Uždarose kontrolinėse rungtynėse – pirmoji dainaviečių pergalė

Vasario 21 dieną LFF I lygos pirmenybėms besiruošianti Alytaus DFK „Dainava“ sužaidė trečiąsias kontrolines rungtynes. Alytaus apskrities futbolo federacijos stadione dainaviečių laukė Utenos „Utenio“ iššūkis. Visų rungtynių metu eksperimentavę „Dainavos“ futbolininkai iškovojo pergalę rezultatu 2:1.

DFK „Dainavos“ vyriausiasis treneris Donatas Vencevičius rungtynėms paruošė dvi skirtingas, tačiau panašaus pajėgumo sudėtis.

Pirmajame kėlinyje į aikštę „Dainavos“ gretose išbėgo peržiūroje dalyvaujantys legionieriai, po traumos atsigaunantis Linas Savastas, Mindaugas Strauka ir iš „Jonavos“ į klubo peržiūrą atvykęs Artūras Rocys. Pirmoje kėlinio pusėje žaidimas buvo apylygis, tačiau pirmiesiems pasižymėti pavyko „Dainavos“ futbolininkams. 20 minutę įvartį įmušė ukrainietis Dmitrij Zaicev. Po dainaviečių įvarčio „Utenis“ perėmė iniciatyvą, pradėjo spausti šeimininkus ir kėlinio gale pelnė išlyginamąjį įvartį.

Antroje rungtynių pusėje Dzūkijos futbolo klubo vyriausiasis treneris į aikštę išleido Beną Spietinį, Renaldą Stankevičių, Tomą Bučmą ir daug vietinio jaunimo. Jau nuo pirmųjų kėlinio minučių dainaviečiai pradėjo daugiau kontroliuoti kamuolį bei spausti varžovus. Tai jau labai greitai davė vaisių – įvartį kėlinio pradžioje pelnė trenerio V. Sinkevičiaus auklėtinis. Antrajame kėlinyje Utenos „Utenis“ pasižymėti turėjo tik vieną galimybę, kai neatidžiai sužaidęs „Dainavos“ vartininkas kamuolį perdavė tiesiai varžovų puolėjui.

Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo pirmąją „Dainavos“ pergalę kontrolinių rungtynių cikle.

Rungtynių metu peties traumą patyrė Mindaugas Strauka. Saugo būklė paaiškės atlikus išsamesnius tyrimus. Taip pat „Dainavai“ vis dar padėti negalėjo alytiškis Lukas Baranauskas. Problemų su sveikata turinčio puolėjo aikštėje neišvysime ir artimiausiu metu.