Alytaus „Dainava“ pratęsė pergalių seriją Pirmoje lygoje

Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkai antradienį namuose atkeltose pirmojo turo rungtynėse priimė „Trakų B“ ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės LFF Pirmos lygos pirmenybėse. Po 18-mečio Emanuelio Puzakino įvarčio nulėmusio alytiškių pergalių, dainaviečiai pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą.

Rungtynes su Trakai B“ ekipa dainaviečiai pradėjo spausdami varžovus ir per pirmąsias rungtynių minutes turėjo begalę progų, tačiau puikiai vartuose žaidęs trakiečių vartininkas Ignas Plūkas ne vieną kartą gelbėjo savo komandą. Tuščius vartus jaunieji Trakų futbolininkai sugebėjo išsaugoti tik iki 18 mačo minutės. Puikiu smūgiu iš dešiniojo krašto alytiškis Emanuelis Puzakinas išvedė „Dainavą“ į priekį – 1:0! Po įvarčio dainaviečiai turėjo dar ne vieną puikią progą, tačiau padidinti persvaros nepavyko.

Antrajame kėlinyje sausakimšame Alytaus dirbtinės dangos stadione susirinkę žiūrovai išvydo pasyvesnį futbolą, tačiau aikštėje ir toliau dominavo „Dainavos“ futbolininkai. 67-ają rungtynių minutę po grubios pražangos antra geltona kortele buvo nubaustas Trakų komandos žaidėjas, o dešimtyje likusiems trakiečiams taip ir nepavyko sukurti nieko pavojingo. Teisėjo švilpukas paskelbė trečiąją dainaviečių pergalę.

Artimiausias rungtynes „Dainavos“ futbolininkai žais šeštadienį, Alytaus dirbtinės dangos stadione, kur egzaminuos lygos autsaiderius Klaipėdos „Koralo“ futbolininkus. Mačo pradžia – 17 valandą. Įėjimas nemokamas.

Alytaus DFK „Dainava“ – FK „Trakai B“ 1:0 (1:0)