Sugrįžimas į Alytaus miesto stadioną pažymėtas pirmąja sezono nesėkme

Ketvirtadienį Alytaus DFK „Dainava“ sugrįžo į Alytaus miesto stadioną ir 9-ojo turo rungtynėse priėmė Telšių „Džiugo“ vienuolikę. Atkaklioje kovoje nugalėtoją nulėmė vienintelis svečių įvartis antrojo kėlinio viduryje – 1:0 pergalę išsivežė telšiškiai.

Pirmame kėlinyje tiek dzūkų, tiek žemaičių ekipos žaidė apylygį žaidimą, tiesa, aštresnių progų sukūrė gausiai savų sirgalių palaikomi alytiškiai, o tarp jų – 22-ąjį gimtadienį šventęs DFK „Dainava“ legionierius iš Kolumbijos Sebastian Vasquez.

Antroji dvikovos dalis pradėjo pavojingomis atakomis prie abiejų komandų vartų. Iš pradžių tai padarė S.Vasquez ir Yudai Koike, be atsakymo neliko iš Telšių „Džiugo“ puolėjai.

70 minutę į priekį išsiveržė telšiškiai. Po komandos draugo perdavimo, sėkmingai Alytaus „Dainavos“ vartininką nuginklavo „Džiugo“ saugas Benas Anisas.

84 min. Donato Vencevičiaus auklėtiniai susikūrė progą rezultatą išlyginti, tačiau pritrūko sėkmės. O per likusį susitikimo laiką rezultatas nepasikeitė ir alytiškiams teko pripažinti pirmąjį sezono pralaimėjimą.

Po 9 turų Alytaus „Dainava“ su 20 taškais smuktelėjo į antrąją Pirmos lygos turnyro lentelės poziciją, į priekį praleidę „Panevėžio“ ekipą.

Artimiausias rungtynes alytiškiai žais pirmadienį, Žagarės miesto stadione, kur LFF taurės šešioliktfinalio rungtynėse priims Joniškio „Saned“ futbolininkų iššūkį. Po jų – birželio 3 dieną, sekmadienį, Alytaus „Dainava“ namuose susitiks su „Utenio“ vienuolike. Rungtynių miesto stadione pradžia – 17 valandą.

Alytaus DFK „Dainava“ – Telšių FC „Džiugas“ 0:1 (0:0)