image desctription

Trečiąją pergalę iškovoję „Dainavos“ futbolininkai – LFF I lygos viršūnėje

Paskutinį liepos sekmadienį Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai LFF Pirmos lygos XVII turo rungtynėse stojo į kovą prieš „Trakų B“ vienuolikę. Po įvartį abejuose kėliniuose pelnę dainaviečiai šventė pergalę rezultatu 2:1.

Prieš rungtynes Alytaus miesto stadione buvo pagerbti treneriai R. Klimavičius ir P. Simanavičius. Alytausgidas.lt nuotr.

Alytaus miesto reprezentacinės komandos futbolininkai susitikimą pradėjo aktyviai ir dažnai grėsmingai priartėdavo prie varžovų ekipos vartų. Aktyvus Dariaus Gvildžio auklėtinių spaudimas davė vaisių – pirmąjį rungtynių įvartį Alytaus miesto stadione susirinkę žiūrovai išvydo 35–ąją rungtynių minutę. Po puikaus Luko Čerkausko perdavimo pasižymėjo komandos naujokas Ruslanas Ivanchenko. Pelnę įvartį dainaviečiai ir toliau nemažino žaidimo tempo.

Po pertraukos į aikštę žengę DFK „Dainavos“ žaidėjai nebuvo linkę atiduoti iniciatyvos ir nedelsiant pelnė įvartį – 47–ąją rungtynių minutę po komandos kapitono Lino Savasto perdavimo galva pasižymėjo šiuo metu rezultatyviausias komandos futbolininkas Lukas Baranauskas. Po antrojo įvarčio žaidimas aikštės viduryje išsilygino.

Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkų ataka. Alytausgidas.lt nuotr.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos stadione susirinkę žiūrovai išvydo ir nemalonų epizodą – traumą patyrė „Dainavos“ krašto gynėjas Ilya Tsyvilko. Jį pakeitė pirmojoje sezono dalyje svarbiu gynybos ramsčiu buvęs alytiškis Oskaras Lukošiūnas. Po rungtynių paaiškėjo, jog Ilya Tsyvilko trauma nėra rimta.

Aikštėje pasirodžius keletui jaunų futbolininkų svečiams pavyko sušvelninti rezultatą. 89-ąją minutę „Dainavos“ vartų sargą Marcį Melecį nuginklavo pagrindinėje „Trakų“ komandoje rungtyniaujantis saugas Jurijus Mamajevas. Galutinis teisėjo švilpukas užfiksavo alytiškių pranašumą rezultatu 2:1. Tai buvo jau trečioji Alytaus DFK „Dainavos“ pergalė iš eilės.

DFK „Dainavos“ futbolininkai kartu su ištikimiausiais fanais „Dzūkų tankais“. Alytausgidas.lt nuotr.

Alytaus DFK „Dainava“ –  „Trakai B“ 2:1 (1:0)
Alytaus miesto stadionas, 450 žiūrovų
Teisėjai: Saulius Dirda, Fiodoras Petrovas, Aidas Vingilys
Įvarčiai: 35 min. R. Ivanchenko, 47 min. L. Baranauskas (Dainava); 89 min. Y. Mamaev (Trakai B)

DFK „Dainava“:
 M. Melecis, I. Tsyvilko (83 min. O. Lukošiūnas), L. Savastas (82 min. R. Stankevičius), L. Čerkauskas, K. Gvildys (85 min. I. Graževičius), A. Bareikis, E. Mininas, E. Fjodorovs, R. Ivanchenko, L. Baranauskas (88 min. N. Karsokas), L. Sendžikas (72 min. C. Kiala).

LFF I lygos turnyro lentelė

Vieta, komanda, žaista, laimėta, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, taškai