Alytaus „Dainava“ atsisveikino su dviem futbolininkais

2018-08-21

Artėjant lemiamoms sezono kovoms – permainos Alytaus DFK „Dainavos“ sudėtyje. Dzūkijos futbolo klubo gerbėjai šį sezoną daugiau nebeišvys saugo Artūro Rocio ir legionieriaus iš Rusijos Kiril Morozov.

Pastarasis patraukė atgal į Rusiją, kur gins trečiojoje pagal pajėgumą lygoje besivaržančios Omsko „Irtysh“ ekipos garbę. Nuo šio sezono pradžios prisijungęs saugas K. Morozov Alytaus „Dainavoje“ sužaidė 16 rungtynių ir pasižymėjo 2 įvarčiais.

Taip pat DFK „Dainava“ atsisveikino ir su gynėju A. Rociu. Raudonai mėlynų gretose jonavietis sužaidė 17 rungtynių.

Kiek anksčiau nuomos pagrindais Pirmoje lygoje rungtyniaujančiai „Kupiškio“ ekipai buvo paskolinti brazilas Victor Hugo ir japonas Yudai Koike.

Ekipą palikusių žaidėjų netektį užkamšyti padės nauji futbolininkai.

Alytaus „Dainavą“ tarpsezoniu papildė ir sėkmingai rungtyniauja „Trakų“ ekipos garbę gynę alytiškiai Martynas Vasiliauskas ir Ignas Baranauskas. Į gimtąjį Alytų iš Olandijos sugrįžo saugas Titas Vitukynas. Dzūkijos futbolo klubo puolėjų grandį sustiprino ir legionierius iš Ukrainos – Vitaliy Kudryk, jau spėjęs pasižymėti pergalingu įvarčiu rungtynėse prieš „Žalgirį B“.

Kaip jau buvo skelbta, Alytaus „Dainavos“ marškinėlius vilkės ir du futbolininkai iš Sakartvelo: gynėjas Mindia Shkubuliani ir saugas David Makaradze.

Pagrindinei komandai padės ir jaunieji B ekipos futbolininkai: Lukas Genevičius, Martynas Gargasas, Nedas Labukas ir Armantas Žigas.

Atsinaujinusią „Dainavos“ sudėtį galite rasti ČIA.

Sugrįžimas į miesto stadioną paženklintas nesėkme
Rungtynės Alytuje sutraukė rekordinę šiam Pirmos lygos sezonui auditoriją. Alytiškiai pasiilgo futbolo, o gausiai susirinkę sirgaliai laukė savo komandos pergalės ir dar vieno žingsnio į lyderių gretas. Deja, šiuos planus teko atidėti kitam kartui. Jau rungtynių pradžia parodė, kad kauniečiai...
7-as turas. Dainaviečiai sugrįžta namo
Pirmos lygos sezonas įsibėgėjo, rungtynės veja rungtynes, o ateinantį savaitgalį mūsų laukia dar viena futbolo „porcija“. Nesvarbių rungtynių nebus - kovos vyksta visuose turnyrinės lentelės aukštuose, o mums nuo to – tik įdomiau! Penktadienis, 05.10, 18:30, Kupiškio miesto stadionas. „Kupiškis”...
Išvykų maratonas Šiauliuose baigtas užtikrinta pergale
Trečiadienį Alytaus DFK „Dainava“ svečiavosi Šiauliuose, kur priėmė futbolo akademijos „Šiauliai“ futbolininkų iššūkį. Nepabūgę puikiai sezoną pradėjusių šiauliečių, dainaviečiai įrodė savo pranašumą rezultatu 3:1 ir pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą. Aikštės šeimininkai FA „Šiauliai“ šiame mače į priekį išsiveržė...