Vartininko ir naujoko įvarčiai išplėšė pergalę iš „Panevėžio“ rankų

2017-07-06

Liepos 6 dieną, Valstybės dieną, Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai LFF Pirmos lygos XV turo rungtynėse stojo į kovą prieš „Panevėžio“ vienuolikę. Alytiškiai surinkę 25 taškus prieš mačą rikiavosi 3-oje, panevėžiečiai su 17 taškų – 9-oje turnyro lentelės pozicijoje.

Pirmajį rungtynių įvartį Alytaus miesto stadione susirinkę žiūrovai išvydo tik antrajame kėlinyje. Jo autoriumi tapo „Panevėžio“ klubo puolėjas Tadas Markevičius, galva smūgiavęs į virpstą, nuo kurio kamuolys įriedėjo į vartus ir išvedė svečius į priekį 0:1.

DFK „Dainavos“ viso kėlinio metu bandė išlyginti rezultatą, tačiau tą padaryti pavyko tik 90-ąją minutę. Visas pajėgas į svečių baudos aikštelę pasiuntęs Darius Gvildys netrukus džiaugėsi įvarčiu, kuomet laiku ir vietoje atsidūrė ir taikliai kamuolį į varžovų vartus smūgiu galva pasiuntė Dzūkijos futbolo klubo vartininkas Marcis Melecis.

Maža to, alytiškiai ginklų nesudėjo ir jau per teisėjo pridėtą laiką persvėrė rezultatą savo naudai! Trečiąją pridėto laiko minutę galingu spyriu „Panevėžio“ vartininką nuginklavo į ekipą sugrįžęs alytiškis Renaldas Stankevičius. Sulig įvarčiu arbitras užfiksavo jau aštuntąją dainaviečių pergalę Pirmos lygos pirmenybėse, po kurios alytiškiai pakilo į antrąją turnyro lentelės poziciją.

Po šių rungtynių Dariaus Gvildžio auklėtiniai turės progą pailsėti, kadangi į stadionus ekipos sugrįš po vasaros pertraukos. Kitas rungtynes Alytaus DFK „Dainava“ žais liepos 26 dieną išvykoje su „Palangos“ vienuolike.


Alytaus DFK „Dainava“ – FK „Panevėžys“ 2:1 (0:0)
Alytaus miesto stadionas, 400 žiūrovų
Teisėjai: Vytenis Kazlauskas, Vytautas Šimkus, Žilvinas Yla
Įvarčiai: 48′ T. Markevičius (Panevėžys); 90′ M. Melecis, 90+3′ R. Stankevičius (Dainava)

DFK „Dainava“: Melecis, Fjodorovs, Tsivylko, Graževičius, Panka, Banevičius, Čerkauskas, Sendžikas, Stankevičius, Oiaran, L. Baranauskas.

Atsarginiai futbolininkai: Geležūnas, E. Baranauskas, Marcinkevičius, Jodelis, Karsokas, Jarusevičius.

ĮVARČIAI

RUNGTYNĖS

KITOS NAUJIENOS
Antrosiose kontrolinėse rungtynėse skaudžiai nusileista FK „Jonavos“ ekipai
Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai praėjusį šeštadienį sužaidė jau antrąsias pasiruošimo šių metų Pirmos lygos sezonui rungtynes. Daugybė Dzūkijos futbolo klubo peržiūroje dalyvaujančių žaidėjų Marijampolės ARVI manieže turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą A lygos pirmenybėms besiruošiančiai FK „Jonavos“ vienuolikei – 1:7. Nuo pirmųjų...
„Dainavos“ vadovai ir Lietuvos rinktinės treneris susitiko su Alytaus meru
Alytaus „Dainavos“ futbolo klubo vadovai ir treneris Donatas Vencevičius kartu su nacionalinės Lietuvos rinktinės treneriu Edgaru Jankausku lankėsi Alytaus miesto savivaldybėje ir susitiko su Dzūkijos sostinės meru Vytautu Grigaravičiumi bei miesto tarybos nariais. Susitikime buvo kalbėta apie Alytaus futbolą, „Dainavos“...
Pirmosiose kontrolinėse rungtynėse – pralaimėjimas svečiams iš Lenkijos
Vasario 10 dieną, šeštadienį, Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes besirengiant 2018 metų sezono Pirmos lygos pirmenybėms. Alytaus apskrities futbolo federacijos stadione rezultatu 1:3 pranašesni buvo svečiai iš Lenkijos – Suvalkų „Wigry“ futbolininkai. Susitikimas prasidėjo aukštu tempu – jau...