Alytaus „Dainava“ atsisveikino su dviem futbolininkais

2018-08-21

Artėjant lemiamoms sezono kovoms – permainos Alytaus DFK „Dainavos“ sudėtyje. Dzūkijos futbolo klubo gerbėjai šį sezoną daugiau nebeišvys saugo Artūro Rocio ir legionieriaus iš Rusijos Kiril Morozov.

Pastarasis patraukė atgal į Rusiją, kur gins trečiojoje pagal pajėgumą lygoje besivaržančios Omsko „Irtysh“ ekipos garbę. Nuo šio sezono pradžios prisijungęs saugas K. Morozov Alytaus „Dainavoje“ sužaidė 16 rungtynių ir pasižymėjo 2 įvarčiais.

Taip pat DFK „Dainava“ atsisveikino ir su gynėju A. Rociu. Raudonai mėlynų gretose jonavietis sužaidė 17 rungtynių.

Kiek anksčiau nuomos pagrindais Pirmoje lygoje rungtyniaujančiai „Kupiškio“ ekipai buvo paskolinti brazilas Victor Hugo ir japonas Yudai Koike.

Ekipą palikusių žaidėjų netektį užkamšyti padės nauji futbolininkai.

Alytaus „Dainavą“ tarpsezoniu papildė ir sėkmingai rungtyniauja „Trakų“ ekipos garbę gynę alytiškiai Martynas Vasiliauskas ir Ignas Baranauskas. Į gimtąjį Alytų iš Olandijos sugrįžo saugas Titas Vitukynas. Dzūkijos futbolo klubo puolėjų grandį sustiprino ir legionierius iš Ukrainos – Vitaliy Kudryk, jau spėjęs pasižymėti pergalingu įvarčiu rungtynėse prieš „Žalgirį B“.

Kaip jau buvo skelbta, Alytaus „Dainavos“ marškinėlius vilkės ir du futbolininkai iš Sakartvelo: gynėjas Mindia Shkubuliani ir saugas David Makaradze.

Pagrindinei komandai padės ir jaunieji B ekipos futbolininkai: Lukas Genevičius, Martynas Gargasas, Nedas Labukas ir Armantas Žigas.

Atsinaujinusią „Dainavos“ sudėtį galite rasti ČIA.

KITOS NAUJIENOS
Alytaus meras sutiko padėti DFK „Dainavai“
Antradienį naujieji DFK „Dainavos“ klubo vadovai kartu su Lietuvos futbolo federacijos valdyba ir „Dzūkų Tankų“ atstovais apsilankė Alytaus miesto savivaldybėje. Susitikime su Dzūkijos sostinės meru Vytautu Grigavičiumi ir miesto tarybos nariais buvo aptartos Dzūkijos futbolo klubo perspektyvos rungtyniauti A lygoje. Susitikime buvo kalbėta...
Naujo sezono kontūrai - LFF vadovų, Alytaus mero ir klubo atstovų susitikimas bei galimybė pasirodyti A lygoje
Antradienį į Alytų atvyksta LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. Čia jie susitiks su miesto meru Vytautu Grigaravičiumi, klubo vadovais ir fanų bendruomene. Susitikimo tikslas - aptarti klubo galimybes ateinantį sezoną pasitikti Lietuvos futbolo A lygoje. Lapkričio mėnesį prasidėjo...
LFF apdovanojimų šventė vainikavo 2018 metų sezoną
Praėjusį ketvirtadienį Kėdainių arenoje praūžė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) bendruomenės šventė, kurioje buvo apdovanotos 2018 metais LFF organizuotuose turnyruose geriausiai pasirodžiusios komandos ir kiti bendruomenės nariai. Geriausiuosius renginyje sveikino ir apdovanojo LFF prezidentas Tomas Danilevičius ir LFF generalinis sekretorius Edgaras...