Pergalę išvykoje nulėmė vienas įvartis

2017-04-16

Lietuvos futbolo federacijos Pirmos lygos 4 turo rungtynėse šeštadienį Alytaus DFK „Dainava“ išvykoje susitiko su pirmenybių naujoke Klaipėdos „Koralo“ ekipa. Po atkaklios kovos pergalę iš uostamiesčio išsivežė dainaviečiai. Vienintelį įvartį 82 min. pelnė rezultatyviausias pirmenybių ir „Dainavos“ žaidėjas Sam Shaban.

MAESTRO. Iki įvarčio vykusiose rungtynėse pagrindinį akordą sugrojo DFK „Dainavos“ legionierius iš Didžiosios Britanijos S. Shaban. Puolėjas 82-ąją mačo minutę, po nuostabaus Gedimino Krušos smūgio į vartų devyniukę, taikliai pasiuntė vartininko atmuštą kamuolį ir išplėšė dainaviečiams pergalę – 1:0. Tai jau penktasis S. Shabano įvartis šių metų sezone.

GREITOJI PAGALBA. Deja, pergalę apkartino nesportiškas šeimininkų žaidimas. Nesužaidus nė pirmojo kėlinio, greitosios medicinos pagalbos, po grubios klaipėdiečių saugo Donato Surblio pražangos, prireikė „Dainavos“ gynėjui Lukui Čerkauskui. Antrajame kėlinyje be medikų pagalbos neapsiėjo ir saugas Kirilas Siličius. Abu žaidėjai buvo išgabenti į Klaipėdos miesto ligoninę, o jų fizinė būklė paaiškės artimiausiu metu.

JAUNIMAS. Klaipėdos miesto dirbtinės dangos stadione visas rungtynes DFK „Dainavos“ vienuoliktuke sužaidė jaunieji alytiškiai Oskaras Lukošiūnas ir Agnius Panka. Mačo pabaigoje Dariaus Gvildžio sprendimu aikštėje S. Shabaną pakeitė puolėjas Mantas Jodelis, jau pasižymėjęs įvarčiu paskutinėse praėjusio sezono rungtynėse.

BALTIJOS JŪRA.
Velykų išvakarėse dainaviečiai drauge su ištikimiausias gerbėjais „Dzūkų tankais“ patraukė į Klaipėdos miesto paplūdimį, kur aplankė žvarbią Baltijos jūrą ir pasisėmė jėgų būsimoms sezono kovoms.

TURNYRO LENTELĖ. Pirmoje lygoje pirmauja po 10 taškų surinkusios Alytaus DFK „Dainavos“ ir „Pakruojo“ komandos, 9 taškus turi „Palanga“, 7 – Kauno „Stumbras B“.

Pirmos lygos 5 ture dainaviečiai keliaus į Kėdainius, kur artėjantį penktadienį, 18 valandą, lauks rungtynės su vietos „Nevėžio“ futbolininkais. Kėdainiečiai, iškovoję 4 taškus, rikiuojasi 10-oje turnyro lentelės vietoje.

Klaipėdos „Koralas“– Alytaus DFK „Dainava“ 0:1 (0:0)
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas, 50 žiūrovų
Teisėjai: Manfredas Lukjančukas, Lukas Jonušis, Ernestas Kemėža
Įvartis: 82 min. S. Shaban (Dainava)

DFK „Dainava“: M.Melecis, A.Panka, O.Lukošiūnas, M.Fridrikas, I.Tsyvilko, K.Heh, L.Čerkauskas (45 min. T.Vitukynas), G.Kruša, K.Silich (80 min. E.Baranauskas), S.Shaban (90 min. M.Jodelis), L.Baranauskas (74 min. P.Oiaran).

Pergalingas Sam Shabano įvartis:

Pergalingas Sam Shaban įvartis į Klaipėdos "Koralo" vartus!

Posted by DFK Dainava on 2017 m. balandžio 15 d.

Rungtynių santrauka:

LFF I lygos pirmenybių rungtynių FK „Koralas“ – DFK „Dainava“ 0:1 (0:0) video apžvalga.

Posted by FK "Koralas" Klaipeda on 2017 m. balandžio 15 d.