Antrosiose kontrolinėse rungtynėse skaudžiai nusileista FK „Jonavos“ ekipai

2018-02-18

Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai praėjusį šeštadienį sužaidė jau antrąsias pasiruošimo šių metų Pirmos lygos sezonui rungtynes. Daugybė Dzūkijos futbolo klubo peržiūroje dalyvaujančių žaidėjų Marijampolės ARVI manieže turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą A lygos pirmenybėms besiruošiančiai FK „Jonavos“ vienuolikei – 1:7.

Nuo pirmųjų mačo minučių iniciatyvą į savo vadžias paėmę jonaviečiai nesnaudė ir jau 15 minutę po praėjusiame sezone „Dainavoje“  žaidusio Klero Heho perdavimo pasižymėti ir komandą į priekį išvesti pavyko Ernestui Veliuliui. Kėlinio gale Alytaus „Dainavos“ siaubu tapo svečių gynėjas Marius Činikas, pridėjęs dar du įvarčius. Į pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 3:0 svečių naudai.

Antrojoje rungtynių pusėje dainaviečių žaidimas taip pat nesiklijavo. Dar du įvarčius „Jonavos“ komandai įmušė Karolis Šlikaitis, po vieną Laurynas Stonkus ir „Dainavos“ klube pernai atsiskleidęs Kleras Hehas. Vienintelį mačo įvartį Donato Vencevičiaus auklėtiniai sugebėjo įmušti rezultatui jau esant 0:7. Tai padarė ekipos peržiūroje dalyvaujantis ukrainietis.

Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo „Jonavos“ futbolininkų pergalę rezultatu 7:1.

Dzūkijos futbolo klubo sudėtyje rungtyniavo Mindaugas Strauka, Tomas Bučma, Benas Spietinis, Gustas Jarusevičius ir būrys legionierių. Antrajame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodė ir daugiau jaunųjų alytiškių bei užsieniečių, o tarp jų ir praėjusiose rungtynėse žaidęs varyininkas Martynas Matijoška.

Kitas kontrolines rungtynes alytiškiai žais artėjantį šeštadienį, kuomet Kėdainiuose išmėgins jėgas su taip pat Pirmos lygos pirmenybėms besiruošiančia Kėdainių „Nevėžio“ ekipa.

KITOS NAUJIENOS
Toliau nepralaiminti Alytaus „Dainava“ patiesė ir NFA ekipą
Antradienį Alytaus DFK „Dainava“ namuose priėmė svečius iš laikinosios sostinės – Nacionalinės futbolo akademijos futbolininkus. Jaunieji šalies talentai lengvai nepasidavė ir patampė Alytaus miesto stadione susirinkusių žiūrovų nervus. Ketvirtąją pergalę iš eilės dainaviečiai iškovojo vieninteliu įvarčiu 72 minutę. Tik 11-ąją...
Turo varžovas: Alytuje lankysis jaunieji NFA futbolininkai
Jau rytoj, antradienį, Donato Vencevičiaus treniruojama DFK „Dainava“ pasirodys ant Alytaus miesto stadiono vejos, kur jų lauks jaunųjų Kauno NFA futbolininkų iššūkis. 8-erių nepralaimėtų rungtynių seriją sieksiantys pratęsti dainaviečiai ruošiasi svarbiausiai sezono daliai. Galingai pirmenybes pradėję ir iškovoję tris pergales paeiliui Kauno...
Lemiamą sezono dalį dainaviečiai pradėjo pergale Telšiuose
Penktadienį Alytaus DFK „Dainavos“ svečiavosi Telšiuose, kur po beveik mėnesio pertraukos sugrįžo į Pirmos lygos batalijas ir 22 turo rungtynėse susitiko su vietos „Džiugo“ vienuolike. Puikiai antrąjį kėlinį sužaidę Donato Vencevičiaus auklėtiniai nepaliko jokių vilčių tiesioginiams konkurentams dėl medalių ir išsivežė...