XIV turas: atsinaujinusios „Dainavos“ laukia išvyka į Tauragę

2017-06-30

Alytaus DFK „Dainavos“ po skaudaus pralaimėjimo „Vyčio“ ekipai baigė dalyvavimą LFF Taurės turnyre ir koncentruosis į Pirmos lygos pirmenybės kovas. Iš pagrindų atsinaujinusios reprezentacinės Alytaus futbolo ekipos šį savaitgalį laukia išvyka į Tauragę ir rungtynės su į Lietuvos futbolo žemėlapį sugrįžusiais „Tauro“ futbolininkais.

Po kelerių metų pertraukos į šalies futbolo žemėlapį sugrįžę Tauragės „Tauro“ futbolininkai įspūdingais rezultatais pasigirti negali. Praeityje aukščiausioje Lietuvos futbolo lygoje žaidęs „Tauras“ šiemet per 13 rungtynių yra iškovojęs 3 pergales ir turnyro lentelėje žengia vos 13-oje pozicijoje.

Nors Žemaitijos komanda nedemonstruoja gerų rezultatų – ekipoje gausu patyrusių futbolininkų. Šiemet „Tauro“ marškinėlius vilki sezono pradžioje DFK „Dainavos“ peržiūroje dalyvavęs Audrius Brokas, buvę Kazlų Rūdos „Šilo“ lyderiai Evaldas Grigaitis ir Povilas Kiselevskis.

Artėjančias rungtynes DFK „Dainava“ pasitinka išties pasikeitusi. Ekipą paliko ir į gilesnius vandenis „išplaukė“ Kler Heh, Kyrylo Silich, Mantas Fridrikas bei rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Sam Shaban. Jų vietas netruko užimti iš „Kauno Žalgirio“ atvykstantis puolėjas Lukas Sendžikas ir aukščiausios Suomijos lygos  HJK „Helsinki“ dublerių ekipos gynėjas Kenzo Biyong. Paskutiniu „Dainavos“ pastiprinimu tapo Latvijoje sezoną pradėjęs gynėjas Edgars Fjodorovs. Neatmetama, jog ekipą papildys dar keli futbolininkai.

DFK „Dainavos“ naujokų debiutą sirgaliai galės išvysti jau šeštadienį išvykos rungtynėse su „Tauro“ futbolininkais. Dvikovos „Vytauto“ stadione pradžia – 15 valandą.

KITOS NAUJIENOS
Alytaus „Dainavos“ legionierius iš Japonijos Y. Koike: „Esu laimingas žaisdamas Alytuje“
Vasario mėnesį Yudai Koike paliko gimtuosius namus Tolimuosiuose Rytuose ir atvyko į Alytaus „Dainavos“ klubą. Tai – pirmoji 22 metų japono karjeros stotelė. Donato Vencevičiaus pripažinimą  greitai užsitarnavęs ir startinės sudėties žaidėju tapęs Y. Koike pasidalino mintimis, kaip jam sekasi Alytuje. Yudai,...
Alytaus „Dainava“ Kupiškyje užtikrintai sugrįžo į pergalių kelią
Trečiadienį Donato Vencevičiaus treniruojami Alytaus „Dainavos“ futbolininkai svečiavosi Kupiškyje, kur sužaidė atkeltas Pirmos lygos 13-ojo turo rungtynes su vietos „Kupiškio“ vienuolike. Po legionierių įvarčių desanto antrajame kėlinyje dainaviečiai nutraukė nesėkmių seriją ir iškovojo užtikrintą pergalę 6:2. Pirmasis susitikimo įvarčių sąskaitą...
Turo varžovas: išimties teise į lygą patekę „Kupiškio“ futbolininkai
Praėjusį penktadienį Vilniuje lygiosiomis sužaidę Alytaus „Dainavos“ futbolininkai trečiadienį keliaus į Aukštaitiją, kur sieks nutraukti pergalių badą. Pirmos lygos 13-ojo turo rungtynėse dainaviečiai susitiks su lygos debiutantais – „Kupiškio“ futbolininkais. Išimties teise į Pirmą lygą priimti Kupiškio miesto futbolininkai savo...