Žvilgsnis į varžovą: nugalėtas, tačiau dar labiau pavojingas Vilniaus „Vytis“

2017-06-25

Jau šiandien, 19 valandą, Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai pradės svarbiausią sezono dvikovą. Alytaus miesto stadione ginklus LFF taurės aštuntfinalio rungtynėse surems Dzūkijos ir Vilniaus „Vyčio“ ekipos. Prieš kiek daugiau nei savaitę tarpusavio dvikovoje pranašesni buvo dainaviečiai.

Birželio 16 dieną Alytaus miesto stadione vykusioje dvikovoje DFK „Dainavos“ futbolininkai vilniečius nugalėjo rezultatu 2:1. Tądien alytiškių gretose įvarčiu pasižymėjo Kirilas Siličius, varžovų – Arsenijus Buinickis, o Haroldas Šidlauskas įvartį įsimušė į savus vartus.

Per savaitę abi ekipos sužaidė po vienerias rungtynes. Vilniaus „Vyčio“ futbolininkai namuose net 5:1 sutriuškino „Šilutę”, o DFK „Dainava“ svečiavosi Telšiuose, kur buvo priversta tenkintis tašku lygiosiomis 1:1 pasibaigusiose rungtynėse su „Džiugu“.

Kaip ir prieš praėjusią tarpusavio dvikovą „Dainava“ varžovus pasitiks apmažėjusiomis gretomis. Dzūkijos futbolo klubą paliko ir į A lygoje rungtyniaujantį Klaipėdos „Atlantą“ persikėlė pagrindinis gynybos ramstis Mantas Fridrikas. Savaite anksčiau iš Alytaus į „Jelgavą“ išvyko saugas Kler Heh.

Į LFF taurės ketvirtfinalį jau pateko „Jonava“, „Trakai“, Marijampolės „Sūduva“, „Panevėžys“, Vilniaus „Žalgiris“, Vilniaus „Panerys“. Šįvakar savo jėgas išmėgins ne tik DFK „Dainava” su Vilniaus „Vyčiu”, bet ir Vilniaus „Prelegentai” su Kauno „Stumbru”.
 
LFF taurės III etapo rungtynės tarp DFK „Dainavos” ir Vilniaus „Vyčio” jau šiandien, 19 valandą, Alytaus miesto stadione. Įėjimas – nemokamas. 

TĘSKIME PERGALINGĄ KELIĄ SVAJONĖS LINK KARTU! ATEIKITE PALAIKYTI DAINAVOS!

KITOS NAUJIENOS
Alytaus „Dainavos“ legionierius iš Japonijos Y. Koike: „Esu laimingas žaisdamas Alytuje“
Vasario mėnesį Yudai Koike paliko gimtuosius namus Tolimuosiuose Rytuose ir atvyko į Alytaus „Dainavos“ klubą. Tai – pirmoji 22 metų japono karjeros stotelė. Donato Vencevičiaus pripažinimą  greitai užsitarnavęs ir startinės sudėties žaidėju tapęs Y. Koike pasidalino mintimis, kaip jam sekasi Alytuje. Yudai,...
Alytaus „Dainava“ Kupiškyje užtikrintai sugrįžo į pergalių kelią
Trečiadienį Donato Vencevičiaus treniruojami Alytaus „Dainavos“ futbolininkai svečiavosi Kupiškyje, kur sužaidė atkeltas Pirmos lygos 13-ojo turo rungtynes su vietos „Kupiškio“ vienuolike. Po legionierių įvarčių desanto antrajame kėlinyje dainaviečiai nutraukė nesėkmių seriją ir iškovojo užtikrintą pergalę 6:2. Pirmasis susitikimo įvarčių sąskaitą...
Turo varžovas: išimties teise į lygą patekę „Kupiškio“ futbolininkai
Praėjusį penktadienį Vilniuje lygiosiomis sužaidę Alytaus „Dainavos“ futbolininkai trečiadienį keliaus į Aukštaitiją, kur sieks nutraukti pergalių badą. Pirmos lygos 13-ojo turo rungtynėse dainaviečiai susitiks su lygos debiutantais – „Kupiškio“ futbolininkais. Išimties teise į Pirmą lygą priimti Kupiškio miesto futbolininkai savo...