Dramatiškoje kovoje Gargžduose dainaviečiai nusileido „Bangai“

Paskutinę pavasario dieną Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai viešėjo Gargžduose, kur sužaidė LFF Pirmos lygos IX turo rungtynes su „Bangos“ vienuolike. Po įtemptos ir permainingos kovos Dariaus Gvildžio auklėtiniai visgi turėjo pripažinti šeimininkų pergalę 2:1.

Rungtynės Alytaus „Dainavos“ futbolininkams prasidėjo labai nesėkmingai – jau 3-ąją mačo minutę dainaviečių gynėjas Ilya Tsyvilko, baudos aikštelėje besigrumdamas su šeimininkų puolėju, nukreipė kamuolį į savo vartus – 0:1.

Pelnę įvartį gargždiškiai kiek atsitraukė ir, tuo pasinaudoję, Dariaus Gvildžio auklėtiniai suaktyvino žaidimą. Perimta kamuolio kontrolė leido kurti pavojingas progas prie gargždiškių vartų. 33-ąją minutę po perdavimo į baudos aikštelę „Dainavos“ legionierius Sam Shaban atmetė kamuolį Lukui Baranauskui ir šis iš poros metrų nukreipė jį į vartus bei išlygino mačo rezultatą – 1:1.

Antrąjį kėlinį aktyviai pradėję šeimininkai 58-ąją minutę vėl persvėrė rezultatą savo naudai. Gargždų „Bangos“ gynėjas Kazimieras Gnedojus pasinaudojo sumaištimi dainaviečių baudos aikštelėje ir sėkmingai nukreipė kamuolį į Marcio Melecio ginamus vartus – 1:2.

Po praleisto įvarčio „Dainavos“ futbolininkai  sukūrė kelias pavojingas atakas link šeimininkų vartų, tačiau pasiekti išlyginamojo įvarčio nepavyko ir rungtynių teisėjas užfiksavo antrąjį pralaimėjimą Pirmos lygos čempionate.

Alytiškiai su 17 taškų Pirmos lygos turnyro lentelėje rikiuojasi treti. Pirmenybių lyderiu ir toliau išlieka Kauno „Stumbro B“ ekipa.

Kitas rungtynes DFK „Dainava“ žais Alytaus miesto stadione birželio 11 dieną, sekmadienį, kuomet priims svečius iš Vilniaus – „Žalgirio B“ futbolininkus. Susitikimo pradžia – 19 valandą.

Gargždų „Banga“ – Alytaus DFK „Dainava“ 2:1 (1:1)
Gargždų miesto stadionas, 500 žiūrovų
Teisėjai: Orestas Abramavičius, Ernestas Kemėža, Arūnas Šeškus
Įvarčiai: 3 min. I. Tsyvilko (į savus vartus), 33 min. L. Baranauskas (Dainava); 58 min. K. Gnedojus (Banga)

DFK „Dainava“: M. Melecis, M. Žukovas, L. Savastas, M. Fridrikas, L. Čerkauskas, I. Tsyvilko, G. Kruša, K. Silich, K. Heh, S. Shaban, L. Baranauskas.
Atsarginiai: S. Geležūnas, E. Baranauskas, O. Lukošiūnas, R. Banevičius, P. Oiaran, T. Vitukynas, N. Karsokas.