Antrosiose kontrolinėse rungtynėse skaudžiai nusileista FK „Jonavos“ ekipai

2018-02-18

Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai praėjusį šeštadienį sužaidė jau antrąsias pasiruošimo šių metų Pirmos lygos sezonui rungtynes. Daugybė Dzūkijos futbolo klubo peržiūroje dalyvaujančių žaidėjų Marijampolės ARVI manieže turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą A lygos pirmenybėms besiruošiančiai FK „Jonavos“ vienuolikei – 1:7.

Nuo pirmųjų mačo minučių iniciatyvą į savo vadžias paėmę jonaviečiai nesnaudė ir jau 15 minutę po praėjusiame sezone „Dainavoje“  žaidusio Klero Heho perdavimo pasižymėti ir komandą į priekį išvesti pavyko Ernestui Veliuliui. Kėlinio gale Alytaus „Dainavos“ siaubu tapo svečių gynėjas Marius Činikas, pridėjęs dar du įvarčius. Į pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 3:0 svečių naudai.

Antrojoje rungtynių pusėje dainaviečių žaidimas taip pat nesiklijavo. Dar du įvarčius „Jonavos“ komandai įmušė Karolis Šlikaitis, po vieną Laurynas Stonkus ir „Dainavos“ klube pernai atsiskleidęs Kleras Hehas. Vienintelį mačo įvartį Donato Vencevičiaus auklėtiniai sugebėjo įmušti rezultatui jau esant 0:7. Tai padarė ekipos peržiūroje dalyvaujantis ukrainietis.

Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo „Jonavos“ futbolininkų pergalę rezultatu 7:1.

Dzūkijos futbolo klubo sudėtyje rungtyniavo Mindaugas Strauka, Tomas Bučma, Benas Spietinis, Gustas Jarusevičius ir būrys legionierių. Antrajame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodė ir daugiau jaunųjų alytiškių bei užsieniečių, o tarp jų ir praėjusiose rungtynėse žaidęs varyininkas Martynas Matijoška.

Kitas kontrolines rungtynes alytiškiai žais artėjantį šeštadienį, kuomet Kėdainiuose išmėgins jėgas su taip pat Pirmos lygos pirmenybėms besiruošiančia Kėdainių „Nevėžio“ ekipa.

KITOS NAUJIENOS
LFF apdovanojimų šventė vainikavo 2018 metų sezoną
Praėjusį ketvirtadienį Kėdainių arenoje praūžė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) bendruomenės šventė, kurioje buvo apdovanotos 2018 metais LFF organizuotuose turnyruose geriausiai pasirodžiusios komandos ir kiti bendruomenės nariai. Geriausiuosius renginyje sveikino ir apdovanojo LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir LFF generalinis sekretorius Edgaras...
Alytaus „Dainava“ sieks A lygos licencijos
Prasidėjo 2019 m. sezono A lygos klubų licencijavimo procesas. Prašymus dalyvauti licencijavime pateikė 10 klubų. A lygos licencijos siekia ir prašymus licencijavimui pateikė šie klubai: Marijampolės „Sūduva”, Vilniaus „Žalgiris”, „Trakai”, Kauno „Stumbras”, „Kauno Žalgiris”, Klaipėdos „Atlantas“, „Palanga”, „Jonava”, „Panevėžys” ir...
Paaiškėjo DFK „Dainavos“ sezono geriausieji!
Antrus metus iš eilės Alytaus DFK „Dainavos“ klubo sirgaliai turėjo galimybę išrinkti geriausią sezoną futbolininką. Savaitę trukusioje ir daugiau nei 500 balsų sulaukusioje apklausoje gerbėjai galėsi išrinkti geriausiuosius penkiose kategorijose. Vakar vykusiame sezono uždaryme – ištikimiausieji ekipos sirgaliai „Dzūkų Tankai“ apdovanojo daugiausiai balsų savo kategorijose surinkusius DFK...