Komandą sustiprino dar du naujokai

2017-07-18

Įnirtingai žaidėjų vasaros turguje dirbantį Dzūkijos futbolo klubą sudrebino permainos – kaip žinia, iškart pasibaigus pirmajam ratui, komandą paliko Mantas Fridrikas, Kler Heh, Kyrylo Silich, Titas Vitukynas, Marius Žukovas ir rezultatyviausias LFF I lygos žaidėjas Sam Shaban. Deja, tačiau antrajame rate komandai visgi nepadės ir Gediminas Kruša. Juos pakeis peržiūroje dalyvavę ir treneriui teigiamą įspūdį palikę Mikael Khalam bei Karol Stolarski.

Tarpsezoniu komandos gynybos grandį sustiprino užtikrintu žaidimu pasižymėti jau spėjęs latvis Edgars Fjodorvs bei savo debiuto LFF I lygoje vis dar laukiantis olandas Kenzo Biyong. Šiems futbolininkams antroje sezono pusėje gynyboje padės tvarkytis ir dar vienas naujokas – lenkas Karol Stolarski. Centro gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis 22 metų futbolininkas karjerą pradėjo „Dolcan Zabki“ klube, kiek vėliau persikėlė į „Hetman Zamosc“, „Start Dzialdowo“ ir „Pogon Mogilno“. Paskutinė lenko karjeros stotelė – trečioje pagal pajėgumą lenkijos lygoje rungtyniaujantis „Leśnik Manowo“ klubas.

„Neseniai atvykau į Alytų. Jau teko kiek detaliau aplankyti miestą, tad galiu pasakyti, jog stadionas paliko labai didelį įspūdį. Tikiu, jog prisijungęs prie „Dainavos“ žengiau tvirtą žingesnį savo karjeroje. Kalbant apie šio sezono tikslus, manau, jog turime iškovoti kelialapį į aukščiausią šalies lygą. Komandos treniruotėse matosi nusiteikimas, tad tikiu, jog mums pavyks tai padaryti“, – trumpai apie miestą ir sezono tikslus užsiminė K. Stolarski.

Septintuoju komandos naujoku tapo kanadietis Mikael Khalam (dar žinomas kaip Mickey Yared). Į „Dainavą“ 22 metų saugas atvyksta iš FC „RAC“ ekipos.

Primename, jog prie komandos jau anksčiau prisijungė ne tik gynėjai Edgars Fjodorovs ir Kenzo Biyong, bet ir saugai Lukas Sendžikas, Renaldas Stankevičius bei Joao Claudio Kiala. Greičiausiai po peržiūrų Lenkijoje į komandą sugrįš ir Lukas Čerkauskas.

Dzūkijos futbolo klubo peržiūroje šiuo metu dalyvauja ir daugiau futbolininkų, kurie, tikėtina, prisijungs prie jau dabar stipriai pasikeitusios komandos.

Artimiausią naujokų debiutą galėsite išvysti jau liepos 26 dieną, Palangoje, kur susitiksime su LFF I lygos pirmenybių lyderiais.

KITOS NAUJIENOS
Toliau nepralaiminti Alytaus „Dainava“ patiesė ir NFA ekipą
Antradienį Alytaus DFK „Dainava“ namuose priėmė svečius iš laikinosios sostinės – Nacionalinės futbolo akademijos futbolininkus. Jaunieji šalies talentai lengvai nepasidavė ir patampė Alytaus miesto stadione susirinkusių žiūrovų nervus. Ketvirtąją pergalę iš eilės dainaviečiai iškovojo vieninteliu įvarčiu 72 minutę. Tik 11-ąją...
Turo varžovas: Alytuje lankysis jaunieji NFA futbolininkai
Jau rytoj, antradienį, Donato Vencevičiaus treniruojama DFK „Dainava“ pasirodys ant Alytaus miesto stadiono vejos, kur jų lauks jaunųjų Kauno NFA futbolininkų iššūkis. 8-erių nepralaimėtų rungtynių seriją sieksiantys pratęsti dainaviečiai ruošiasi svarbiausiai sezono daliai. Galingai pirmenybes pradėję ir iškovoję tris pergales paeiliui Kauno...
Lemiamą sezono dalį dainaviečiai pradėjo pergale Telšiuose
Penktadienį Alytaus DFK „Dainavos“ svečiavosi Telšiuose, kur po beveik mėnesio pertraukos sugrįžo į Pirmos lygos batalijas ir 22 turo rungtynėse susitiko su vietos „Džiugo“ vienuolike. Puikiai antrąjį kėlinį sužaidę Donato Vencevičiaus auklėtiniai nepaliko jokių vilčių tiesioginiams konkurentams dėl medalių ir išsivežė...