Alytaus „Dainava“ ir toliau nesustabdoma – namuose sutriuškinta „Nevėžio“ ekipa

2018-10-11

Trečiadienį Alytaus DFK „Dainava“ namuose pradėjo sezono finišo rungtynių maratoną ir priėmė vienus lygos lyderių – Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkus. Dėl aukščiausių pozicijų kovojantys dainaviečiai rimto pasipriešinimo nesulaukė ir rezultatu 4:1 nepaliko vilčių svečiams iš Kėdainių.

Donato Vencevičiaus auklėtiniai rungtynes pradėjo aktyviai ir nuo pirmųjų susitikimo minučių įgijo pranašumą. Jau 6 minutę „Dainavos“ saugas Titas Vitukynas nerealizavo Pauliaus Golubicko uždirbto 11 metrų baudinio į „Nevėžio“ vartus.

Įvarčių sąskaitą pirmojo kėlinio viduryje atidarė „Dainavos“ legionierius iš Ukrainos Vitaliy Kudryk. Puolėjas pasinaudojo palankiai po kampinio sukurta situacija ir nukreipė jį į kėdainiečių vartus – 1:0!

Antrasis dvikovos kėlinys prasidėjo pavojingomis Alytaus „Dainavos“ puolimo atakomis. Užspaudę kėdainiečius jų aikštės pusėje, dainaviečiai naudojosi savo progomis – 55 ir 60 minutėmis pasižymėjo pirmojo įvarčio autorius V. Kudryk ir alytiškis Ignas Baranauskas, taip padidinę persvarą iki 3:0.

Nesustabdomasis V. Kudryk svečių vartininką pergudravo ir 77 minutę, taip įsirašydamas pirmąjį sezono „hat-trick’ą“!

Pergalę kiek prislopino 88 minutę Kėdainių „Nevėžio“ realizuotas 11 metrų baudinys, tad finalinis arbitro švilpukas užfiksavo daugiau nei įtikinamą „Dainavos“ futbolininkų pergalę rezultatu 4:1.

Po 14-osios sezono pergalės Alytaus „Dainava“, kartu su Gargždų „Banga, yra surinkusios po 48 taškus ir dalinasi trečiąją poziciją Pirmos lygos turnyro lentelėje. Antroje vietoje – dviem taškais daugiau turintys alytiškių nugalėta Kėdainių „Nevėžio“ ekipa, o lygoje su 52 taškais pirmauja „Panevėžys“.

Dainaviečiams iki sezono pabaigos lieka trejos rungtynės namuose, o artimiausios iš jų – jau šį šeštadienį, 15 valandą, kuomet Alytaus miesto stadione lauks dvikova prieš „Vilniaus Vytį“.

Lauksime Jūsų palaikymo svarbiausiose sezono kovose!


Alytaus „Dainava“ – Kėdainių „Nevėžis“ 4:1 (1:0)

Alytaus miesto stadionas, 480 žiūrovų
Teisėjai: D. Šimėnas, A. Radiuš, G. Eidinzonaitė
Įvarčiai: 29′. 55′ ir 77′ V. Kudryk, 60′ I. Baranauskas (Dainava); 88′ (iš 11 m.b.) E. Spaltro (Nevėžis)

DFK „Dainava” sudėtis: M. Matijoška, I. Baranauskas (81′ L. Marcinkevičius), B. Spietinis, L. Savastas (78′ T. Bučma), R. Banevičius, T. Vitukynas, V. Kudryk, S. Vasquez (78′ A. Žigas), M. Vasiliauskas, E. Puzakinas, P. Golubickas (83′ A. Marčiukaitis).

5-as turas. Šventes – švęsime, bet futbolo – neužmiršime!
Penktasis Pirmos lygos turas, tvarkaraščio ir įvairių aplinkybių dėka bus gana „ištemptas“ – vyks beveik savaitę. Dalis komandų savus susitikimus žais prieš šv. Velykas, kitos gi išsirikiuos viena prieš kitas jau pakilusios nuo įprastai gausiai nuklotų stalų. Vietoj margučių žaliojoje...
4-asis turas. Aiškėja pirmieji lyderiai
Po ketvirtojo turo lygoje neliko komandų be taškų. Apie didėjančią įtampą bei atkaklias kovas byloja ir faktai, kad tik dvejos rungtynės baigėsi stambiais rezultatais, tuo tarpu trejos – minimalia persvara ir tiek pat – lygiosiomis. Šiame, iš esmės nerezultatyviame, ture vėl išsiskyrė...
Aibės progų neišnaudoję dainaviečiai patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą
Praėjusį sekmadienį Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ viešėjo sostinėje, kur 4-ojo turo rungtynėse susitiko su lygos debiutante – FK „Vilniaus“ ekipa. Po atkaklios kovos ir galybės neišnaudotų progų, dainaviečiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir patyrė pirmąjį sezono pralaimėjimą rezultatu 1:2. Iki...