Alytaus „Dainava“ atsisveikino su dviem futbolininkais

2018-08-21

Artėjant lemiamoms sezono kovoms – permainos Alytaus DFK „Dainavos“ sudėtyje. Dzūkijos futbolo klubo gerbėjai šį sezoną daugiau nebeišvys saugo Artūro Rocio ir legionieriaus iš Rusijos Kiril Morozov.

Pastarasis patraukė atgal į Rusiją, kur gins trečiojoje pagal pajėgumą lygoje besivaržančios Omsko „Irtysh“ ekipos garbę. Nuo šio sezono pradžios prisijungęs saugas K. Morozov Alytaus „Dainavoje“ sužaidė 16 rungtynių ir pasižymėjo 2 įvarčiais.

Taip pat DFK „Dainava“ atsisveikino ir su gynėju A. Rociu. Raudonai mėlynų gretose jonavietis sužaidė 17 rungtynių.

Kiek anksčiau nuomos pagrindais Pirmoje lygoje rungtyniaujančiai „Kupiškio“ ekipai buvo paskolinti brazilas Victor Hugo ir japonas Yudai Koike.

Ekipą palikusių žaidėjų netektį užkamšyti padės nauji futbolininkai.

Alytaus „Dainavą“ tarpsezoniu papildė ir sėkmingai rungtyniauja „Trakų“ ekipos garbę gynę alytiškiai Martynas Vasiliauskas ir Ignas Baranauskas. Į gimtąjį Alytų iš Olandijos sugrįžo saugas Titas Vitukynas. Dzūkijos futbolo klubo puolėjų grandį sustiprino ir legionierius iš Ukrainos – Vitaliy Kudryk, jau spėjęs pasižymėti pergalingu įvarčiu rungtynėse prieš „Žalgirį B“.

Kaip jau buvo skelbta, Alytaus „Dainavos“ marškinėlius vilkės ir du futbolininkai iš Sakartvelo: gynėjas Mindia Shkubuliani ir saugas David Makaradze.

Pagrindinei komandai padės ir jaunieji B ekipos futbolininkai: Lukas Genevičius, Martynas Gargasas, Nedas Labukas ir Armantas Žigas.

Atsinaujinusią „Dainavos“ sudėtį galite rasti ČIA.

Gustas Jarusevičius: „DFK „Dainava“ ir jos sirgaliai amžinai išliks mano širdyje“
Penkiolikmetis Gustas Jarusevičius šiais metais žengė dar vieną milžinišką žingsnį futbolo pasaulyje, kai pasirašė sutartį su garsiausia gimtosios šalies komanda Vilniaus „Žalgiriu“. Lietuvos futbolo namuose Alytuje gimęs ir užaugęs devintokas buvo priverstas palikti gimtuosius namus tada, kai jo bendraamžiai dar...
Pirmoje lygoje varžysis 16 klubų
Penktadienį Vilniuje vyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis, kuriame priimti sprendimai dėl galutinio 2019 m. Pirmos lygos dalyvių skaičiaus. VK nariams buvo pristatyti 2019 m. sezono Pirmos lygos futbolo klubų licencijavimo rezultatai. LFF Licencijavimo komitetas Pirmos lygos...
Alytaus DFK „Dainavai“ suteikta I lygos licencija
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Apeliacinis klubų licencijavimo komitetas 2019 m. vasario 28 d. svarstė LFF I lygos licencijos siekusių klubų apeliacijas. Devyniems klubams pateikus licencijavimo kriterijus pagrindžiančią papildomą medžiagą Apeliacinis klubų licencijavimo komitetas išdavė I lygos licencijas šiems klubams: „Baltijos...