Progų neišnaudojusi „Dainava“ su lygos lydere išsiskyrė be įvarčių

2017-09-11

Sekmadienį Alytaus „Dainava“ sužaidė jau 24-ojo Pirmos lygos turo rungtynes su lygos lydere tapusia Gargždų „Banga“. Gausybę progų sukūrę, tačiau tikslumo ir fortūnos pritrūkę dainaviečiai įvarčio neįmušė, tad po 90 minučių kovos nugalėtojas nepaaiškėjo – 0:0.

Abi vienuolikės rungtynes pradėjo atsargiai, o pavojingesnes atakas Alytaus miesto stadione susirinkę žiūrovai išvydo antroje pirmo kėlinio pusėje. Bene geriausią galimybę pasižymėti turėjo DFK „Dainavos“ saugas Karolis Gvildys, kurio smūgį atrėmė svečių vartininkas.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nepasikeitė. Abejos ekipos, bandydamos surasti spragų viena kitos gynyboje, pralaužti ledų nesugebėjo ir finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo nulines lygiąsias.

Po lygiųjų su „Bangos“ futbolininkais, alytiškiai, savo sąskaitoje turintys 42 taškus, rikiuojasi treti. Į lygos lyderės poziciją sugrįžo iš Alytaus tašką parsivežę gargždiškiai, antri – tašku atsiliekantys „Palangos“ futbolininkai.

Kitas rungtynes „Dainava“ žais po dviejų savaičių. Rugsėjo 23 dieną, šeštadienį, dainaviečių lauks išvyka į Vilnių ir rungtynės su priešpaskutinę vietą užimančiais „Žalgirio B“ futbolininkais.

Alytaus DFK „Dainava“ –  Gargždų „Banga“ 0:0