DFK „Dainavą“ papildė saugas Joao Claudio Kiala

2017-07-11

Atkakliai antrojo rato kovoms besirengiantis Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ rado kuo užlopyti spragą, kuri susidarė kuomet į „Jelgavą“ persikėlė sezono pradžioje spindėjęs Kler Heh. Alytaus miesto reprezentacinė futbolo ekipą pastiprino peržiūroje dalyvavęs olandas Joao Claudio Kiala.

Puikia kamuolio technika ir greičio savybėmis pasižymintis krašto saugas per savo karjerą rungtyniavo Olandijoje –„Bregel Sport“, „White Star Bruxelles“ bei „Roda JC“ ekipose. Labiausiai futbolo gerbėjams turėtų būti pažįstama būtent pastaroji komanda – Kerkradėje įsikūręs futbolo klubas kovoja aukščiausioje pagal pajėgumą šalies futbolo lygoje. Apie buvusią karjeros stotelę gerų žodžių negailėjo ir futbolininkas.

„Tai puiki ekipa, kurioje dirba labai daug kvalifikuotų bei savo darbą suprantančių trenerių. Tiek man, tiek kitiems jauniems žaidėjams tai yra puiki vieta tobulėti kaip futbolininkams. Tačiau visuomet ateina laikas, kai tenka išsiskirti. Pagrindinėje komandoje buvo daug mano pozicijos žaidėjų, tad privalėjau žengti ryžtingą žingsnį savo karjeroje. Džiaugiuosi, jog „Dainava“ man suteikė progą“, – apie patirtį „Roda JC“ ekipoje pasakojo komandos naujokas.

Prie 19-mečio futbolininko apsisprendimo žaisti Alytuje prisidėjo ne tik noras pagaliau pradėti profesionalo karjerą, bet ir ilgas bei atviras pokalbis su ekipos vyriausiuoju treneriu Dariumi Gvildžiu.

„Kai agentas paskambino ir pasiūlė atvykti į peržiūrą – nedvejodamas sutikau. Atvykęs pamačiau, jog Alytus yra labai gražus miestas. Neabejoju, jog kiekvienas atvykstantis tai sako, bet tai tiesa! Pasidomėjau, jog tai yra istorinis Dzūkijos regiono centras. Taip pat džiugu, jog žmonės labai svetingi. Nors šios detalės buvo labai svarbios priimant sprendimą dėl žaidimo „Dainavoje“, tačiau didžiausią įtaką mano apsisprendimui padarė pokalbis su vyriausiuoju komandos treneriu“, – apie tai, kaip atsidūrė Alytuje, atviravo futbolininkas.

Alytuje jau kurį laiką gyvenantis saugas stebėjo ir pergalingas dainaviečių rungtynes prieš „Panevėžio“ ekipą. Stadione susirinkę sirgaliai turėjo progą išvysti tikrą futbolo stebuklą, kokių per savo karjerą nebuvo matę net futbolininkai.

„Tai buvo kažkas fantastiško. Niekada nemačiau nieko panašaus. Manau, jog tai tik dar vienas įrodymas, jog sunkus darbas yra raktas į sėkmę. Galiu prižadėti, jog visa komanda nuosekliai dirbsime ir aukosimės vienas dėl kito. Privalome augti ne tik kaip futbolininkai, bet ir kaip asmenybės. Sudarius tvirtą kolektyvą galėsime iškovoti kelialapį į A lygą“, – pagrindinį raktą į sėkmę nurodė komandos naujokas.

Alytaus DFK „Dainavos“ peržiūroje šiuo metu dalyvauja ir daugiau futbolininkų.

LFF I lygoje šiuo metu pertrauka, tad naujokų debiutą galėsite išvysti liepos 26 dieną Palangoje, kai alytiškiai susitiks su turnyro lentelės viršuje žengiančiais „Palangos“ futbolininkais.

KITOS NAUJIENOS
Toliau nepralaiminti Alytaus „Dainava“ patiesė ir NFA ekipą
Antradienį Alytaus DFK „Dainava“ namuose priėmė svečius iš laikinosios sostinės – Nacionalinės futbolo akademijos futbolininkus. Jaunieji šalies talentai lengvai nepasidavė ir patampė Alytaus miesto stadione susirinkusių žiūrovų nervus. Ketvirtąją pergalę iš eilės dainaviečiai iškovojo vieninteliu įvarčiu 72 minutę. Tik 11-ąją...
Turo varžovas: Alytuje lankysis jaunieji NFA futbolininkai
Jau rytoj, antradienį, Donato Vencevičiaus treniruojama DFK „Dainava“ pasirodys ant Alytaus miesto stadiono vejos, kur jų lauks jaunųjų Kauno NFA futbolininkų iššūkis. 8-erių nepralaimėtų rungtynių seriją sieksiantys pratęsti dainaviečiai ruošiasi svarbiausiai sezono daliai. Galingai pirmenybes pradėję ir iškovoję tris pergales paeiliui Kauno...
Lemiamą sezono dalį dainaviečiai pradėjo pergale Telšiuose
Penktadienį Alytaus DFK „Dainavos“ svečiavosi Telšiuose, kur po beveik mėnesio pertraukos sugrįžo į Pirmos lygos batalijas ir 22 turo rungtynėse susitiko su vietos „Džiugo“ vienuolike. Puikiai antrąjį kėlinį sužaidę Donato Vencevičiaus auklėtiniai nepaliko jokių vilčių tiesioginiams konkurentams dėl medalių ir išsivežė...