Pranašumo prieš „Šilutę“ neišsaugoję dainaviečiai priversti tenkintis tašku

2017-04-09

Sekmadienį dvi iš eilės pergales iškovojusi DFK „Dainava“ žaidė rungtynes su „Šilutės“ futbolininkais. Dariaus Gvildžio auklėtiniams nepavyko išsaugoti mačo metu įgytos persvaros, tad abi ekipos pasidalino po tašką.

DUBLIS. Įvarčių sąskaitą pagaliau atidarė rezultatyviausias praėjusio sezono žaidėjas Lukas Baranauskas. Pirmajame kėlinyje pamario futbolininkus puolėjas nubaudė du kartus.

12 ŽAIDĖJAS. Alytus garsėja kaip futbolą mylintis miestas. Šįkart šis faktas dar kartą buvo patvirtintas. Rungtynėse apsilankė 500 žiūrovų.

PROVOKACIJA. Šilutės futbolininkus taip apakino pelnyti įvarčiai, kad po antrojo – šie puolė provokuoti į stadioną susirinkusius žiūrovus.

BAUDINYS. Išlyginamąjį įvartį svečiai pelnė paskutinę mačo minutę, kai į DFK „Dainavos“ vartus buvo paskirtas abejotinas 11 metrų baudinys. Dainaviečių vartų sargas M. Melecis smūgį atlaikė, tačiau kamuolys buvo atmuštas prieš save ir vėliau suspurdėjo vartų tinkle.

Po šių lygiųjų alytiškiai išsaugojo vietą Pirmos lygos turnyro lentelės viršuje. DFK „Dainavos“ sąskaitoje – 7 taškai.

Kitas rungtynes alytiškiai žais Klaipėdoje, su vietos „Koralo“ ekipa, kurios garbę gina praėjusį sezoną Alytaus ekipai atstovavęs puolėjas iš ukrainos Sergėjus Ložinskis. Susitikimo uostamiestyje pradžia – 17:30 val.

Alytaus DFK „Dainava“ – „Šilutė“ 2:2 (2:0)
Alytaus dirbtinės dangos stadionas, 500 žiūrovų
Teisėjai: Gediminas Macevičius, Fiodoras Petrovas, Ieva Ilgevičiūtė – Ramanauskienė
Įvarčiai: 11′ ir 26′ L. Baranauskas (Dainava); 78′ D. Stomal, 89′ P. Širvys (Šilutė)

DFK „Dainavos“ startinė sudėtis: M. Melecis, I. Tsyvilko, M. Fridrikas, O. Lukošiūnas, M. Žukovas, K. Heh, L. Čerkauskas, G. Kruša, P. Oiaran, S. Shaban, L. Baranauskas.

Alytaus DFK DAINAVA sulygo su FK ŠILUTE

Atrodė, kad pergalingai sezoną pradėję alytiškiai futbolininkai pasinaudos galimybe įsitvirtinti LFF pirmosios lygos turnyro lentelės viršūnėje, tačiau antroje rungtynių pusėje nesusiklosčius žaidimui, šiuos planus tenka atidėti ateičiai. Kovingos, bet lygiosios. Daugiau: http://alytausgidas.lt/skirtingos-dainavos-futbolininku-lygiosios/

Posted by Alytausgidas.lt on 2017 m. balandžio 9 d.