Antrosiose kontrolinėse rungtynėse skaudžiai nusileista FK „Jonavos“ ekipai

2018-02-18

Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai praėjusį šeštadienį sužaidė jau antrąsias pasiruošimo šių metų Pirmos lygos sezonui rungtynes. Daugybė Dzūkijos futbolo klubo peržiūroje dalyvaujančių žaidėjų Marijampolės ARVI manieže turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą A lygos pirmenybėms besiruošiančiai FK „Jonavos“ vienuolikei – 1:7.

Nuo pirmųjų mačo minučių iniciatyvą į savo vadžias paėmę jonaviečiai nesnaudė ir jau 15 minutę po praėjusiame sezone „Dainavoje“  žaidusio Klero Heho perdavimo pasižymėti ir komandą į priekį išvesti pavyko Ernestui Veliuliui. Kėlinio gale Alytaus „Dainavos“ siaubu tapo svečių gynėjas Marius Činikas, pridėjęs dar du įvarčius. Į pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 3:0 svečių naudai.

Antrojoje rungtynių pusėje dainaviečių žaidimas taip pat nesiklijavo. Dar du įvarčius „Jonavos“ komandai įmušė Karolis Šlikaitis, po vieną Laurynas Stonkus ir „Dainavos“ klube pernai atsiskleidęs Kleras Hehas. Vienintelį mačo įvartį Donato Vencevičiaus auklėtiniai sugebėjo įmušti rezultatui jau esant 0:7. Tai padarė ekipos peržiūroje dalyvaujantis ukrainietis.

Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo „Jonavos“ futbolininkų pergalę rezultatu 7:1.

Dzūkijos futbolo klubo sudėtyje rungtyniavo Mindaugas Strauka, Tomas Bučma, Benas Spietinis, Gustas Jarusevičius ir būrys legionierių. Antrajame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodė ir daugiau jaunųjų alytiškių bei užsieniečių, o tarp jų ir praėjusiose rungtynėse žaidęs varyininkas Martynas Matijoška.

Kitas kontrolines rungtynes alytiškiai žais artėjantį šeštadienį, kuomet Kėdainiuose išmėgins jėgas su taip pat Pirmos lygos pirmenybėms besiruošiančia Kėdainių „Nevėžio“ ekipa.

KITOS NAUJIENOS
Alytaus „Dainavos“ legionierius iš Japonijos Y. Koike: „Esu laimingas žaisdamas Alytuje“
Vasario mėnesį Yudai Koike paliko gimtuosius namus Tolimuosiuose Rytuose ir atvyko į Alytaus „Dainavos“ klubą. Tai – pirmoji 22 metų japono karjeros stotelė. Donato Vencevičiaus pripažinimą  greitai užsitarnavęs ir startinės sudėties žaidėju tapęs Y. Koike pasidalino mintimis, kaip jam sekasi Alytuje. Yudai,...
Alytaus „Dainava“ Kupiškyje užtikrintai sugrįžo į pergalių kelią
Trečiadienį Donato Vencevičiaus treniruojami Alytaus „Dainavos“ futbolininkai svečiavosi Kupiškyje, kur sužaidė atkeltas Pirmos lygos 13-ojo turo rungtynes su vietos „Kupiškio“ vienuolike. Po legionierių įvarčių desanto antrajame kėlinyje dainaviečiai nutraukė nesėkmių seriją ir iškovojo užtikrintą pergalę 6:2. Pirmasis susitikimo įvarčių sąskaitą...
Turo varžovas: išimties teise į lygą patekę „Kupiškio“ futbolininkai
Praėjusį penktadienį Vilniuje lygiosiomis sužaidę Alytaus „Dainavos“ futbolininkai trečiadienį keliaus į Aukštaitiją, kur sieks nutraukti pergalių badą. Pirmos lygos 13-ojo turo rungtynėse dainaviečiai susitiks su lygos debiutantais – „Kupiškio“ futbolininkais. Išimties teise į Pirmą lygą priimti Kupiškio miesto futbolininkai savo...