Sam Shabano „hat-trick’as“ lėmė dainaviečių pergalę svečiuose

2017-04-02

Sekmadienį Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai I lygos antrojo turo rungtynėse svečiuose priėmė „Trakų B“ ekipos iššūkį. Po atkaklios kovos Dariaus Gvildžio vadovaujami auklėtiniai iškovojo antrąją pergalę iš eilės, kai rezultatu 3:1 privertė pasiduoti LFF stadione rungtyniaujančius trakiškius. Visus „Dainavos“ įvarčius pelnė legionierius iš Didžiosios Britanijos –  Sam Shaban.

Rungtynes greitu įvarčiu į šeimininkų vartus pradėjo DFK „Dainavos“ legionierius iš Didžiosios Britanijos S. ShabanPuolėjas pasižymėjo jau 4-ąją mačo minutę, kuomet taikliai pasiuntė po kampinio atmuštą kamuolį.

Antrasis rungtynių įvartis krito jau į dainaviečių vartus, kai antrojo kėlinio pradžioje apsnūdusius svečius užklupo ir rezultatą išlygino „Trakų B“ futbolininkai.

DFK „Dainavos“ futbolininkai nepasimetė ir kilo į lemiamą trakiškių vartų šturmą – 65-ąją minutę dainaviečių puolėjas S. Shabam pelnė antrąjį savo įvartį ir išvedė ekipą į priekį.

Galutinį tašką legionierius padėjo 78-ąją minutę, kai po gražaus Kler Heh perdavimo padidino pranašumą iki 3:1 ir padėjo DFK „Dainavos“ ekipai iškovoti jau antrąją pergalę iš eilės.

S. Shaban tapo rezultatyviausiu komandos ir I lygos pirmenybių žaidėju. Jo sąskaitoje – 4 įvarčiai.

Po šio turo DFK „Dainavos“ futbolininkai, savo sąskaitoje turėdami 6 taškus, kartu su „Pakruojo“ ekipa, įsitaisė turnyro lentelės viršuje.

Kitas rungtynes alytiškiai žais po savaitės, kai savo aikštėje priims kol kas be taškų žengiančius „Šilutės“ futbolininkus.

„Trakai B“ 1:3 DFK „Dainava“
LFF stadionas, 150 žiūrovų
Teisėjai: Donatas Šimėnas, Justinas Zagurskas, Vaiva Skipitienė
Įspėti: 27′ Mantas Adomėnas (Trakai B); 30′ I. Tsyvilko, 38′ L. Čerkauskas (DFK Dainava)

DFK „Dainava“: M. Melecis, O. Lukošiūnas (87′ A. Panka), I. Tsyvilko (78′ E. Baranauskas), L. Čerkauskas, M. Žukovas, G. Kruša, P. Oiaran (55′ T. Vitukynas), M. Fridrikas, L. Baranauskas (59′ K. Silich), K. Heh, S. Shaban (86′ M. Muniz).