DFK „Dainavos“ ir „Džiugo“ akistata Telšiuose baigėsi lygiosiomis

2017-06-21

Antradienį Alytaus „Dainavos“ futbolininkai viešėjo Telšiuose, kur sužaidė Pirmos lygos 13-ojo turo rungtynes su vietos „Džiugo“ vienuolike. Didžiąją rungtynių dalį atsilikinėjusiems dainaviečiams rungtynių pabaigoje pavyko nuginkluoti šeimininkų vartininką ir iš Telšių išsivežti tašką.

Pirmasis rungtynių įvartis 27 minutę krito į „Dainavos“ vartus. Besiginantiems dainaviečiams niekaip nepavyko išmušti kamuolio iš savo baudos aikštelės, kuo iškart sėkmingai pasinaudojo šeimininkų saugas Edvinas Jasaitis. 

Ilgą laiką atsilikinėjusiems Dariaus Gvildžio auklėtiniams sėkmė nusišypsojo 73 minutę, kuomet po alytiškių pakelto kampinio pirmasis prie kamuolio suskubo ir taikliai į vartus smūgiavo „Dainavos“ puolėjas Patrikas Oiaranas.

Tai buvo trečiosios Alytaus „Dainavos“ futbolininkų lygiosios Pirmos lygos čempionate. Surinkę 24 taškus dainaviečiai ir toliau išlieka turnyro lyderiais.

Dainaviečiams ilgai ilsėtis neteks, nes jau rytoj pradedamas pasiruošimas LFF Taurės aštuntfinalio rungtynėms su Vilniaus „Vyčiu“. Susitikimas bus žaidžiamas pirmadienį, 19 valandą, Alytaus miesto stadione.


Telšių „Džiugas“ – Alytaus DFK „Dainava“ 1:1 (1:0)
Telšių miesto stadionas, 440 žiūrovų
Teisėjai: Manfredas Lukjančukas, Mantas Lešinskas, Mangirdas Mirauskas
Įvarčiai: 27′ E. Jasaitis (Džiugas), 73′ P. Oiaran (Dainava)

DFK „Dainava“:
Melecis, Tsyvilko, Fridrikas, Lukošiūnas, Čerkauskas, Žukovas, Savastas, Kruša, Silich, Shaban, Oiaran.
Atsarginiai: Geležūnas, E. Baranauskas, Banevičius, Jodelis, Graževičius.

RUNGTYNĖS


KITOS NAUJIENOS
Alytaus „Dainavos“ legionierius iš Japonijos Y. Koike: „Esu laimingas žaisdamas Alytuje“
Vasario mėnesį Yudai Koike paliko gimtuosius namus Tolimuosiuose Rytuose ir atvyko į Alytaus „Dainavos“ klubą. Tai – pirmoji 22 metų japono karjeros stotelė. Donato Vencevičiaus pripažinimą  greitai užsitarnavęs ir startinės sudėties žaidėju tapęs Y. Koike pasidalino mintimis, kaip jam sekasi Alytuje. Yudai,...
Alytaus „Dainava“ Kupiškyje užtikrintai sugrįžo į pergalių kelią
Trečiadienį Donato Vencevičiaus treniruojami Alytaus „Dainavos“ futbolininkai svečiavosi Kupiškyje, kur sužaidė atkeltas Pirmos lygos 13-ojo turo rungtynes su vietos „Kupiškio“ vienuolike. Po legionierių įvarčių desanto antrajame kėlinyje dainaviečiai nutraukė nesėkmių seriją ir iškovojo užtikrintą pergalę 6:2. Pirmasis susitikimo įvarčių sąskaitą...
Turo varžovas: išimties teise į lygą patekę „Kupiškio“ futbolininkai
Praėjusį penktadienį Vilniuje lygiosiomis sužaidę Alytaus „Dainavos“ futbolininkai trečiadienį keliaus į Aukštaitiją, kur sieks nutraukti pergalių badą. Pirmos lygos 13-ojo turo rungtynėse dainaviečiai susitiks su lygos debiutantais – „Kupiškio“ futbolininkais. Išimties teise į Pirmą lygą priimti Kupiškio miesto futbolininkai savo...