Alytaus „Dainava“ nutraukė nesėkmių namuose seriją

Po daugiau nei mėnesio pertraukos Donato Vencevičiaus treniruojami DFK „Dainavos“ futbolininkai sugrįžo į Alytaus miesto stadioną. Dainaviečiams pagaliau pavyko nutraukti pergalių namuose badą ir iškovoti pergalę 2:0 prieš Kauno „Stumbro B“ vienuolikę.

Pirmus du smūgius iš baudos aikštelės kauniečių ekipos vartininkas atrėmė, o trečiasis grėsmingiausias dzūkų mėginimas pasižymėti buvo vainikuotas įvarčiu. Jį 15 minutę įmušė liepos mėnesį į „Dainavą“ atvykęs legionierius iš Sakartvelo David Makaradze – 1:0!

28 minutę Alytaus „Dainavos“ futbolininkai vėl grasino Kauno komandai, o 31 minutę savo šansu pasinaudojo ir linkėjimus į gimtąją Kolumbiją pasiuntė Sebastian Vasquez – 2:0!

Nuo antrosios susitikimo dalies į dainaviečių sudėtį įsiliejo naujokas iš Ukrainos Vitaliy Kudryk, pakeitęs po antrojo įvarčio šventimo geltoną kortelę „užsidirbusį“ S. Vasquez.

68 min. pirmojo Alytaus „Dainavos“ įvarčio autorių D. Makaradzę pakeitė jo tautietis, dar vienas DFK „Dainavos“ debiutantas Mindia Shkubuliani.

70 min. komandos vėl gavo atokvėpio minutę, o jau 75 min. alytiškių treneris parengė dar vieną keitimą – vietoje R. Banevičiaus aikštėn įbėgo kitas alytiškis, sezono pradžioje puikiai užsirekomendavęs, po traumos atsigavęs Gustas Jarusevičius. Jis jau pirmosios atakos metu vos nepramušė „Stumbro“ vartų sargo ir uždirbo kampinį.

Per teisėjų pridėtas 3 papildomas minutes rezultatas nepasikeitė – 2:0.

DFK „Dainava“ nutraukė pergalių Alytaus miesto stadione badą ir su 28 taškais pakilo į trečią Pirmos lygos turnyro lentelės vietą. Kitas rungtynes alytiškiai žais išvykoje, kur rugpjūčio 10 d., penktadienį, mes iššūkį pirmenybių lyderiui – „Panevėžiui“. Į Alytų „Dainava“ vėl sugrįš rugpjūčio 17 d., kai susitiks su „Žalgirio B“ vienuolike.

Alytaus DFK „Dainava“ – Kauno FC „Stumbras“ 2:0 (2:0)