Alytaus „Dainava“ ir toliau nesustabdoma – namuose sutriuškinta „Nevėžio“ ekipa

2018-10-11

Trečiadienį Alytaus DFK „Dainava“ namuose pradėjo sezono finišo rungtynių maratoną ir priėmė vienus lygos lyderių – Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkus. Dėl aukščiausių pozicijų kovojantys dainaviečiai rimto pasipriešinimo nesulaukė ir rezultatu 4:1 nepaliko vilčių svečiams iš Kėdainių.

Donato Vencevičiaus auklėtiniai rungtynes pradėjo aktyviai ir nuo pirmųjų susitikimo minučių įgijo pranašumą. Jau 6 minutę „Dainavos“ saugas Titas Vitukynas nerealizavo Pauliaus Golubicko uždirbto 11 metrų baudinio į „Nevėžio“ vartus.

Įvarčių sąskaitą pirmojo kėlinio viduryje atidarė „Dainavos“ legionierius iš Ukrainos Vitaliy Kudryk. Puolėjas pasinaudojo palankiai po kampinio sukurta situacija ir nukreipė jį į kėdainiečių vartus – 1:0!

Antrasis dvikovos kėlinys prasidėjo pavojingomis Alytaus „Dainavos“ puolimo atakomis. Užspaudę kėdainiečius jų aikštės pusėje, dainaviečiai naudojosi savo progomis – 55 ir 60 minutėmis pasižymėjo pirmojo įvarčio autorius V. Kudryk ir alytiškis Ignas Baranauskas, taip padidinę persvarą iki 3:0.

Nesustabdomasis V. Kudryk svečių vartininką pergudravo ir 77 minutę, taip įsirašydamas pirmąjį sezono „hat-trick’ą“!

Pergalę kiek prislopino 88 minutę Kėdainių „Nevėžio“ realizuotas 11 metrų baudinys, tad finalinis arbitro švilpukas užfiksavo daugiau nei įtikinamą „Dainavos“ futbolininkų pergalę rezultatu 4:1.

Po 14-osios sezono pergalės Alytaus „Dainava“, kartu su Gargždų „Banga, yra surinkusios po 48 taškus ir dalinasi trečiąją poziciją Pirmos lygos turnyro lentelėje. Antroje vietoje – dviem taškais daugiau turintys alytiškių nugalėta Kėdainių „Nevėžio“ ekipa, o lygoje su 52 taškais pirmauja „Panevėžys“.

Dainaviečiams iki sezono pabaigos lieka trejos rungtynės namuose, o artimiausios iš jų – jau šį šeštadienį, 15 valandą, kuomet Alytaus miesto stadione lauks dvikova prieš „Vilniaus Vytį“.

Lauksime Jūsų palaikymo svarbiausiose sezono kovose!


Alytaus „Dainava“ – Kėdainių „Nevėžis“ 4:1 (1:0)

Alytaus miesto stadionas, 480 žiūrovų
Teisėjai: D. Šimėnas, A. Radiuš, G. Eidinzonaitė
Įvarčiai: 29′. 55′ ir 77′ V. Kudryk, 60′ I. Baranauskas (Dainava); 88′ (iš 11 m.b.) E. Spaltro (Nevėžis)

DFK „Dainava” sudėtis: M. Matijoška, I. Baranauskas (81′ L. Marcinkevičius), B. Spietinis, L. Savastas (78′ T. Bučma), R. Banevičius, T. Vitukynas, V. Kudryk, S. Vasquez (78′ A. Žigas), M. Vasiliauskas, E. Puzakinas, P. Golubickas (83′ A. Marčiukaitis).

KITOS NAUJIENOS
Fantastiškai į rungtynes sugrįžę dainaviečiai nukovė „Bangą“ ir užsitikrino medalius
Trečiadienį Alytaus miesto stadione gausiai susirinkę žiūrovai išvydo tikrą veiksmo trilerį. Atsilikinėdami dainaviečiai parodė savo charakterį ir po dviejų alytiškio Tito Vitukyno įvarčių į „Bangos“ vartus iškovojo bene svarbiausią sezono pergalę rezultatu 2:1. SVARBA. Vieša paslaptis, jog šios rungtynės buvo...
Turo varžovas: tiesioginis konkurentas dėl medalių
Šeštadienį pergalingai rungtynių namuose seriją pratęsę DFK „Dainavos“ futbolininkai laiko ilsėtis neturi ir jau trečiadienį Alytaus miesto stadione priims Gargždų „Bangos“ vienuolikę. Priežasčių apkartinti gargždiškių vizitą toli nereikia ieškoti – pergalė dainaviečiams užtikrintų Pirmos lygos medalius.  Alytaus DFK „Dainava“ ir Gargždų „Banga“ šiuo metu yra surinkusios po 51 tašką, tačiau dėl geresnio...
Alytaus „Dainava“ sėkmingai pratęsė kelią svajonės link
Šeštadienį Donato Vencevičiaus treniruojami Alytaus „Dainava“ namuose priėmė svečius iš sostinės – ant kulnų lipančius ir dėl vietos prizininkų trejete kovojančius „Vilniaus Vyčio“ futbolininkus. Po sėkmingo pirmojo kėlinio dainaviečiai išlaikė įgytą pranašumą ir iškovojo labai svarbią pergalę rezultatu 2:1. Pirmasis susitikimo...