Alytaus „Dainava“ atsisveikino su dviem futbolininkais

2018-08-21

Artėjant lemiamoms sezono kovoms – permainos Alytaus DFK „Dainavos“ sudėtyje. Dzūkijos futbolo klubo gerbėjai šį sezoną daugiau nebeišvys saugo Artūro Rocio ir legionieriaus iš Rusijos Kiril Morozov.

Pastarasis patraukė atgal į Rusiją, kur gins trečiojoje pagal pajėgumą lygoje besivaržančios Omsko „Irtysh“ ekipos garbę. Nuo šio sezono pradžios prisijungęs saugas K. Morozov Alytaus „Dainavoje“ sužaidė 16 rungtynių ir pasižymėjo 2 įvarčiais.

Taip pat DFK „Dainava“ atsisveikino ir su gynėju A. Rociu. Raudonai mėlynų gretose jonavietis sužaidė 17 rungtynių.

Kiek anksčiau nuomos pagrindais Pirmoje lygoje rungtyniaujančiai „Kupiškio“ ekipai buvo paskolinti brazilas Victor Hugo ir japonas Yudai Koike.

Ekipą palikusių žaidėjų netektį užkamšyti padės nauji futbolininkai.

Alytaus „Dainavą“ tarpsezoniu papildė ir sėkmingai rungtyniauja „Trakų“ ekipos garbę gynę alytiškiai Martynas Vasiliauskas ir Ignas Baranauskas. Į gimtąjį Alytų iš Olandijos sugrįžo saugas Titas Vitukynas. Dzūkijos futbolo klubo puolėjų grandį sustiprino ir legionierius iš Ukrainos – Vitaliy Kudryk, jau spėjęs pasižymėti pergalingu įvarčiu rungtynėse prieš „Žalgirį B“.

Kaip jau buvo skelbta, Alytaus „Dainavos“ marškinėlius vilkės ir du futbolininkai iš Sakartvelo: gynėjas Mindia Shkubuliani ir saugas David Makaradze.

Pagrindinei komandai padės ir jaunieji B ekipos futbolininkai: Lukas Genevičius, Martynas Gargasas, Nedas Labukas ir Armantas Žigas.

Atsinaujinusią „Dainavos“ sudėtį galite rasti ČIA.

KITOS NAUJIENOS
FA „Dainava“ sezoną baigė pergale ir bronzos medaliais
Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ auklėtiniai sezoną baigė pergale 1:0 prieš Vilniaus „Žalgirį“ ir iš šios komandos, prieš susitikimą turėjusios tašku daugiau, išplėšė medalius. Tai – Lietuvos jaunių elitinės lygos „Sharp“ U-19 čempionato bronza. Šį apdovanojimą dainaviečiai pelnė antrus metus iš eilės. Pergalingą...
EJL Savaitės žaidėjas R. Banevičius: „Šis sezonas buvo neįprastas“
Likus paskutiniam SHARP Elitinės jaunių lygos turui sirgalius prikaustys lemiamas mūšis dėl medalių. Alytiškis Renatas Banevičius su FA „Dainavos“ komanda padarė viską, kad dvikovoje su „Žalgiriu“ spręstųsi EJL U19 diviziono trečios vietos likimas. 18-metis saugas pelnė EJL Savaitės žaidėjo titulą,...
Su DFK „Dainava“ neatsisveikinęs D. Vencevičius: „Tokio palaikymo Alytuje nesitikėjau“
„Laikas pailsėti, kad išvalius galvą su geromis nuotaikomis grįžtume į darbus“, – praėjusį šeštadienį po antrųjų pereinamųjų rungtynių kalbėjo Alytaus „Dainavos“ strategas Donatas Vencevičius. Jo vadovaujama komanda, kuri Pirmoje lygoje liko per tašką nuo nugalėtojų titulo, žaidė dvejas rungtynes dėl...