Alytaus DFK „Dainava“ sukirto rankomis su gynėju iš Latvijos

2017-06-29

Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ ir toliau intensyviai pluša vasaros perėjimų lango metu. Reprezentacinei Alytaus miesto komandai pavyko į savo gretas prisivilioti aukščiausioje Latvijos futbolo lygoje rungtyniavusį gynėją Edgarą Fjodorovą.

21-erių metų latvis futbolininko karjerą pradėjo „Jelgavos“ ekipoje, kurioje rungtyniavo kartu su dabartiniu „Dainavos“ vartų sargu – Marciu Meleciu. 2015 metais gynėjo ir atraminio saugo pozicijoje galintis rungtyniauti žaidėjas atstovavo pagrindinei ekipai, su kuria iškovojo šalies taurę. Daug žaidimo laiko pagrindinėje komandoje negaudavęs gynėjas dažnai atstovaudavo dublerių ekipai, o galiausiai buvo išnuomotas į antrajame pagal pajėgumą šalies divizione rungtyniaujančią FK „Audą“. Atstovaudamas šiai ekipai futbolininkas iškovojo trečiąją vietą Latvijos I lygoje. Pasibaigus sezonui E. Fjodorovs patraukė SC „Babite“ vadovų dėmesį.

„Į „Babite“ ekipą išvykau su vienu tikslu – gauti kuo daugiau žaidimo laiko aukščiausioje šalies lygoje. Žinojau, jog tai ekipa, kuri gali suteikti galimybę jauniems futbolininkams. Deja, sezono eigoje komanda patyrė daug finansinių sunkumų, turėjo problemų su federacija bei galiausiai buvo pašalinta“, – apie paskutinį karjeros etapą kalbėjo „Dainavos“ naujokas.

Legionieriaus karjerą pradedantis gynėjas į Jelgavos miestą primenantį Alytų atvyksta su vienu tikslu – padėti komandai išlikti turnyrinės lentelės viršuje.

„Prie pasirinkimo žaisti Alytuje stipriai prisidėjo mano senas draugas Marcis Melecis, kuris, tikiuosi, Alytuje man bus kaip vyresnysis brolis. Iš Marcio pasakojimų supratau, jog komanda turi nuostabius fanus, taip pat peržvelgiau video socialiniuose tinkluose. Tai yra nuostabu! Nors Alytuje praleidau tik dvi dienas, tačiau šis miestas man labai patiko. Kažkuo primena Jelgavą. Kalbant apie naują karjeros stotelę, žinau, jog komandoje šiuo metu vyksta futbolininkų rotacija. Manau, jog tai tik įrodo, jog esame konkurencinga ir stipri ekipa bei kitos komandos tai puikiai mato. Atvykstu su tikslu laimėti LFF I lygą“, – mintimis apie naująją karjeros stotelę dalinosi gynėjas.

E. Fjodorovo debiutas įvyks jau artimiausiose „Dainavos“ rungtynėse šeštadienį Tauragėje. Dainaviečiai susitiks su turnyro lentelės apačioje esančiais „Tauro“ futbolininkais. Rungtynių Vytauto stadione pradžia – 15 valandą.

KITOS NAUJIENOS
Alytaus „Dainavos“ legionierius iš Japonijos Y. Koike: „Esu laimingas žaisdamas Alytuje“
Vasario mėnesį Yudai Koike paliko gimtuosius namus Tolimuosiuose Rytuose ir atvyko į Alytaus „Dainavos“ klubą. Tai – pirmoji 22 metų japono karjeros stotelė. Donato Vencevičiaus pripažinimą  greitai užsitarnavęs ir startinės sudėties žaidėju tapęs Y. Koike pasidalino mintimis, kaip jam sekasi Alytuje. Yudai,...
Alytaus „Dainava“ Kupiškyje užtikrintai sugrįžo į pergalių kelią
Trečiadienį Donato Vencevičiaus treniruojami Alytaus „Dainavos“ futbolininkai svečiavosi Kupiškyje, kur sužaidė atkeltas Pirmos lygos 13-ojo turo rungtynes su vietos „Kupiškio“ vienuolike. Po legionierių įvarčių desanto antrajame kėlinyje dainaviečiai nutraukė nesėkmių seriją ir iškovojo užtikrintą pergalę 6:2. Pirmasis susitikimo įvarčių sąskaitą...
Turo varžovas: išimties teise į lygą patekę „Kupiškio“ futbolininkai
Praėjusį penktadienį Vilniuje lygiosiomis sužaidę Alytaus „Dainavos“ futbolininkai trečiadienį keliaus į Aukštaitiją, kur sieks nutraukti pergalių badą. Pirmos lygos 13-ojo turo rungtynėse dainaviečiai susitiks su lygos debiutantais – „Kupiškio“ futbolininkais. Išimties teise į Pirmą lygą priimti Kupiškio miesto futbolininkai savo...