Pakoreguotas „Dainavos“ likusio sezono tvarkaraštis

2018-08-20

Dzūkijos futbolo klubui „Dainava“ patekus į „SHARP“ LFF taurės ketvirtfinalio etapą, pasikeitė dvejų Pirmos lygos rungtynių datos. Taip pat paaiškėjo, kada dainaviečiai stos į kovą taurės rungtynėse išvykoje su Gargždų „Banga“.

„SHARP“ LFF taurės ketvirtfinalio etapo rungtynės tarp Gargždų „Bangos“ ir Alytaus DFK „Dainavos“ bus žaidžiamos rugsėjo 1 d., šeštadienį, 13 valandą, Gargždų miesto stadione.

To pasekoje, buvo nukeltos dvejos dainaviečių Pirmos lygos rungtynės.

LFF I lygos pirmenybių 19 turo rungtynės tarp Alytaus „Dainavos“ ir Kėdainių „Nevėžio“, kurios turėjo būti žaidžiamos rugpjūčio 31 d., bus žaidžiamos spalio 10 d., trečiadienį, 18.30 val., Alytaus miesto stadione.

LFF I lygos pirmenybių 21 turo rungtynės tarp Alytaus „Dainavos“ ir Gargždų „Bangos“, kurios turėjo būti žaidžiamos rugsėjo 16 d., bus žaidžiamos spalio 17 d., trečiadienį, 18.30 val., Alytaus miesto stadione.

Artimiausias rungtynes dainaviečiai žais šį sekmadienį, kuomet išvykoje stos į kovą su lygos autsaideriais – „Koralo“ futbolininkais. Susitikimo Klaipėdos miesto stadione pradžia – 17 valandą.

Visą Alytaus „Dainavos“ sezono tvarkaraštį galite rasti ČIA.

KITOS NAUJIENOS
Alytaus meras sutiko padėti DFK „Dainavai“
Antradienį naujieji DFK „Dainavos“ klubo vadovai kartu su Lietuvos futbolo federacijos valdyba ir „Dzūkų Tankų“ atstovais apsilankė Alytaus miesto savivaldybėje. Susitikime su Dzūkijos sostinės meru Vytautu Grigavičiumi ir miesto tarybos nariais buvo aptartos Dzūkijos futbolo klubo perspektyvos rungtyniauti A lygoje. Susitikime buvo kalbėta...
Naujo sezono kontūrai - LFF vadovų, Alytaus mero ir klubo atstovų susitikimas bei galimybė pasirodyti A lygoje
Antradienį į Alytų atvyksta LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. Čia jie susitiks su miesto meru Vytautu Grigaravičiumi, klubo vadovais ir fanų bendruomene. Susitikimo tikslas - aptarti klubo galimybes ateinantį sezoną pasitikti Lietuvos futbolo A lygoje. Lapkričio mėnesį prasidėjo...
LFF apdovanojimų šventė vainikavo 2018 metų sezoną
Praėjusį ketvirtadienį Kėdainių arenoje praūžė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) bendruomenės šventė, kurioje buvo apdovanotos 2018 metais LFF organizuotuose turnyruose geriausiai pasirodžiusios komandos ir kiti bendruomenės nariai. Geriausiuosius renginyje sveikino ir apdovanojo LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir LFF generalinis sekretorius Edgaras...