Legionieriaus įvartis padovanojo „Dainavai“ pergalę Gargžduose

Penktadienį Donato Vencevičiaus vadovaujami Alytaus DFK „Dainavos“ auklėtiniai Gargžduose pergalingai užbaigė trejas rungtynes besitęsusį išvykų maratoną. Dainaviečiai po komandos legionieriaus Kiril Morozov įvarčio antrajame kėlinyje iškovojo pergalę minimaliu rezultatu 1:0.

Pirmasis kėlinys pasižymėjo šeimininkų pavojingomis atakomis. „Bangos“ ekipą į priekį išvesti mėginęs Algimantas Bačianskis 15 minutę nesėkmingai patikrino „Dainavos“ vartininko Martyno Matijoškos reakciją. Dzūkijos futbolo klubo vartų sargui iššūkį priimti teko ir 38 minutę, kuomet po abejotinos Artūro Rocio pražangos „Dainavos“ baudos aikštelėje buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Šeimininkų kapitono Karolio Urbaičio bandymą išvesti komandą į priekį sužlugdė M. Matijoška, sėkmingai atspėjęs ir atrėmęs paskirtą baudinį.

Už neišnaudotas progas Gargždų „Banga“ buvo nubausta antrojo kėlinio pradžioje. 53 minutę Alytaus „Dainava“ surengė kontrataką ir po japono Yudai Koike perdavimo rusui Kiril Morozov, pastarasis surengė reidą į „Bangos“ vartininko aikštelę bei, suklaidinęs kelis priešininkus, pasiuntė kamuolį į vartus.

Tolimesni šeimininkų bandymai atstatyti pusiausvyrą baigdavosi „Dainavos“ gynėjų gniaužtuose. 78 minutę gargždiškių reikalai dar labiau komplikavosi, kai už antrąją geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas K.Urbaitis. Tačiau rezultatas nepakito ir dainaviečiai įsirašė jau šeštąją sezono pergalę Pirmoje lygoje.

Su 20 taškų Alytaus DFK „Dainava“ ir toliau išlieka vienvalde lygos lydere.

Artimiausiose rungtynėse dainaviečiai sugrįš ir pirmą kartą šį sezoną stos ant Alytaus miesto stadiono vejos. Pirmasis išbandymas – ketvirtadienį, 19 valandą, kuomet dainaviečiai lauks akistata su Telšių „Džiugo“ futbolininkais.

Gargždų „Banga“ – Alytaus DFK „Dainava“ 0:1 (0:0)