XXVI turas: teisės klysti nebeturinčių dainaviečių laukia išvyka į sostinę

2017-09-22

Jau rytoj, šeštadienį, Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai po savaitės pertraukos pratęs LFF Pirmos lygos čempionato kovas. 26 turo rungtynėse dainaviečiai svečiuose priims vieno iš lygos autsaiderių Vilniaus „Žalgirio B“ iššūkį. 

Lietuvos čempionų dubleriams šis sezonas nesusiklostė. Žalgiriečiai iškovojo vos 4 pergales, dukart sužaidė lygiosiomis ir net 17 kartų aikštę paliko nuleistomis galvomis. Su 14 taškų „Žalgirio B“ ekipa rikiuojasi priešpaskutinėje Pirmos lygos turnyro lentelės pozicijoje.

Nesėkmingą vilniečių sezoną atspindi ir paskutinės penkerios rungtynės. Per jas Andriaus Skerlos auklėtiniai neiškovojo nė taško, o antradienį vykusiose rungtynėse net 1:5 nusileido savo turnyro lentelės kaimynams Tauragės „Tauro“ futbolininkams.

Alytaus DFK „Dainava“, prieš dvi savaites namuose sužaidusi lygiosiomis su Gargždų „Banga“, šiuo metu užima 4-ąją vietą, tačiau dar turi puikius šansus pakovoti dėl aukštesnių vietų. Tiesa, norint kilti aukščiau – Dariaus Gvildžio auklėtiniai teisės klysti nebeturi.

Pirmasis komandų tarpusavio susitikimas Alytuje baigėsi dainaviečių pergale 2:0. Tąkart abu įvarčius pelnė Dzūkijos futbolo klubą jau palikę legionieriai Sam Shaban ir Kyrylo Silich.

Rungtynių tarp „Žalgirio B“ ir DFK „Dainavos“ Vilniaus Senvagės gimnazijos stadione pradžia – 16 valandą.

KITOS NAUJIENOS
Fantastiškai į rungtynes sugrįžę dainaviečiai nukovė „Bangą“ ir užsitikrino medalius
Trečiadienį Alytaus miesto stadione gausiai susirinkę žiūrovai išvydo tikrą veiksmo trilerį. Atsilikinėdami dainaviečiai parodė savo charakterį ir po dviejų alytiškio Tito Vitukyno įvarčių į „Bangos“ vartus iškovojo bene svarbiausią sezono pergalę rezultatu 2:1. SVARBA. Vieša paslaptis, jog šios rungtynės buvo...
Turo varžovas: tiesioginis konkurentas dėl medalių
Šeštadienį pergalingai rungtynių namuose seriją pratęsę DFK „Dainavos“ futbolininkai laiko ilsėtis neturi ir jau trečiadienį Alytaus miesto stadione priims Gargždų „Bangos“ vienuolikę. Priežasčių apkartinti gargždiškių vizitą toli nereikia ieškoti – pergalė dainaviečiams užtikrintų Pirmos lygos medalius.  Alytaus DFK „Dainava“ ir Gargždų „Banga“ šiuo metu yra surinkusios po 51 tašką, tačiau dėl geresnio...
Alytaus „Dainava“ sėkmingai pratęsė kelią svajonės link
Šeštadienį Donato Vencevičiaus treniruojami Alytaus „Dainava“ namuose priėmė svečius iš sostinės – ant kulnų lipančius ir dėl vietos prizininkų trejete kovojančius „Vilniaus Vyčio“ futbolininkus. Po sėkmingo pirmojo kėlinio dainaviečiai išlaikė įgytą pranašumą ir iškovojo labai svarbią pergalę rezultatu 2:1. Pirmasis susitikimo...