Besivejančiųjų vaidmenyje atsidūrę dainaviečiai nusileido ir „Pakruojo“ ekipai

Sekmadienį Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ Pirmos lygos 11-ojo turo rungtynėse Alytuje priėmė turnyro lentelės kaimynus – „Pakruojo“ futbolininkus. Pirmajame kėlinyje svečius į priekį paleidę dainaviečiai kovojo iki paskutinės minutės, tačiau pergalę rezultatu 3:2 išsivežė pakruojiškiai.

Susitikimą Alytaus miesto stadione kiek aktyviau pradėjo svečiai, surengę keletą reidų link „Dainavos“ vartų ir įgiję nežymią kamuolio kontrolę. Įsiveržti į priekį „Pakruojo“ futbolininkams pavyko kėlinio viduryje, kai 24 minutę Martyno Matijoškos ginamus vartus nuginklavo Mantas Kazilionis.

Vos po poros minučių rezultatą savo naudai padvigubino ir kamuolį į dainaviečių vartus pasiuntė „Pakruojo“ legionierius Maksym Pyrohov – 0:2.

Pertraukos metu vyriausiojo trenerio Donato Vencevičiaus nurodymų išklausę „Dainavos“ futbolininkai į aikštę sugrįžo kardinaliai pasikeitę. Nuo pat pirmų antrojo kėlinio minučių iniciatyvą į savo pusę susigrąžinę dainaviečiai kūrė progą po progos. Bandymai nenuėjo veltui ir 52 minutę Igno Graževičiaus perdavimu pasinaudojęs DFK „Dainavos“ puolėjas Victor Hugo sušvelnino pakruojiškių pranašumą – 1:2.

Sugrįžusią intrigą 57 minutę prigesino „Pakruojo“ puolėjas Vaidas Viktoravičius, pasinaudojęs dainaviečių spraga gynyboje ir sugrąžinęs savo komandai dviejų įvarčių persvarą.

Alytiškiai nenuleido rankų ir kovojo iki paskutinės sekundės. Pirmąją pridėto laiko minutę dar kartą rezultatą sušvelnino DFK „Dainavos“ gynėjas Benas Spietinis – 2:3. Deja, jonaviečio įvartis buvo paskutinis ir alytiškiams teko pripažinti dar vieną pralaimėjimą.

Šiose rungtynėse dainaviečiams padėti negalėjo praėjusiame ture raudonomis kortelėmis nubausti Artūras Rocys ir Sebastian Vasquez bei vis dar traumą besigydantis alytiškis Gustas Jarusevičius.

Tai buvo trečiasis iš eilės Alytaus „Dainavos“ pralaimėjimas namuose. Savo sąskaitoje turėdami 20 taškų, kartu su Kėdainių „Nevėžiu“ ir Utenos „Utenio“ dainaviečiai dalinasi 4-6 vietas pozicijas. Lyderių gretas užima „Panevėžio“ ir Gargždų „Bangos“ ekipos, surinkusius po 24 taškus.

Artimiausias rungtynes Alytaus „Dainavos“ futbolininkai žais birželio 15 d., penktadienį, kuomet išvykoje priims „Vilniaus Vyčio“ iššūkį. Mačo LFF stadione pradžia – 19 val.

Alytaus DFK „Dainava“ – FC „Pakruojis“ 2:3 (0:2)
Alytaus miesto stadionas, 500 žiūrovų
Teisėjai – M. Jackus, M. Mirauskas, D. Raudys
Įvarčiai: 24′ M. Kazilionis, 26′ M. Pyrohov, 57′ V. Viktoravičius (Pakruojis); 52′ V. Hugo, 90+1′ B. Spietinis (Dainava)
Įspėjimai: 69′ G. Zaborskis, 75′ R. Lekiatas (Pakruojis); 72′ K. Morozov, 75′ E. Puzakinas (Dainava)
DFK „Dainava” sudėtis: M. Matijoška, R. Banevičius, K. Morozov, I. Graževičius (70′ H. Biekša), L. Savastas (58′ A. Žigas), Y. Koike, O. Lukošiūnas, B. Spietinis, E. Puzakinas (77′ L. Marcinkevičius), T. Bučma (81′ L. Genevičius), V. Hugo.