turi stadioną, atitinkantį LFF I lygos reikalavimus, tačiau natūrali veja dar nėra pakankamai geros kokybės, jog būtų galima rengti rungtynes.

Trakuose dainaviečiai svečiavosi pernai, kuomet II rato rungtynėse po sunkios kovos nugalėjo vietos futbolininkus rezultatu 2:1. Kiek skaudesnis buvo pirmasis susitikimas Alytuje. Apmaudžiai pergalę prieš „Vilniaus Vyčio“ futbolininkus išleidę „Dainavos“ žaidėjai, į šias rungtynes ėjo ryžtingai nusiteikę, tačiau rungtynės buvo pralaimėtos likus vos keletai minučių iki finalinio teisėjo švilpuko.

2017 metų sezono startas „Trakų B“ futbolininkams susiklostė nesėkmingai. Gargžduose vykusiose sezono atidarymo rungtynėse vietos futbolininkai trakiškius nugalėjo rezultatu 2:0. Visas rungtynes dominavę gargždiškiai turėjo daugiau progų pasižymėti, tačiau komandos puolėjams niekaip nepavyko susitvarkyti su pagrindine savo užduotimi.

„Trakų B“ ekipoje rungtyniauja ir dėl vietos pagrindinėje komandos sudėtyje kovoja du alytiškiai – FA „Dainava“ auklėtiniai Martynas Vasiliauskas ir Ignas Baranauskas. Abu futbolininkai senosios sostinės riteriams atstovauja nuo praėjusio sezono vidurio, o Martynas žaidė ir pirmose šio sezono rungtynėse prieš Gargždų „Bangą“. Gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis Ignas Baranauskas šiuo metu yra traumuotas.

Varžovų ekipai atstovauja ir daugiau įdomių veidų – savo sugebėjimus įrodinėja ant pagrindinės komandos slenksčio esantys užsieniečiai Lajo Menene Traore bei Pedro Miguel Barrios Calderon.

Susitikimo LFF stadione pradžia – 14 valandą.

KITOS NAUJIENOS
Alytaus „Dainava“ namuose sutriuškino lygos autsaiderius ir tapo vienvalde lygos lydere
Šeštadienį, Alytaus dirbtinės dangos stadione, DFK „Dainava“iškovojo 4-ąją pergalę iš eilės Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybėse. Donato Vencevičiaus auklėtiniai 4:0 įveikė Rimanto Žvingilo treniruojamą Klaipėdos „Koralą“ ir pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą. Savo pranašumą dainaviečiai įrodė, kai per pirmąsias 20...
„Dainavos“ brazilas Victor Hugo: „Galime kovoti dėl aukščiausių vietų“
Alytaus DFK „Dainavos“ legionierius iš Brazilijos Victor Hugo prie komandos prisijungė vasarį ir jau spėjo apšilti kojas. Puolėjas Pirmoje lygoje pasižymėjo dviem įvarčiais ir tiki, jog tai tik pradžia. V.Hugo pasidalino mintimis apie savo karjerą, Lietuvos futbolo lygį ir sezono tikslus....
LFF taurės turnyro pirmajame etape – dzūkų derbis
Šiandien LFF būstinėje Vilniuje ištraukti Taurės turnyro pirmojo etapo burtai. Garsaus Lietuvos futbolininko Sauliaus Mikoliūno ranka lėmė dzūkišką derbį, kuriame Alytaus DFK „Dainava“ išvykoje susitiks su trečiojoje pagal pajėgumą lygoje žaidžiančiais Varėnos „Merkio“ futbolininkais. Šiemet LFF taurės turnyro dalyvaus 40 komandų,...