Vartininko ir naujoko įvarčiai išplėšė pergalę iš „Panevėžio“ rankų

2017-07-06

Liepos 6 dieną, Valstybės dieną, Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai LFF Pirmos lygos XV turo rungtynėse stojo į kovą prieš „Panevėžio“ vienuolikę. Alytiškiai surinkę 25 taškus prieš mačą rikiavosi 3-oje, panevėžiečiai su 17 taškų – 9-oje turnyro lentelės pozicijoje.

Pirmajį rungtynių įvartį Alytaus miesto stadione susirinkę žiūrovai išvydo tik antrajame kėlinyje. Jo autoriumi tapo „Panevėžio“ klubo puolėjas Tadas Markevičius, galva smūgiavęs į virpstą, nuo kurio kamuolys įriedėjo į vartus ir išvedė svečius į priekį 0:1.

DFK „Dainavos“ viso kėlinio metu bandė išlyginti rezultatą, tačiau tą padaryti pavyko tik 90-ąją minutę. Visas pajėgas į svečių baudos aikštelę pasiuntęs Darius Gvildys netrukus džiaugėsi įvarčiu, kuomet laiku ir vietoje atsidūrė ir taikliai kamuolį į varžovų vartus smūgiu galva pasiuntė Dzūkijos futbolo klubo vartininkas Marcis Melecis.

Maža to, alytiškiai ginklų nesudėjo ir jau per teisėjo pridėtą laiką persvėrė rezultatą savo naudai! Trečiąją pridėto laiko minutę galingu spyriu „Panevėžio“ vartininką nuginklavo į ekipą sugrįžęs alytiškis Renaldas Stankevičius. Sulig įvarčiu arbitras užfiksavo jau aštuntąją dainaviečių pergalę Pirmos lygos pirmenybėse, po kurios alytiškiai pakilo į antrąją turnyro lentelės poziciją.

Po šių rungtynių Dariaus Gvildžio auklėtiniai turės progą pailsėti, kadangi į stadionus ekipos sugrįš po vasaros pertraukos. Kitas rungtynes Alytaus DFK „Dainava“ žais liepos 26 dieną išvykoje su „Palangos“ vienuolike.


Alytaus DFK „Dainava“ – FK „Panevėžys“ 2:1 (0:0)
Alytaus miesto stadionas, 400 žiūrovų
Teisėjai: Vytenis Kazlauskas, Vytautas Šimkus, Žilvinas Yla
Įvarčiai: 48′ T. Markevičius (Panevėžys); 90′ M. Melecis, 90+3′ R. Stankevičius (Dainava)

DFK „Dainava“: Melecis, Fjodorovs, Tsivylko, Graževičius, Panka, Banevičius, Čerkauskas, Sendžikas, Stankevičius, Oiaran, L. Baranauskas.

Atsarginiai futbolininkai: Geležūnas, E. Baranauskas, Marcinkevičius, Jodelis, Karsokas, Jarusevičius.

ĮVARČIAI

RUNGTYNĖS

KITOS NAUJIENOS
Alytaus „Dainavos“ legionierius iš Japonijos Y. Koike: „Esu laimingas žaisdamas Alytuje“
Vasario mėnesį Yudai Koike paliko gimtuosius namus Tolimuosiuose Rytuose ir atvyko į Alytaus „Dainavos“ klubą. Tai – pirmoji 22 metų japono karjeros stotelė. Donato Vencevičiaus pripažinimą  greitai užsitarnavęs ir startinės sudėties žaidėju tapęs Y. Koike pasidalino mintimis, kaip jam sekasi Alytuje. Yudai,...
Alytaus „Dainava“ Kupiškyje užtikrintai sugrįžo į pergalių kelią
Trečiadienį Donato Vencevičiaus treniruojami Alytaus „Dainavos“ futbolininkai svečiavosi Kupiškyje, kur sužaidė atkeltas Pirmos lygos 13-ojo turo rungtynes su vietos „Kupiškio“ vienuolike. Po legionierių įvarčių desanto antrajame kėlinyje dainaviečiai nutraukė nesėkmių seriją ir iškovojo užtikrintą pergalę 6:2. Pirmasis susitikimo įvarčių sąskaitą...
Turo varžovas: išimties teise į lygą patekę „Kupiškio“ futbolininkai
Praėjusį penktadienį Vilniuje lygiosiomis sužaidę Alytaus „Dainavos“ futbolininkai trečiadienį keliaus į Aukštaitiją, kur sieks nutraukti pergalių badą. Pirmos lygos 13-ojo turo rungtynėse dainaviečiai susitiks su lygos debiutantais – „Kupiškio“ futbolininkais. Išimties teise į Pirmą lygą priimti Kupiškio miesto futbolininkai savo...