DFK „Dainava“ pasiruošimo etape pasiekė antrąją pergalę

Kovo 7 dieną, trečiadienį, Pirmos lygos sezonui besiruošiantys Alytaus „Dainavos“ futbolininkai sužaidė dar vienas kontrolines rungtynes. Šįsyk Alytaus apskrities futbolo federacijos dirbtinės dangos aikštėje mestas iššūkis Kėdainių „Nevėžio“ ekipai. Po sėkmingo antrojo kėlinio alytiškiai tvirtai įrodė savo pranašumą ir iškovojo pergalę – 3:1.

Pirmiesiems įsiveržti į priekį pavyko Kėdainių „Nevėžio“ ekipai, kuomet svečių puolėjas Aretas Gėgžna sėkmingai nuginklavo Alytaus „Dainavos“ vartų sargą Martyną Matijošką.

Praleistas įvartis prabudino alytiškius ir antrajame kėlinyje šie svečiams atseikėjo net 3 įvarčius. Dvejais įvarčius prie „Dainavos“ pergalės prisidėjo klubo peržiūroje dalyvaujantis puolėjas iš Brazilijos Victor Hugo, vieną kartą pasižymėti pavyko jaunajam Alytaus futbolo mokyklos auklėtiniui Eimantui Sinkevičiui.

Artimiausias kontrolines rungtynes Donato Vencevičiaus auklėtiniais žais šį šeštadienį, kuomet išvykoje išbandys jėgas su Kauno „Stumbro“ vienuolike. Rungtynių NFA stadione pradžia – 13 valandą.