DFK „Dainavą“ papildė saugas Joao Claudio Kiala

2017-07-11

Atkakliai antrojo rato kovoms besirengiantis Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ rado kuo užlopyti spragą, kuri susidarė kuomet į „Jelgavą“ persikėlė sezono pradžioje spindėjęs Kler Heh. Alytaus miesto reprezentacinė futbolo ekipą pastiprino peržiūroje dalyvavęs olandas Joao Claudio Kiala.

Puikia kamuolio technika ir greičio savybėmis pasižymintis krašto saugas per savo karjerą rungtyniavo Olandijoje –„Bregel Sport“, „White Star Bruxelles“ bei „Roda JC“ ekipose. Labiausiai futbolo gerbėjams turėtų būti pažįstama būtent pastaroji komanda – Kerkradėje įsikūręs futbolo klubas kovoja aukščiausioje pagal pajėgumą šalies futbolo lygoje. Apie buvusią karjeros stotelę gerų žodžių negailėjo ir futbolininkas.

„Tai puiki ekipa, kurioje dirba labai daug kvalifikuotų bei savo darbą suprantančių trenerių. Tiek man, tiek kitiems jauniems žaidėjams tai yra puiki vieta tobulėti kaip futbolininkams. Tačiau visuomet ateina laikas, kai tenka išsiskirti. Pagrindinėje komandoje buvo daug mano pozicijos žaidėjų, tad privalėjau žengti ryžtingą žingsnį savo karjeroje. Džiaugiuosi, jog „Dainava“ man suteikė progą“, – apie patirtį „Roda JC“ ekipoje pasakojo komandos naujokas.

Prie 19-mečio futbolininko apsisprendimo žaisti Alytuje prisidėjo ne tik noras pagaliau pradėti profesionalo karjerą, bet ir ilgas bei atviras pokalbis su ekipos vyriausiuoju treneriu Dariumi Gvildžiu.

„Kai agentas paskambino ir pasiūlė atvykti į peržiūrą – nedvejodamas sutikau. Atvykęs pamačiau, jog Alytus yra labai gražus miestas. Neabejoju, jog kiekvienas atvykstantis tai sako, bet tai tiesa! Pasidomėjau, jog tai yra istorinis Dzūkijos regiono centras. Taip pat džiugu, jog žmonės labai svetingi. Nors šios detalės buvo labai svarbios priimant sprendimą dėl žaidimo „Dainavoje“, tačiau didžiausią įtaką mano apsisprendimui padarė pokalbis su vyriausiuoju komandos treneriu“, – apie tai, kaip atsidūrė Alytuje, atviravo futbolininkas.

Alytuje jau kurį laiką gyvenantis saugas stebėjo ir pergalingas dainaviečių rungtynes prieš „Panevėžio“ ekipą. Stadione susirinkę sirgaliai turėjo progą išvysti tikrą futbolo stebuklą, kokių per savo karjerą nebuvo matę net futbolininkai.

„Tai buvo kažkas fantastiško. Niekada nemačiau nieko panašaus. Manau, jog tai tik dar vienas įrodymas, jog sunkus darbas yra raktas į sėkmę. Galiu prižadėti, jog visa komanda nuosekliai dirbsime ir aukosimės vienas dėl kito. Privalome augti ne tik kaip futbolininkai, bet ir kaip asmenybės. Sudarius tvirtą kolektyvą galėsime iškovoti kelialapį į A lygą“, – pagrindinį raktą į sėkmę nurodė komandos naujokas.

Alytaus DFK „Dainavos“ peržiūroje šiuo metu dalyvauja ir daugiau futbolininkų.

LFF I lygoje šiuo metu pertrauka, tad naujokų debiutą galėsite išvysti liepos 26 dieną Palangoje, kai alytiškiai susitiks su turnyro lentelės viršuje žengiančiais „Palangos“ futbolininkais.

KITOS NAUJIENOS
Alytaus „Dainavos“ legionierius iš Japonijos Y. Koike: „Esu laimingas žaisdamas Alytuje“
Vasario mėnesį Yudai Koike paliko gimtuosius namus Tolimuosiuose Rytuose ir atvyko į Alytaus „Dainavos“ klubą. Tai – pirmoji 22 metų japono karjeros stotelė. Donato Vencevičiaus pripažinimą  greitai užsitarnavęs ir startinės sudėties žaidėju tapęs Y. Koike pasidalino mintimis, kaip jam sekasi Alytuje. Yudai,...
Alytaus „Dainava“ Kupiškyje užtikrintai sugrįžo į pergalių kelią
Trečiadienį Donato Vencevičiaus treniruojami Alytaus „Dainavos“ futbolininkai svečiavosi Kupiškyje, kur sužaidė atkeltas Pirmos lygos 13-ojo turo rungtynes su vietos „Kupiškio“ vienuolike. Po legionierių įvarčių desanto antrajame kėlinyje dainaviečiai nutraukė nesėkmių seriją ir iškovojo užtikrintą pergalę 6:2. Pirmasis susitikimo įvarčių sąskaitą...
Turo varžovas: išimties teise į lygą patekę „Kupiškio“ futbolininkai
Praėjusį penktadienį Vilniuje lygiosiomis sužaidę Alytaus „Dainavos“ futbolininkai trečiadienį keliaus į Aukštaitiją, kur sieks nutraukti pergalių badą. Pirmos lygos 13-ojo turo rungtynėse dainaviečiai susitiks su lygos debiutantais – „Kupiškio“ futbolininkais. Išimties teise į Pirmą lygą priimti Kupiškio miesto futbolininkai savo...