Dainaviečių stovykloje – pirmojo pralaimėjimo kartėlis

2017-05-05

Itin nesėkmingai rungtynes pradėję Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ futbolininkai turėjo pripažinti turnyro lentelės kaimynų Kauno „Stumbro B“ pranašumą. Dainaviečiai namuose nusileido svečiams rezultatu 1:3. Tai buvo pirmasis alytiškių pralaimėjimas šių metų Pirmos lygos čempionate.

Rungtynės Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkams prasidėjo labai nesėkmingai. Daugiau nei 400 žiūrovų akivaizdoje „Stumbro B“ vienuolikė į priekį išsiveržė jau septintąją minutę, kai po Mariaus Papšio perdavimo kamuolį į kairįjį viršutinį vartų kampą pasiuntė Benjaminas Terry – 0:1.

Prabėgus vos dešimčiai minučių kauniečiai persvarą padvigubino. Šį kartą sėkmingu baudos smūgiu iš maždaug 30 metrų pasižymėjo svečių puolėjas M. Papšys.

26-ąją minutę DFK „Dainava“ sugrįžo į žaidimą, kai po kampinio kamuolys idealiai baudos aikštelėje atšoko Mariui Žukovui, kuriam beliko nukreipti kamuolį į tuščius vartus.

Po šios situacijos Dariaus Gvildžio auklėtiniai perėmė iniciatyvą ir iki pat kėlinio pabaigos visą pagrindinį dėmesį skyrė svečių vartų šturmui. Deja, fortūna šypsojosi ne alytiškiams – puikių progų neišnaudoję dainaviečiai į pertrauką patraukė atsilikdami 1:2.

Antrasis rungtynių kėlinys buvo įdomus ir atkaklus, o šansų turėjo abi ekipos, vis tik pasižymėjo būtent kauniečiai, kai 83-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė po keitimo aikštėje pasirodęs svečių puolėjas Diogo Davidas.

Per likusį rungtynių laiką dainaviečiams sušvelninti rezultato nepavyko ir, galiausiai, mačo teisėjas užfiksavo pirmąjį DFK „Dainavos“ pralaimėjimą Pirmos lygos pirmenybėse.

Dariaus Gvildžio auklėtiniai po šių rungtynių lieka iškovoję 11 taškų ir rikiuojasi trečioje Pirmos lygos turnyro lentelės vietoje.

Kitas rungtynes dainaviečiai žais penktadienį, 19 valandą, taip pat namuose su viena iš pirmenybių lyderių – Pakruojo miesto komanda. Planuojama, jog tai bus pirmosios šių metų rungtynės Alytaus miesto stadione.

Alytaus DFK „Dainava“– Kauno „Stumbras B“ 1:3 (1:2)
Alytaus dirbtinės dangos aikštė, 450 žiūrovų
Teisėjai: Mantas Pomeckis, Aurimas Strolė, Marius Tubis.
Įvarčiai: 26′ M. Žukovas (Dainava), 7′ B. Terry, 18′ M. Papšys, 83′ David Diogo (Stumbras B)

DFK „Dainava“: M. Melecis, M. Žukovas, L. Čerkauskas, M. Fridrikas, L. Savastas, I. Tsyvilko, G. Kruša (93′ A. Panka), K. Silich (67′ T. Vitukynas), P. Oiaran (58′ K. Heh), S. Shaban, L. Baranauskas.