Alytaus „Dainava“ ir toliau nesustabdoma – namuose sutriuškinta „Nevėžio“ ekipa

2018-10-11

Trečiadienį Alytaus DFK „Dainava“ namuose pradėjo sezono finišo rungtynių maratoną ir priėmė vienus lygos lyderių – Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkus. Dėl aukščiausių pozicijų kovojantys dainaviečiai rimto pasipriešinimo nesulaukė ir rezultatu 4:1 nepaliko vilčių svečiams iš Kėdainių.

Donato Vencevičiaus auklėtiniai rungtynes pradėjo aktyviai ir nuo pirmųjų susitikimo minučių įgijo pranašumą. Jau 6 minutę „Dainavos“ saugas Titas Vitukynas nerealizavo Pauliaus Golubicko uždirbto 11 metrų baudinio į „Nevėžio“ vartus.

Įvarčių sąskaitą pirmojo kėlinio viduryje atidarė „Dainavos“ legionierius iš Ukrainos Vitaliy Kudryk. Puolėjas pasinaudojo palankiai po kampinio sukurta situacija ir nukreipė jį į kėdainiečių vartus – 1:0!

Antrasis dvikovos kėlinys prasidėjo pavojingomis Alytaus „Dainavos“ puolimo atakomis. Užspaudę kėdainiečius jų aikštės pusėje, dainaviečiai naudojosi savo progomis – 55 ir 60 minutėmis pasižymėjo pirmojo įvarčio autorius V. Kudryk ir alytiškis Ignas Baranauskas, taip padidinę persvarą iki 3:0.

Nesustabdomasis V. Kudryk svečių vartininką pergudravo ir 77 minutę, taip įsirašydamas pirmąjį sezono „hat-trick’ą“!

Pergalę kiek prislopino 88 minutę Kėdainių „Nevėžio“ realizuotas 11 metrų baudinys, tad finalinis arbitro švilpukas užfiksavo daugiau nei įtikinamą „Dainavos“ futbolininkų pergalę rezultatu 4:1.

Po 14-osios sezono pergalės Alytaus „Dainava“, kartu su Gargždų „Banga, yra surinkusios po 48 taškus ir dalinasi trečiąją poziciją Pirmos lygos turnyro lentelėje. Antroje vietoje – dviem taškais daugiau turintys alytiškių nugalėta Kėdainių „Nevėžio“ ekipa, o lygoje su 52 taškais pirmauja „Panevėžys“.

Dainaviečiams iki sezono pabaigos lieka trejos rungtynės namuose, o artimiausios iš jų – jau šį šeštadienį, 15 valandą, kuomet Alytaus miesto stadione lauks dvikova prieš „Vilniaus Vytį“.

Lauksime Jūsų palaikymo svarbiausiose sezono kovose!


Alytaus „Dainava“ – Kėdainių „Nevėžis“ 4:1 (1:0)

Alytaus miesto stadionas, 480 žiūrovų
Teisėjai: D. Šimėnas, A. Radiuš, G. Eidinzonaitė
Įvarčiai: 29′. 55′ ir 77′ V. Kudryk, 60′ I. Baranauskas (Dainava); 88′ (iš 11 m.b.) E. Spaltro (Nevėžis)

DFK „Dainava” sudėtis: M. Matijoška, I. Baranauskas (81′ L. Marcinkevičius), B. Spietinis, L. Savastas (78′ T. Bučma), R. Banevičius, T. Vitukynas, V. Kudryk, S. Vasquez (78′ A. Žigas), M. Vasiliauskas, E. Puzakinas, P. Golubickas (83′ A. Marčiukaitis).

K. Rønningstad: „Žaidėjai turi suprasti, jog laukia sunkus darbas“
Šią savaitę į Alytų atvykęs naujasis DFK „Dainavos“ treneris iš Norvegijos Kim Rønningstad jau spėjo susipažinti tiek su futbolininkais, tiek su miestu bei klubo istorija. Kiekvieną dieną futbolui skiriantis strategas teigia pasiruošęs kibti į ambicingus ir intensyvius darbus. Kodėl nusprendėte prisijungti...
DFK „Dainavą“ treniruos norvegas K. Rønningstad
2019-ųjų metų sezone Alytaus miesto reprezentacinė futbolo komanda ir LFF Pirmos lygos vicečempionė DFK „Dainava“ turės naują vedlį – prie ekipos vairo stoja 28 metų norvegas Kim Rønningstad. Praėjusiame sezone komandai vadovavusį Donatą Vencevičių keičiantis strategas trenerio karjerą pradėjo 2010...
FA „Dainavos“ auklėtinis P. Golubickas išnuomotas šalies čempionei
Vienas praėjusio sezono Alytaus DFK „Dainavos“ lyderių devyniolikmetis Paulius Golubickas ateinančiam sezonui išnuomotas A lygos čempionei Marijampolės „Sūduvai“. Čempionų gretose dainavietis vilkės 21 numeriu pažymėtus marškinėlius. Šiandien P. Golubickas kartu su Marijampolės „Sūduva“ išvyko į treniruočių stovyklą Kipre. Šiame pasiruošimo sezonui cikle...