XVI turas: pasikeitusios „Dainavos“ laukia lygos lyderė „Palanga“

2017-07-25

Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ jau rytoj pradės LFF I lygos antrojo rato kovas. Lyginant su pirmąja sezono puse, komanda bus stipriai pasikeitusi. Atsinaujinusią sudėtį komandos vyriausiasis treneris Darius Gvildys išbandys trečiadienį, Palangoje, rungtynėse su vienu tašku daugiau turinčia lygos lydere FK „Palanga“.

Šiuo metu prie komandos yra prisijungę bei antrojoje sezono pusėje komandoje žais 7 naujokai – iš „Kauno Žalgirio“ atvykęs Lukas Sendžikas (saugas), kurį laiką be klubo buvęs Renaldas Stankevičius (saugas), užtikrintu žaidimu jau pasižymėjęs Edgars Fjodorovs (gynėjas), Joao Claudio Kiala (saugas), A lygos patirties turintis Ainas Bareikis (gynėjas), ukrainietis Ruslan Ivanchenko (saugas/puolėjas) bei „Vilniaus Vyčio“ komandai atstovavę Tomas Misiūnas (saugas) ir Ernestas Mininas (gynėjas). Grečiausiai „Dainavoje“ rungtyniaus ir vasaros pertraukos metu Lenkijoje įsitvirtinti mėginęs Lukas Čerkauskas.

Anksčiau skelbta, jog „Dainavoje“ žais Karol Stolarski, Kenzo Biyong bei Mikael Khalam. Galiausiai legionieriai neatitiko Dariaus Gvildžio keliamų reikalavimų, todėl šių futbolininkų paslaugų buvo atsisakyta.

Primename, jog tarpsezoniu komandą paliko gynėjai Mantas Fridrikas (Klaipėdos „Atlantas“) ir Marius Žukovas, saugai Kler Heh („Jelgava“), Kyrylo Silich („Jonava“), Gediminas Kruša bei puolėjas Sam Shaban. Dar neprasidėjus vasaros pertraukai su komanda atsisveikino ir saugas Titas Vitukynas.

Būsima DFK „Dainavos“ varžovė „Palanga“ vasaros pertraukos metu pasistiprino trimis legionieriais iš Brazilijos, Turkijos ir Baltarusijos. Pajūrio ekipoje labiausiai išsiskiria komandos rezultatyviausias žaidėjas Gvidas Juška (7 įvarčiai). Nuo jo nedaug atsilieka Aurimas Jurgelevičius, savo sąskaitoje turintis 6 įvarčius.

Vasaros pertraukos metu abi ekipos sužaidė kontrolines rungtynes – dainaviečiai namuose 0:3 nepasipriešino Kauno „Stumbro“ vienuolikei, o „Palanga“ svečiuose 1:0 įveikė Telšių „Džiugo“ futbolininkus. Pirmasis ekipų tarpusavio susitikimas sezono starte sėkmingesnis buvo „Dainavos“ ekipai. Tąkart rezultatu 3:1 pranašesni buvo Alytaus futbolininkai.

Palangiškiai, sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau, yra iškovoję 9 pergales ir su 29 taškais pirmauja čempionate. DFK „Dainavos“ futbolininkai, savo sąskaitoje turintys 28 taškus, rikiuojasi antri.

Rungtynės dėl 6 taškų tarp FK „Palangos“ ir DFK „Dainavos“ jau rytoj, 19 valandą, Palangos miesto stadione. Tiesioginė rungtynių transliacija – per Futbolo.TV.