Alytaus DFK „Dainava“ sukirto rankomis su gynėju iš Latvijos

2017-06-29

Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ ir toliau intensyviai pluša vasaros perėjimų lango metu. Reprezentacinei Alytaus miesto komandai pavyko į savo gretas prisivilioti aukščiausioje Latvijos futbolo lygoje rungtyniavusį gynėją Edgarą Fjodorovą.

21-erių metų latvis futbolininko karjerą pradėjo „Jelgavos“ ekipoje, kurioje rungtyniavo kartu su dabartiniu „Dainavos“ vartų sargu – Marciu Meleciu. 2015 metais gynėjo ir atraminio saugo pozicijoje galintis rungtyniauti žaidėjas atstovavo pagrindinei ekipai, su kuria iškovojo šalies taurę. Daug žaidimo laiko pagrindinėje komandoje negaudavęs gynėjas dažnai atstovaudavo dublerių ekipai, o galiausiai buvo išnuomotas į antrajame pagal pajėgumą šalies divizione rungtyniaujančią FK „Audą“. Atstovaudamas šiai ekipai futbolininkas iškovojo trečiąją vietą Latvijos I lygoje. Pasibaigus sezonui E. Fjodorovs patraukė SC „Babite“ vadovų dėmesį.

„Į „Babite“ ekipą išvykau su vienu tikslu – gauti kuo daugiau žaidimo laiko aukščiausioje šalies lygoje. Žinojau, jog tai ekipa, kuri gali suteikti galimybę jauniems futbolininkams. Deja, sezono eigoje komanda patyrė daug finansinių sunkumų, turėjo problemų su federacija bei galiausiai buvo pašalinta“, – apie paskutinį karjeros etapą kalbėjo „Dainavos“ naujokas.

Legionieriaus karjerą pradedantis gynėjas į Jelgavos miestą primenantį Alytų atvyksta su vienu tikslu – padėti komandai išlikti turnyrinės lentelės viršuje.

„Prie pasirinkimo žaisti Alytuje stipriai prisidėjo mano senas draugas Marcis Melecis, kuris, tikiuosi, Alytuje man bus kaip vyresnysis brolis. Iš Marcio pasakojimų supratau, jog komanda turi nuostabius fanus, taip pat peržvelgiau video socialiniuose tinkluose. Tai yra nuostabu! Nors Alytuje praleidau tik dvi dienas, tačiau šis miestas man labai patiko. Kažkuo primena Jelgavą. Kalbant apie naują karjeros stotelę, žinau, jog komandoje šiuo metu vyksta futbolininkų rotacija. Manau, jog tai tik įrodo, jog esame konkurencinga ir stipri ekipa bei kitos komandos tai puikiai mato. Atvykstu su tikslu laimėti LFF I lygą“, – mintimis apie naująją karjeros stotelę dalinosi gynėjas.

E. Fjodorovo debiutas įvyks jau artimiausiose „Dainavos“ rungtynėse šeštadienį Tauragėje. Dainaviečiai susitiks su turnyro lentelės apačioje esančiais „Tauro“ futbolininkais. Rungtynių Vytauto stadione pradžia – 15 valandą.

KITOS NAUJIENOS
Antrosiose kontrolinėse rungtynėse skaudžiai nusileista FK „Jonavos“ ekipai
Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai praėjusį šeštadienį sužaidė jau antrąsias pasiruošimo šių metų Pirmos lygos sezonui rungtynes. Daugybė Dzūkijos futbolo klubo peržiūroje dalyvaujančių žaidėjų Marijampolės ARVI manieže turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą A lygos pirmenybėms besiruošiančiai FK „Jonavos“ vienuolikei – 1:7. Nuo pirmųjų...
„Dainavos“ vadovai ir Lietuvos rinktinės treneris susitiko su Alytaus meru
Alytaus „Dainavos“ futbolo klubo vadovai ir treneris Donatas Vencevičius kartu su nacionalinės Lietuvos rinktinės treneriu Edgaru Jankausku lankėsi Alytaus miesto savivaldybėje ir susitiko su Dzūkijos sostinės meru Vytautu Grigaravičiumi bei miesto tarybos nariais. Susitikime buvo kalbėta apie Alytaus futbolą, „Dainavos“...
Pirmosiose kontrolinėse rungtynėse – pralaimėjimas svečiams iš Lenkijos
Vasario 10 dieną, šeštadienį, Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes besirengiant 2018 metų sezono Pirmos lygos pirmenybėms. Alytaus apskrities futbolo federacijos stadione rezultatu 1:3 pranašesni buvo svečiai iš Lenkijos – Suvalkų „Wigry“ futbolininkai. Susitikimas prasidėjo aukštu tempu – jau...