Alytaus „Dainava“ atsisveikino su dviem futbolininkais

2018-08-21

Artėjant lemiamoms sezono kovoms – permainos Alytaus DFK „Dainavos“ sudėtyje. Dzūkijos futbolo klubo gerbėjai šį sezoną daugiau nebeišvys saugo Artūro Rocio ir legionieriaus iš Rusijos Kiril Morozov.

Pastarasis patraukė atgal į Rusiją, kur gins trečiojoje pagal pajėgumą lygoje besivaržančios Omsko „Irtysh“ ekipos garbę. Nuo šio sezono pradžios prisijungęs saugas K. Morozov Alytaus „Dainavoje“ sužaidė 16 rungtynių ir pasižymėjo 2 įvarčiais.

Taip pat DFK „Dainava“ atsisveikino ir su gynėju A. Rociu. Raudonai mėlynų gretose jonavietis sužaidė 17 rungtynių.

Kiek anksčiau nuomos pagrindais Pirmoje lygoje rungtyniaujančiai „Kupiškio“ ekipai buvo paskolinti brazilas Victor Hugo ir japonas Yudai Koike.

Ekipą palikusių žaidėjų netektį užkamšyti padės nauji futbolininkai.

Alytaus „Dainavą“ tarpsezoniu papildė ir sėkmingai rungtyniauja „Trakų“ ekipos garbę gynę alytiškiai Martynas Vasiliauskas ir Ignas Baranauskas. Į gimtąjį Alytų iš Olandijos sugrįžo saugas Titas Vitukynas. Dzūkijos futbolo klubo puolėjų grandį sustiprino ir legionierius iš Ukrainos – Vitaliy Kudryk, jau spėjęs pasižymėti pergalingu įvarčiu rungtynėse prieš „Žalgirį B“.

Kaip jau buvo skelbta, Alytaus „Dainavos“ marškinėlius vilkės ir du futbolininkai iš Sakartvelo: gynėjas Mindia Shkubuliani ir saugas David Makaradze.

Pagrindinei komandai padės ir jaunieji B ekipos futbolininkai: Lukas Genevičius, Martynas Gargasas, Nedas Labukas ir Armantas Žigas.

Atsinaujinusią „Dainavos“ sudėtį galite rasti ČIA.

KITOS NAUJIENOS
Toliau nepralaiminti Alytaus „Dainava“ patiesė ir NFA ekipą
Antradienį Alytaus DFK „Dainava“ namuose priėmė svečius iš laikinosios sostinės – Nacionalinės futbolo akademijos futbolininkus. Jaunieji šalies talentai lengvai nepasidavė ir patampė Alytaus miesto stadione susirinkusių žiūrovų nervus. Ketvirtąją pergalę iš eilės dainaviečiai iškovojo vieninteliu įvarčiu 72 minutę. Tik 11-ąją...
Turo varžovas: Alytuje lankysis jaunieji NFA futbolininkai
Jau rytoj, antradienį, Donato Vencevičiaus treniruojama DFK „Dainava“ pasirodys ant Alytaus miesto stadiono vejos, kur jų lauks jaunųjų Kauno NFA futbolininkų iššūkis. 8-erių nepralaimėtų rungtynių seriją sieksiantys pratęsti dainaviečiai ruošiasi svarbiausiai sezono daliai. Galingai pirmenybes pradėję ir iškovoję tris pergales paeiliui Kauno...
Lemiamą sezono dalį dainaviečiai pradėjo pergale Telšiuose
Penktadienį Alytaus DFK „Dainavos“ svečiavosi Telšiuose, kur po beveik mėnesio pertraukos sugrįžo į Pirmos lygos batalijas ir 22 turo rungtynėse susitiko su vietos „Džiugo“ vienuolike. Puikiai antrąjį kėlinį sužaidę Donato Vencevičiaus auklėtiniai nepaliko jokių vilčių tiesioginiams konkurentams dėl medalių ir išsivežė...