image desctription

Dainaviečiai išvykoje nepaliko vilčių Klaipėdos „Koralo“ futbolininkams

Paskutinį rugpjūčio sekmadienį Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai viešėjo Klaipėdoje, kur Pirmos lygos 18-ojo turo rungtynėse susitiko su vietos „Koralo“ vienuolike. Dainaviečiai rimtesnio pasipriešinimo nesulaukė ir rezultatu 3:1 įveikė mažumoje rungtyniavusius uostamiesčio futbolininkus.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų žvalgyba. Ties gynybos grandimi susikoncentravę šeimininkai patikimai nutraukdavo dainaviečių atakas, kas sukėlė papildomų problemų „Dainavos“ puolėjams.

22 mačo minutę Klaipėdos „Koralo“ futbolininkai liko rungtyniauti mažumoje, kai raudona kortele buvo nubaustas šeimininkų saugas J. Dodonov.

Praretėjus Alytaus „Dainavos“ varžovų gretoms krito pirmasis įvartis į uostamiesčio ekipos vartus. 29 minutę  „Dainavos“ saugas iš Gruzijos David Makaradze nuginklavo šeimininkų vartininką ir išvedė dainaviečius į priekį.

Tolimesni rungtynių įvykiai vyko antroje mačo pusėje.

Antrąjį kėlinį po rezultatyvaus Tito Vitukyno perdavimo įvarčiu atidarė kolumbietis Sebastian Vasquez – 2:0! 72 minutę „Dainavos“ saugas pasižymėjo ir dar kartą. S. Vasquez sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį taip padidindamas alytiškių persvarą iki 3:0 bei pelnydamas jau 10-ąjį sezono įvartį.

Vos po keleto minučių proga sušvelninti rezultatą nuo 11 metrų žymos pasinaudojo ir Klaipėdos „Koralo“ futbolininkai. Dainaviečiai neleistinai baudos aikštelėje sustabdė varžovų legionierių P. Michalek, kuris ir realizavo paskirtą baudinį – 3:1.

Iškovoję 10-ąją sezono pergalę ir pratęsę nepralaimėtų rungtynių seriją, dainaviečiai su 35 taškais pakilo į ketvirtąją Pirmos lygos turnyro lentelės vietą. Proga tapti lygos lyderiu šiame ture pasinaudojo „Panevėžys“, išvykoje atsitiesęs ir 2:1 įveikęs „Trakų B“ futbolininkus.

Artėjantį penktadienį Alytaus „Dainavos“ lauks kol kas svarbiausios sezono rungtynės – „SHARP“ LFF taurės ketvirtfinalio mačas su Gargdžų „Banga“. Susitikimo Gargždų miesto stadione pradžia – 19 val.

Klaipėdos FK „Koralas“ – Alytaus DFK „Dainava“ 1:3 (0:1)
Klaipėdos dirbtinės dangos stadionas, 70 žiūrovų
Teisėjai: U. Veprauskas, E. Citavičius, A. Dievinas
Įvarčiai: 29′ V. Makaradze, 52′ ir 72′ (11 m.b.) S. Vasquez (Dainava); 75′ (11 m.b.) P. Michalek (Koralas)
DFK „Dainava” sudėtis: M. Matijoška, L. Savastas, B. Spietinis, O. Lukošiūnas (73′ G. Zabita), I. Baranauskas (66′ E. Puzakinas), R. Banevičius (54′ A. Žigas), M. Vasiliauskas, T. Vitukynas, D. Makaradze (63′ M. Shkubuliani), S. Vasquez, V. Kudryk (87′ N. Labukas).