image desctription

Įnirtingoje „Dainavos“ ir „Utenio“ dvikovoje – lygiosios

Paskutinį rugsėjo šeštadienį Donato Vencevičiaus treniruojami Alytaus DFK „Dainavos“ futbolininkai svečiavosi Utenoje, kur priėmė vietos „Utenio“ vienuolikės iššūkį. Dramatiškose rungtynėse, kurioje buvo paskirti net keturi 11 metrų baudiniai, nugalėtojas nepaaiškėjo – ekipos išsiskyrė esant lygiam rezultatui 2:2.

Rungtynėse netrūko progų abiejose aikštės pusėse, pirmieji savąją galimybę išnaudojo būtent Alytaus „Dainavos“ fubtolininkai, kai 34-ąją minutę po rezultatyvaus Paulius Golubicko perdavimo dainaviečius į priekį išvedė kolumbietis Sebastian Vasquez.

Tačiau ilgai džiaugtis persvara raudonai mėlyniems neteko, nes jau po poros minučių, 36-ąją žaidimo minutę, „Utenio“ žaidžiantysis treneris Mantas Savėnas taikliu smūgiu galva išlygino reultatą.

Antrame kėlinyje netrūko emocijų ir aistrų, o tempas itin išaugo rungtynėms artėjant į pabaigą. 78 minutę į „Utenio“ vartus paskirto 11 metrų baudinio nerealizavo pirmojo įvarčio autorius S. Vasquez, o jau netrukus progą pasižymėti gavo šeimininkų puolėjas John Hernandez, užtikrintai nuo 11 metrų žymos pasiuntęs kamuolį į „Dainavos“ vartus ir išvedęs „Utenį“ į priekį.

Alytiškiai nepasidavė ir 88-ąją minutę surengė dar vieną pavojingą ataką, kurios metu uteniškiai prasižengė savo baudos aikštelėje ir užsidirbo antrąją baudos smūgį.  Šįsyk sėkmingai baudinį realizavo ir debiutiniu įvarčiu rezultatą išlygino Paulius Golubickas – 2:2.

Deja, Alytaus „Dainavos“ puolėjui P. Golubickui antrąjį kartą to paties padaryti nepavyko – paskutinę pridėto laiko minutę paskirto 11 metrų baudinio metu smūgiuotą kamuolį atrėmė „Utenio“ vartininkas M. Paukštė. Galutinis arbitro švilpukas dramatiškose rungtynėse užfiksavo lygiąsias 2:2.

Po šios dvikovos dainaviečiai su 42 taškais išlieka ketvirtoje Pirmos lygos turnyro lentelės vietoje. Kitą sekmadienį „Dainava“ keliaus į Pakruojį, kur sužais paskutiniąsias sezono išvykos rungtynes. Sezoną raudonai mėlyni užbaigs ketverių rungtynių serija namuose.

Utenos „Utenis“ – Alytaus DFK „Dainava“ 2:2 (1:1)
„Utenio“ stadionas, 120 žiūrovų
Teisėjai: J. Butkus, D. Bisigirskas, A. Kartašovas
Įvarčiai: 34′ S. Vasquez, 87′ (iš 11 m.b.) P. Golubickas (Dainava); 36′ M. Savėnas, 80′ (iš 11 m.b.) J. Hernandez (Utenis)

DFK „Dainava” sudėtis: M. Matijoška, I. Baranauskas (87′ E. Puzakinas), B. Spietinis, L. Savastas, R. Banevičius, T. Vitukynas, V. Kudryk, S. Vasquez, M. Vasiliauskas, O. Lukošiūnas (46′ M. Shkubuliani), P. Golubickas.
Atsarginiai: D. Mirijauskas, H. Biekša, A. Žigas, A. Marčiukaitis, L. Marcinkevičius.