Sėkmingas pirmasis kėlinys nulėmė „Dainavos“ pergalę prieš vilniečius

2017-06-16

Alytaus miesto gimtadienio šventės savaitgalį DFK „Dainava“ pradėjo rungtynėmis su LFF Pirmos lygos turnyro lentelės kaimynais Vilniaus „Vyčio“ futbolininkais. Po atkaklios kovos Dariaus Gvildžio auklėtiniai buvo pranašesni rezultatu 2:1. Visi rungtynių įvarčiai buvo pelnyti pirmajame kėlinyje.

Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ gretose jau nebuvo registruotas legionierius iš Didžiosios Britanijos Kler Heh. Efektyviu žaidimu ir techniniais sugebėjimais varžovus maudęs saugas persikėlė į kaimyninę Latviją, kur atstovaus UEFA Europos lygos turnyro atrankai besiruošiančiai „Jelgavai“. Rungtynėms taip pat nesiruošė negaluojantis Lukas Baranauskas.

Susitikimas Alytaus miesto stadione prasidėjo atviru žaidimu, tad pirmojo įvarčio žiūrovams ilgai laukti nereikėjo. 13-ąją mačo minutę po individualaus „Dainavos“ kapitono Lino Savasto reido bandymas perduoti kamuolį arčiau varžovų vartų virto įvarčiu, kai nesėkmingai kamuolį į savo vartus nukreipė svečių gynėjas.

Tačiau alytiškių džiaugsmas truko vos kelias minutes – jau po keletos akimirkų Vilniaus „Vyčio“ puolėjas Arsenijus Buinickis rezultatą išlygino.

DFK „Dainavos“ futbolininkai ginklų nesudėjo ir toliau aktyviai spaudė vilniečių gynėjus. Efektyvus žaidimas atnešė vaisių 35 rungtynių minutę, kai legionierius iš Ukrainos Kyrylo Silich išmaudė sostinės futbolininkus ir po rikošeto išvedė dainaviečius į priekį – 2:1!

Paskutinę pirmojo kėlinio minutę Alytaus stadione susirinkusių žiūrovų herojumi tapo vartininkas Marcis Melecis, sėkmingai atrėmęs į Dzūkijos sostinės ekipos vartus paskirtą 11 metrų baudinį. 

Įvartis į Algimanto Liubinsko auklėtinių vartus brendo ir antrajame kėlinyje. Puikias progas pasižymėti turėjo Oskaras Lukošiūnas, Patrik Oiaran ir Kyrylo Silich, tačiau visos dainaviečių atakos baigdavosi „Vyčio“ baudos aikštelėje. 83 mačo minutę po individualaus Lino Savasto reido savo galimybės neišnaudojo ir savo paties šešėlyje rungtynėse tūnojęs puolėjas Sam Shaban. 

Alytiškiai kartu su „Pakruojo“ ir Kauno „Stumbro B“ ekipomis yra surinkę po 23 taškus tapo turnyro „trivaldystės“ dalyviais. Rezultatyviausiuoju turnyro žaidėju ir toliau išlieka „Dainavos“ puolėjas Sam Shaban. Legionieriaus sąskaitoje 13 įvarčių.

Šį mėnesį DFK „Dainavos“ ir Vilniaus „Vyčio“ ekipos ant Alytaus stadiono vejos stos ir dar kartą. Birželio 26-ąją, pirmadienį, abi komandos išmėgins jėgas LFF Taurės turnyro aštuntfinalyje. 


Alytaus DFK „Dainava“ – Vilniaus „Vytis“ 2:1 (2:1)
Alytaus miesto stadionas, 680 žiūrovų
Teisėjai: Ugnius Veprauskas, Žilvinas Yla, Lina Skladaitytė
Įvarčiai: 36 min. K. Silich (Dainava); 13 min. H. Šidlauskas (į savus vartus), 15 min. A. Buinickij (Vytis)

DFK „Dainava“:
Melecis, Tsyvilko, Fridrikas, Lukošiūnas, Čerkauskas, Žukovas, Savastas, Kruša, Silich, Shaban, Oiaran.
Atsarginiai: Geležūnas, E. Baranauskas, Banevičius, Jodelis, Graževičius.

Dariaus Gvildžio komentaras

Įvarčiai


Rungtynės

KITOS NAUJIENOS
„Šilutė“ traukiasi iš Pirmos lygos, atnaujintas pirmenybių tvarkaraštis
„Šilutės“ klubas kovo 19 d. oficialiu pranešimu informavo Lietuvos futbolo federaciją apie pagrindinės komandos pasitraukimą iš Pirmos lygos pirmenybių. Šilutės“ klubo rašte teigiama, jog šį sprendimą sąlygojo ankstesnis vietinių žaidėjų galimybių pervertinimas. Patikrinę jų jėgas viename turnyre, komandos vadovai nusprendė...
Naująjį sezoną DFK „Dainava“ pasitiks pasikeitusi
Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ pasiruošimo darbai artėjančiam sezonui pasiekė finišo tiesiąją. Iš pagrindų atsinaujinusiai Alytaus reprezentacinei futbolo komandai Pirmos lygos pirmenybėse atstovaus būrys naujų žaidėjų. Tarp jų – tiek perspektyvūs alytiškiai, tiek daug patirties įvairiuose Lietuvos ir užsienio klubuose sukaupę žaidėjai. NETEKTYS IR...
Tomas Bučma: „Norisi nenuvilti sirgalių“
Dzūkijos futbolo klubo naujokas Tomas Bučma futbolo pradmenis įgavo Kaune ir visą laiką atstovavo „Kauno Žalgirio“, anksčiau žinomo kaip Kauno „Spyrio“, klubui. Alytaus „Dainava“ Lietuvos jaunimo ir salės futbolo rinktinėse rungtyniavusiam 24–erių metų  saugui – tik antrasis klubas jo karjeroje. Naują...