„Dainava“ rungtynių pabaigoje palaužė „Žalgirio“ dublerius

2018-08-17

Penktadienį Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ Pirmos lygos 17 turo rungtynėse namuose priėmė svečius iš sostinės – Vilniaus „Žalgirio B“ futbolininkus. Po įtemptos kovos dainaviečiai įveikė vilniečius minimaliu rezultatu 1:0. Pergalingu įvarčiu DFK „Dainavos“ gretose debiutavo legionierius iš Ukrainos Vitaliy Kudryk.

Pirmame kėlinyje abi komandos demonstravo apylygę kovą, o rezultatyvių situacijų nė viena ekipa nesusikūrė.

Pirmoje rungtynių dalyje bene labiausiai įsiminė situacija, kai žalgiriečių saugas Tomas Klaudijus Tamašauskas po žaidybinės situacijos atsidūrė ant vejos ir savo jėgomis pakilti nesugebėjo. Žaidėjas iš aikštės buvo išneštas ant neštuvų ir išvežtas į ligoninę.

Antrajame kėlinyje kamuolio kontrolę į savo pusę perėmė šeimininkai Alytaus „Dainavos“ futbolininkai. Tačiau dažnos alytiškių atakos baigdavosi sėkmingu „Žalgirio B“ vartininko Armanto Vitkausko ar gynėjų grandies žaidimu.

Visgi 81 minutę spraga žalgiriečių gynyboje pasinaudojo „Dainavos“ legionierius iš Ukrainos Vitaliy Kudryk, apėjęs kelis „Žalgirio B“ gynėjus ir pergudravęs vilniečių vartininką išvedė dainaviečius į priekį – 1:0!

Per likusį rungtynių laiką alytiškiai sukūrė dar keletą pavojingų atakų prie svečių vartų, tačiau galutinis teisėjo švilpukas užfiksavo „Dainavos“ pergalę.

Po 9-osios sezono pergalės dainaviečiai su 32 taškais bent laikinai pakilo į trečiąją Pirmos lygos turnyro lentelės vietą. Lygos lyderiais išlieka Gargždų „Bangos“ ir „Panevėžio“ ekipos, turo rungtynes žaisiančios šį savaitgalį.

Artimiausias rungtynes Alytaus DFK „Dainava“ žais rugpjūčio 26 d., kitą sekmadienį, kuomet išvykoje susitikus su lygos autsaideriu Klaipėdos „Koralu“.

DFK „Dainava“ sudėtis: M. Matijoška, I. Baranauskas, B. Spietinis, L. Savastas, T. Bučma, D. Makaradze, T. Vitukynas (72′ M. Shkubuliani), M. Vasiliauskas (78′ A. Žigas), O. Lukošiūnas, R. Banevičius, V. Kudryk.

FOTOGALERIJA

PIRMAS KĖLINYS

ANTRAS KĖLINYS

KITOS NAUJIENOS
Alytaus meras sutiko padėti DFK „Dainavai“
Antradienį naujieji DFK „Dainavos“ klubo vadovai kartu su Lietuvos futbolo federacijos valdyba ir „Dzūkų Tankų“ atstovais apsilankė Alytaus miesto savivaldybėje. Susitikime su Dzūkijos sostinės meru Vytautu Grigavičiumi ir miesto tarybos nariais buvo aptartos Dzūkijos futbolo klubo perspektyvos rungtyniauti A lygoje. Susitikime buvo kalbėta...
Naujo sezono kontūrai - LFF vadovų, Alytaus mero ir klubo atstovų susitikimas bei galimybė pasirodyti A lygoje
Antradienį į Alytų atvyksta LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. Čia jie susitiks su miesto meru Vytautu Grigaravičiumi, klubo vadovais ir fanų bendruomene. Susitikimo tikslas - aptarti klubo galimybes ateinantį sezoną pasitikti Lietuvos futbolo A lygoje. Lapkričio mėnesį prasidėjo...
LFF apdovanojimų šventė vainikavo 2018 metų sezoną
Praėjusį ketvirtadienį Kėdainių arenoje praūžė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) bendruomenės šventė, kurioje buvo apdovanotos 2018 metais LFF organizuotuose turnyruose geriausiai pasirodžiusios komandos ir kiti bendruomenės nariai. Geriausiuosius renginyje sveikino ir apdovanojo LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir LFF generalinis sekretorius Edgaras...