Antrosiose kontrolinėse rungtynėse skaudžiai nusileista FK „Jonavos“ ekipai

2018-02-18

Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai praėjusį šeštadienį sužaidė jau antrąsias pasiruošimo šių metų Pirmos lygos sezonui rungtynes. Daugybė Dzūkijos futbolo klubo peržiūroje dalyvaujančių žaidėjų Marijampolės ARVI manieže turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą A lygos pirmenybėms besiruošiančiai FK „Jonavos“ vienuolikei – 1:7.

Nuo pirmųjų mačo minučių iniciatyvą į savo vadžias paėmę jonaviečiai nesnaudė ir jau 15 minutę po praėjusiame sezone „Dainavoje“  žaidusio Klero Heho perdavimo pasižymėti ir komandą į priekį išvesti pavyko Ernestui Veliuliui. Kėlinio gale Alytaus „Dainavos“ siaubu tapo svečių gynėjas Marius Činikas, pridėjęs dar du įvarčius. Į pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 3:0 svečių naudai.

Antrojoje rungtynių pusėje dainaviečių žaidimas taip pat nesiklijavo. Dar du įvarčius „Jonavos“ komandai įmušė Karolis Šlikaitis, po vieną Laurynas Stonkus ir „Dainavos“ klube pernai atsiskleidęs Kleras Hehas. Vienintelį mačo įvartį Donato Vencevičiaus auklėtiniai sugebėjo įmušti rezultatui jau esant 0:7. Tai padarė ekipos peržiūroje dalyvaujantis ukrainietis.

Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo „Jonavos“ futbolininkų pergalę rezultatu 7:1.

Dzūkijos futbolo klubo sudėtyje rungtyniavo Mindaugas Strauka, Tomas Bučma, Benas Spietinis, Gustas Jarusevičius ir būrys legionierių. Antrajame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodė ir daugiau jaunųjų alytiškių bei užsieniečių, o tarp jų ir praėjusiose rungtynėse žaidęs varyininkas Martynas Matijoška.

Kitas kontrolines rungtynes alytiškiai žais artėjantį šeštadienį, kuomet Kėdainiuose išmėgins jėgas su taip pat Pirmos lygos pirmenybėms besiruošiančia Kėdainių „Nevėžio“ ekipa.

KITOS NAUJIENOS
„Šilutė“ traukiasi iš Pirmos lygos, atnaujintas pirmenybių tvarkaraštis
„Šilutės“ klubas kovo 19 d. oficialiu pranešimu informavo Lietuvos futbolo federaciją apie pagrindinės komandos pasitraukimą iš Pirmos lygos pirmenybių. Šilutės“ klubo rašte teigiama, jog šį sprendimą sąlygojo ankstesnis vietinių žaidėjų galimybių pervertinimas. Patikrinę jų jėgas viename turnyre, komandos vadovai nusprendė...
Naująjį sezoną DFK „Dainava“ pasitiks pasikeitusi
Dzūkijos futbolo klubo „Dainava“ pasiruošimo darbai artėjančiam sezonui pasiekė finišo tiesiąją. Iš pagrindų atsinaujinusiai Alytaus reprezentacinei futbolo komandai Pirmos lygos pirmenybėse atstovaus būrys naujų žaidėjų. Tarp jų – tiek perspektyvūs alytiškiai, tiek daug patirties įvairiuose Lietuvos ir užsienio klubuose sukaupę žaidėjai. NETEKTYS IR...
Tomas Bučma: „Norisi nenuvilti sirgalių“
Dzūkijos futbolo klubo naujokas Tomas Bučma futbolo pradmenis įgavo Kaune ir visą laiką atstovavo „Kauno Žalgirio“, anksčiau žinomo kaip Kauno „Spyrio“, klubui. Alytaus „Dainava“ Lietuvos jaunimo ir salės futbolo rinktinėse rungtyniavusiam 24–erių metų  saugui – tik antrasis klubas jo karjeroje. Naują...