XIII turas: dviejų rezultatyviausiųjų dvikova

2017-06-19

Birželio 20 dieną, antradienį, LFF Pirmos lygos komandų stadionuose startuos jau XIII pirmenybių turas. Šiame ture Alytaus „Dainavos“ keliaus į Telšius, kur susitiks su turnyro vidutinioke „Džiugo“ ekipa.

Telšių miesto stadione antradienio vakarą susikaus dvi daugiausiai įvarčių į priešininkų vartus mušančios Pirmos lygos komandos. Dariaus Gvildžio auklėtiniai per 11 sužaistų rungtynių  įvarčiais džiaugėsi net 31 kartą, Telšių „Džiugo“ ekipa kiek mažiau – 24. 

Abiejų ekipų lyderiai dominuoja ir rezultatyviausiųjų lygos futbolininkų sąraše. „Dainavos“ puolėjo iš Didžiosios Britanijos Sam Shaban sąskaitoje – 13 įvarčių, „Džiugo“ futbolininko Vaido Viktoravičiaus – 10.

Šių metų pirmenybėse telšiškiai po 4 kartus džiaugėsi pergalėmis bei sužaidė lygiosiomis ir su 16 taškų žengia 8-oje turnyro lentelės vietoje.

Praėjusiame sezone ekipos tarpusavyje susitiko tris kartus ir tik kartą pranašesni buvo dainaviečiai. Skaudžiausias pralaimėjimas būsimiems dainaviečių varžovams patirtas praėjusių metų LFF Taurės turnyro aštuntfinalio rungtynėse namuose. Tąkart pergalę rezultatu 5:3 iš Alytaus išsivežė „Džiugo“ futbolininkai.

Rungtynės tarp Alytaus „Dainavos“ ir Telšių „Džiugo“ jau antradienį. Susitikimo Telšių miesto stadione pradžia – 19 valandą. Tiesioginė rungtynių transliacija – ČIA.

KITOS NAUJIENOS
„Šilutė“ traukiasi iš Pirmos lygos, atnaujintas pirmenybių tvarkaraštis
„Šilutės“ klubas kovo 19 d. oficialiu pranešimu informavo Lietuvos futbolo federaciją apie pagrindinės komandos pasitraukimą iš Pirmos lygos pirmenybių. Šilutės“ klubo rašte teigiama, jog šį sprendimą sąlygojo ankstesnis vietinių žaidėjų galimybių pervertinimas. Patikrinę jų jėgas viename turnyre, komandos vadovai nusprendė...
Naująjį sezoną DFK „Dainava“ pasitiks pasikeitusi
Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ pasiruošimo darbai artėjančiam sezonui pasiekė finišo tiesiąją. Iš pagrindų atsinaujinusiai Alytaus reprezentacinei futbolo komandai Pirmos lygos pirmenybėse atstovaus būrys naujų žaidėjų. Tarp jų – tiek perspektyvūs alytiškiai, tiek daug patirties įvairiuose Lietuvos ir užsienio klubuose sukaupę žaidėjai. NETEKTYS IR...
Tomas Bučma: „Norisi nenuvilti sirgalių“
Dzūkijos futbolo klubo naujokas Tomas Bučma futbolo pradmenis įgavo Kaune ir visą laiką atstovavo „Kauno Žalgirio“, anksčiau žinomo kaip Kauno „Spyrio“, klubui. Alytaus „Dainava“ Lietuvos jaunimo ir salės futbolo rinktinėse rungtyniavusiam 24–erių metų  saugui – tik antrasis klubas jo karjeroje. Naują...