IX turas: susitikimas su kovingaisiais gargždiškiais

2017-05-30

Dariaus Gvildžio treniruojami DFK „Dainavos“ futbolininkai po trumpos pertraukos pratęs kovas LFF Pirmos lygos pirmenybėse. Trečiadienį, Gargžduose, dainaviečių laukia IX turo rungtynės su vietos „Bangos“ ekipa. Gargždiškiai, iškovoję 4 pergales ir surinkę 13 taškų, rikiuojasi 7-oje turnyro lentelės vietoje.

Dviem pergalėmis čempionatą pradėję Gargždų „Bangos“ futbolininkai, artėjantį turą pasitinka kovingomis nuotaikomis. Praėjusį šeštadienį būsimi „Dainavos“ varžovai LFF Taurės antrojo etapo rungtynėse tik po baudinių serijos nusileido daugkartiniams šalies čempionams ir taurės laimėtojams Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkams. Pagrindinis rungtynių laikas Gargžduose baigėsi esant lygiam rezultatui 1:1, o nugalėtojas nepaaiškėjo ir pratęsimo metu. „Bangos“ ekipa proga eliminuoti Taurės savininkus nepasinaudojo ir vilniečiai po 11 metrų baudinių serijos šventė pergalę 3:1.

Praėjusiame Pirmos lygos ture, Gargždų futbolininkai taip pat patyrė pralaimėjimą, kai svečiuose rezultatu 0:1 turėjo pripažinti „Palangos“ pranašumą. Tomo Tamošausko auklėtiniai šiame sezone jau iškovojo 4 pergales, kartą sužaidė lygiosiomis bei dukart aikštę paliko nuleistomis galvomis. Iškovoję 13 taškų, oranžiniai mėlynieji rikiuojasi 7-oje turnyro lentelės vietoje.

Abiejų komandų atkaklumą aikštėje rodo ir praėjusio sezono tarpusavio dvikovų rezultatai. Praėjusių metų čempionate Alytaus „Dainavos“ ir Gargždų „Bangos“ futbolininkai abejas rungtynes sužaidė lygiosiomis – 1:1 ir 0:0.

Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ futbolininkai artėjantį mačą pasitinka itin pakiliomis nuotaikomis. Praėjusį šeštadienį alytiškiai LFF Taurės antrojo etapo rungtynėse net 8:0 nepasigailėjo Šiaulių „Adiados“, o 7-ojo turo rungtynėse – 11:2 sumalė į miltus jaunuosius „Utenio B“ futbolininkus.

Rungtynės tarp DFK „Dainavos“ ir „Bangos“ Gargždų miesto stadione jau rytoj, 19 valandą.