Pakoreguotas „Dainavos“ likusio sezono tvarkaraštis

2018-08-20

Dzūkijos futbolo klubui „Dainava“ patekus į „SHARP“ LFF taurės ketvirtfinalio etapą, pasikeitė dvejų Pirmos lygos rungtynių datos. Taip pat paaiškėjo, kada dainaviečiai stos į kovą taurės rungtynėse išvykoje su Gargždų „Banga“.

„SHARP“ LFF taurės ketvirtfinalio etapo rungtynės tarp Gargždų „Bangos“ ir Alytaus DFK „Dainavos“ bus žaidžiamos rugsėjo 1 d., šeštadienį, 13 valandą, Gargždų miesto stadione.

To pasekoje, buvo nukeltos dvejos dainaviečių Pirmos lygos rungtynės.

LFF I lygos pirmenybių 19 turo rungtynės tarp Alytaus „Dainavos“ ir Kėdainių „Nevėžio“, kurios turėjo būti žaidžiamos rugpjūčio 31 d., bus žaidžiamos spalio 10 d., trečiadienį, 18.30 val., Alytaus miesto stadione.

LFF I lygos pirmenybių 21 turo rungtynės tarp Alytaus „Dainavos“ ir Gargždų „Bangos“, kurios turėjo būti žaidžiamos rugsėjo 16 d., bus žaidžiamos spalio 17 d., trečiadienį, 18.30 val., Alytaus miesto stadione.

Artimiausias rungtynes dainaviečiai žais šį sekmadienį, kuomet išvykoje stos į kovą su lygos autsaideriais – „Koralo“ futbolininkais. Susitikimo Klaipėdos miesto stadione pradžia – 17 valandą.

Visą Alytaus „Dainavos“ sezono tvarkaraštį galite rasti ČIA.

Sugrįžimas į miesto stadioną paženklintas nesėkme
Rungtynės Alytuje sutraukė rekordinę šiam Pirmos lygos sezonui auditoriją. Alytiškiai pasiilgo futbolo, o gausiai susirinkę sirgaliai laukė savo komandos pergalės ir dar vieno žingsnio į lyderių gretas. Deja, šiuos planus teko atidėti kitam kartui. Jau rungtynių pradžia parodė, kad kauniečiai...
7-as turas. Dainaviečiai sugrįžta namo
Pirmos lygos sezonas įsibėgėjo, rungtynės veja rungtynes, o ateinantį savaitgalį mūsų laukia dar viena futbolo „porcija“. Nesvarbių rungtynių nebus - kovos vyksta visuose turnyrinės lentelės aukštuose, o mums nuo to – tik įdomiau! Penktadienis, 05.10, 18:30, Kupiškio miesto stadionas. „Kupiškis”...
Išvykų maratonas Šiauliuose baigtas užtikrinta pergale
Trečiadienį Alytaus DFK „Dainava“ svečiavosi Šiauliuose, kur priėmė futbolo akademijos „Šiauliai“ futbolininkų iššūkį. Nepabūgę puikiai sezoną pradėjusių šiauliečių, dainaviečiai įrodė savo pranašumą rezultatu 3:1 ir pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą. Aikštės šeimininkai FA „Šiauliai“ šiame mače į priekį išsiveržė...