DFK „Dainavą“ papildė saugas Joao Claudio Kiala

2017-07-11

Atkakliai antrojo rato kovoms besirengiantis Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ rado kuo užlopyti spragą, kuri susidarė kuomet į „Jelgavą“ persikėlė sezono pradžioje spindėjęs Kler Heh. Alytaus miesto reprezentacinė futbolo ekipą pastiprino peržiūroje dalyvavęs olandas Joao Claudio Kiala.

Puikia kamuolio technika ir greičio savybėmis pasižymintis krašto saugas per savo karjerą rungtyniavo Olandijoje –„Bregel Sport“, „White Star Bruxelles“ bei „Roda JC“ ekipose. Labiausiai futbolo gerbėjams turėtų būti pažįstama būtent pastaroji komanda – Kerkradėje įsikūręs futbolo klubas kovoja aukščiausioje pagal pajėgumą šalies futbolo lygoje. Apie buvusią karjeros stotelę gerų žodžių negailėjo ir futbolininkas.

„Tai puiki ekipa, kurioje dirba labai daug kvalifikuotų bei savo darbą suprantančių trenerių. Tiek man, tiek kitiems jauniems žaidėjams tai yra puiki vieta tobulėti kaip futbolininkams. Tačiau visuomet ateina laikas, kai tenka išsiskirti. Pagrindinėje komandoje buvo daug mano pozicijos žaidėjų, tad privalėjau žengti ryžtingą žingsnį savo karjeroje. Džiaugiuosi, jog „Dainava“ man suteikė progą“, – apie patirtį „Roda JC“ ekipoje pasakojo komandos naujokas.

Prie 19-mečio futbolininko apsisprendimo žaisti Alytuje prisidėjo ne tik noras pagaliau pradėti profesionalo karjerą, bet ir ilgas bei atviras pokalbis su ekipos vyriausiuoju treneriu Dariumi Gvildžiu.

„Kai agentas paskambino ir pasiūlė atvykti į peržiūrą – nedvejodamas sutikau. Atvykęs pamačiau, jog Alytus yra labai gražus miestas. Neabejoju, jog kiekvienas atvykstantis tai sako, bet tai tiesa! Pasidomėjau, jog tai yra istorinis Dzūkijos regiono centras. Taip pat džiugu, jog žmonės labai svetingi. Nors šios detalės buvo labai svarbios priimant sprendimą dėl žaidimo „Dainavoje“, tačiau didžiausią įtaką mano apsisprendimui padarė pokalbis su vyriausiuoju komandos treneriu“, – apie tai, kaip atsidūrė Alytuje, atviravo futbolininkas.

Alytuje jau kurį laiką gyvenantis saugas stebėjo ir pergalingas dainaviečių rungtynes prieš „Panevėžio“ ekipą. Stadione susirinkę sirgaliai turėjo progą išvysti tikrą futbolo stebuklą, kokių per savo karjerą nebuvo matę net futbolininkai.

„Tai buvo kažkas fantastiško. Niekada nemačiau nieko panašaus. Manau, jog tai tik dar vienas įrodymas, jog sunkus darbas yra raktas į sėkmę. Galiu prižadėti, jog visa komanda nuosekliai dirbsime ir aukosimės vienas dėl kito. Privalome augti ne tik kaip futbolininkai, bet ir kaip asmenybės. Sudarius tvirtą kolektyvą galėsime iškovoti kelialapį į A lygą“, – pagrindinį raktą į sėkmę nurodė komandos naujokas.

Alytaus DFK „Dainavos“ peržiūroje šiuo metu dalyvauja ir daugiau futbolininkų.

LFF I lygoje šiuo metu pertrauka, tad naujokų debiutą galėsite išvysti liepos 26 dieną Palangoje, kai alytiškiai susitiks su turnyro lentelės viršuje žengiančiais „Palangos“ futbolininkais.

KITOS NAUJIENOS
Antrosiose kontrolinėse rungtynėse skaudžiai nusileista FK „Jonavos“ ekipai
Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai praėjusį šeštadienį sužaidė jau antrąsias pasiruošimo šių metų Pirmos lygos sezonui rungtynes. Daugybė Dzūkijos futbolo klubo peržiūroje dalyvaujančių žaidėjų Marijampolės ARVI manieže turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą A lygos pirmenybėms besiruošiančiai FK „Jonavos“ vienuolikei – 1:7. Nuo pirmųjų...
„Dainavos“ vadovai ir Lietuvos rinktinės treneris susitiko su Alytaus meru
Alytaus „Dainavos“ futbolo klubo vadovai ir treneris Donatas Vencevičius kartu su nacionalinės Lietuvos rinktinės treneriu Edgaru Jankausku lankėsi Alytaus miesto savivaldybėje ir susitiko su Dzūkijos sostinės meru Vytautu Grigaravičiumi bei miesto tarybos nariais. Susitikime buvo kalbėta apie Alytaus futbolą, „Dainavos“...
Pirmosiose kontrolinėse rungtynėse – pralaimėjimas svečiams iš Lenkijos
Vasario 10 dieną, šeštadienį, Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes besirengiant 2018 metų sezono Pirmos lygos pirmenybėms. Alytaus apskrities futbolo federacijos stadione rezultatu 1:3 pranašesni buvo svečiai iš Lenkijos – Suvalkų „Wigry“ futbolininkai. Susitikimas prasidėjo aukštu tempu – jau...