Skirtingi traumų padariniai

2017-07-03

Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ praėjusiame LFF I lygos ture svečiavosi Tauragėje, kur lygiosiomis 2:2 sužaidė su 13-oje vietoje žengiančiais „Tauro“ futbolininkais. Šiose rungtynėse dainaviečiams negalėjo padėti traumuoti Linas Savastas, Gediminas Kruša bei Lukas Čerkauskas.

Saugo pozicijoje šį sezoną rungtyniaujantis Lukas Čerkauskas traumą patyrė rungtynėse prieš Telšių „Džiugą“. Pirmojo kėlinio viduryje kirkšnies traumą patyręs futbolininkas iškrito iš rikiuotės ir negalėjo rungtyniauti ne tik paskutinėje dvikovoje, bet ir žygį LFF Taurėje užbaigusiame susitikime su „Vilniaus Vyčio“ futbolininkais. Dvi savaites be futbolo praleidęs žaidėjas jaučiasi neblogai ir šiandien pradės treniruotis su komanda. Tikimasi, jog Lukas ant vejos pasirodys jau artimiausiose rungtynėse prieš „Panevėžį“.

Skausmai kamuoja ir kitą „Dainavos“ komandos saugą – Gediminą Krušą. Stipriu pagrindo žaidėju nuo sezono pradžios tapęs klaipėdietis patyrė kojos piršto sąnario uždegimą. Futbolininkas savaitę nesitreniruoja su komanda, tačiau, viliasi, jog rungtynėse su „Panevėžiu“ jau pasirodys ant Alytaus miesto stadiono vejos. Visgi, galutinį sprendimą, ar leisti į aikštę po traumos atsigavusį futbolininką, priims komandos treneriai.

Kiek prastesnė Lino Savasto situacija – komandos kapitonui įplyšęs kojos raumuo. Po traumos sparčiai sveikstančio futbolininko artimiausiose rungtynėse vis dar neišvysime. Tikimasi, jog alytiškis ant vejos išbėgs jau po LFF I lygos vasaros pertraukos, kurios metu alytiškis galės pilnai išsigydyti traumos padarinius.

Rungtynėse su „Tauru“ neišvydome ir gynėjo Mariaus Žukovo, kuris prisijungė prie „Dainavos“ ekipą palikusių žaidėjų desanto. Dzūkijos futbolo klubo marškinėlius vėl apsivilks alytiškis Renaldas Stankevičius. Komandos peržiūroje taip pat dalyvauja saugas iš Ukrainos.

Artimiausios DFK „Dainavos“ rungtynės – jau šį ketvirtadienį, Alytaus miesto stadione, su „Panevėžio“ futbolininkais. Susitikimo pradžia 16 valandą.

KITOS NAUJIENOS
Antrosiose kontrolinėse rungtynėse skaudžiai nusileista FK „Jonavos“ ekipai
Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai praėjusį šeštadienį sužaidė jau antrąsias pasiruošimo šių metų Pirmos lygos sezonui rungtynes. Daugybė Dzūkijos futbolo klubo peržiūroje dalyvaujančių žaidėjų Marijampolės ARVI manieže turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą A lygos pirmenybėms besiruošiančiai FK „Jonavos“ vienuolikei – 1:7. Nuo pirmųjų...
„Dainavos“ vadovai ir Lietuvos rinktinės treneris susitiko su Alytaus meru
Alytaus „Dainavos“ futbolo klubo vadovai ir treneris Donatas Vencevičius kartu su nacionalinės Lietuvos rinktinės treneriu Edgaru Jankausku lankėsi Alytaus miesto savivaldybėje ir susitiko su Dzūkijos sostinės meru Vytautu Grigaravičiumi bei miesto tarybos nariais. Susitikime buvo kalbėta apie Alytaus futbolą, „Dainavos“...
Pirmosiose kontrolinėse rungtynėse – pralaimėjimas svečiams iš Lenkijos
Vasario 10 dieną, šeštadienį, Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes besirengiant 2018 metų sezono Pirmos lygos pirmenybėms. Alytaus apskrities futbolo federacijos stadione rezultatu 1:3 pranašesni buvo svečiai iš Lenkijos – Suvalkų „Wigry“ futbolininkai. Susitikimas prasidėjo aukštu tempu – jau...