Sudėtį atnaujinusi Alytaus „Dainava“ nusileido Suvalkų „Wigry“ vienuolikei

Antradienį Alytuje viešėjo gerai pažįstami kaimynai iš Lenkijos – Suvalkų „Wigry“ futbolininkai. Išnaudodami pertrauką tarp rungtynių ir besiruošdami antrajai sezono pusei atsinaujinę dainaviečiai kontrolinėse rungtynėse Alytaus miesto stadione rezultatu 0:2 nusileido svečiams.

Rungtynes Alytaus „Dainava“ pradėjo neįprastos sudėties: M. Matijoška, B. Spietinis, A. Rocys, T. Bučma, K. Morozov, R. Banevičius, I. Graževičius, S. Vasquez, „Trakams“ priklausantis alytiškis Ignas Baranauskas bei du gruzinai – gynėjas Mindia Shkubuliani ir puolėjas David Makharadze, praeitą sezoną gynęs „Jonavos“ garbę.

Atviras abiejų komandų žaidimas pirmajame kėlinyje padovanojo ne vieną pavojingą progą. Tačiau savo progas geriau išnaudoti pavyko antrajai pagal pajėgumą Lenkijos futbolo lygai besiruošiantiems Suvalkų „Wigry“ futbolininkams. Svečiai į priekį įsiveržė po įvarčių 36 ir 38 minutėmis, kurie ir nulėmė mačo baigtį – lenkų pergalę rezultatu 2:0.

Antrajame kėlinyje Donato Vencevičiaus Alytaus „Dainavos“ sudėtis tapo dar labiau eksperimentinė. Be nuolatinių startinės sudėties žaidėjų Victor Hugo ir Oskaro Lukošiūno, ant Alytaus stadiono vejos pasirodė jau minėtųjų „Trakų“ marškinėlius vilkėjęs alytiškis Martynas Vasiliauskas, Didžiosios Britanijos atstovai Josh Burrowes ir Anhwar Tranwest bei sugrįžęs FA „Dainavos“ auklėtinis Paulius Golubickas. DFK „Dainavos“ peržiūroje dalyvaujančių žaidėjų ateitis spręsis vasaros pertraukos metu.

Taip pat Alytaus „Dainava“ atsisveikino ir su keletu futbolininkų. Klubą dėl asmeninių priežasčių paliko ir atgal į Ukrainą patraukė puolėjas Dmytro Zaitsev, spėjęs pasižymėti 5 įvarčiais. DFK „Dainavos“ gretose daugiau nebeišvysime vienerias rungtynes sužaidusio japono Asahi Watanabe ir klubo vidines taisykles pažeidusio legionieriaus iš Prancūzijos Eba Moudio Ebosse Timba.

Artimiausias rungtynes „Dainavos“ futbolininkai žais šį sekmadienį, kuomet LFF Taurės aštuntfinalio rungtynėse išvykoje susitiks su Elektrėnų „Versmės“ vienuolike. Mačo Elektrėnų miesto stadione pradžia – 13 valandą. Po šių rungtynių seks vasaros pertrauka, o Pirmos lygos batalijas dainaviečiai pratęs liepos 29 dieną.