Alytaus „Dainava“ ir toliau nesustabdoma – namuose sutriuškinta „Nevėžio“ ekipa

2018-10-11

Trečiadienį Alytaus DFK „Dainava“ namuose pradėjo sezono finišo rungtynių maratoną ir priėmė vienus lygos lyderių – Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkus. Dėl aukščiausių pozicijų kovojantys dainaviečiai rimto pasipriešinimo nesulaukė ir rezultatu 4:1 nepaliko vilčių svečiams iš Kėdainių.

Donato Vencevičiaus auklėtiniai rungtynes pradėjo aktyviai ir nuo pirmųjų susitikimo minučių įgijo pranašumą. Jau 6 minutę „Dainavos“ saugas Titas Vitukynas nerealizavo Pauliaus Golubicko uždirbto 11 metrų baudinio į „Nevėžio“ vartus.

Įvarčių sąskaitą pirmojo kėlinio viduryje atidarė „Dainavos“ legionierius iš Ukrainos Vitaliy Kudryk. Puolėjas pasinaudojo palankiai po kampinio sukurta situacija ir nukreipė jį į kėdainiečių vartus – 1:0!

Antrasis dvikovos kėlinys prasidėjo pavojingomis Alytaus „Dainavos“ puolimo atakomis. Užspaudę kėdainiečius jų aikštės pusėje, dainaviečiai naudojosi savo progomis – 55 ir 60 minutėmis pasižymėjo pirmojo įvarčio autorius V. Kudryk ir alytiškis Ignas Baranauskas, taip padidinę persvarą iki 3:0.

Nesustabdomasis V. Kudryk svečių vartininką pergudravo ir 77 minutę, taip įsirašydamas pirmąjį sezono „hat-trick’ą“!

Pergalę kiek prislopino 88 minutę Kėdainių „Nevėžio“ realizuotas 11 metrų baudinys, tad finalinis arbitro švilpukas užfiksavo daugiau nei įtikinamą „Dainavos“ futbolininkų pergalę rezultatu 4:1.

Po 14-osios sezono pergalės Alytaus „Dainava“, kartu su Gargždų „Banga, yra surinkusios po 48 taškus ir dalinasi trečiąją poziciją Pirmos lygos turnyro lentelėje. Antroje vietoje – dviem taškais daugiau turintys alytiškių nugalėta Kėdainių „Nevėžio“ ekipa, o lygoje su 52 taškais pirmauja „Panevėžys“.

Dainaviečiams iki sezono pabaigos lieka trejos rungtynės namuose, o artimiausios iš jų – jau šį šeštadienį, 15 valandą, kuomet Alytaus miesto stadione lauks dvikova prieš „Vilniaus Vytį“.

Lauksime Jūsų palaikymo svarbiausiose sezono kovose!


Alytaus „Dainava“ – Kėdainių „Nevėžis“ 4:1 (1:0)

Alytaus miesto stadionas, 480 žiūrovų
Teisėjai: D. Šimėnas, A. Radiuš, G. Eidinzonaitė
Įvarčiai: 29′. 55′ ir 77′ V. Kudryk, 60′ I. Baranauskas (Dainava); 88′ (iš 11 m.b.) E. Spaltro (Nevėžis)

DFK „Dainava” sudėtis: M. Matijoška, I. Baranauskas (81′ L. Marcinkevičius), B. Spietinis, L. Savastas (78′ T. Bučma), R. Banevičius, T. Vitukynas, V. Kudryk, S. Vasquez (78′ A. Žigas), M. Vasiliauskas, E. Puzakinas, P. Golubickas (83′ A. Marčiukaitis).

Sugrįžimas į miesto stadioną paženklintas nesėkme
Rungtynės Alytuje sutraukė rekordinę šiam Pirmos lygos sezonui auditoriją. Alytiškiai pasiilgo futbolo, o gausiai susirinkę sirgaliai laukė savo komandos pergalės ir dar vieno žingsnio į lyderių gretas. Deja, šiuos planus teko atidėti kitam kartui. Jau rungtynių pradžia parodė, kad kauniečiai...
7-as turas. Dainaviečiai sugrįžta namo
Pirmos lygos sezonas įsibėgėjo, rungtynės veja rungtynes, o ateinantį savaitgalį mūsų laukia dar viena futbolo „porcija“. Nesvarbių rungtynių nebus - kovos vyksta visuose turnyrinės lentelės aukštuose, o mums nuo to – tik įdomiau! Penktadienis, 05.10, 18:30, Kupiškio miesto stadionas. „Kupiškis”...
Išvykų maratonas Šiauliuose baigtas užtikrinta pergale
Trečiadienį Alytaus DFK „Dainava“ svečiavosi Šiauliuose, kur priėmė futbolo akademijos „Šiauliai“ futbolininkų iššūkį. Nepabūgę puikiai sezoną pradėjusių šiauliečių, dainaviečiai įrodė savo pranašumą rezultatu 3:1 ir pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą. Aikštės šeimininkai FA „Šiauliai“ šiame mače į priekį išsiveržė...